Підготовка до школи в Дитячому садку “Еколенд” - ЕКОЛЕНД

Kindergarten

Set from 2 years
St. M. Horynya, 11

School

Set 0-4 classes
St. Pluhova, 12

LYCEUM

Set 0-11 classes
St. M. Horynya, 11

E-LEARNING

Set 5-11 classes
Distance education

Підготовка до школи в Дитячому садку “Еколенд”

Готуючи дитину до шкільного життя, більшість батьків вважають, що показниками такої готовності є вміння читати, писати й рахувати. Насправді, ці навички важливі, однак недостатні.
Дитячий садок “ЕКОЛЕНД” пропонує на вибір різні формати підготовки до школи, з врахуванням інтенсивності та кількості занять:

  • нульовий клас – 5 днів на тиждень;
  • 3 рази в тиждень;
  • 2 рази в тиждень;
  • суботній формат.

 

Різновиди підготовки до школи відрізняються графіком навчання та наповненням занять. В усіх форматах вивчаємо букви, вчимось читати, готуємо руку до письма, формуємо математичні уявлення, багато досліджуємо й експериментуємо, розширюємо знання про навколишній світ, збагачуємо словниковий запас англійської мови й активно ним користуємось в пізнавальних іграх.

До прикладу, кількість занять англійської мови залежить від виду обраного формату. Те саме стосується додаткових розвиваючих занять – більша кількість годин дозволяє чергувати математику, письмо та читання з хореографією, LEGO-конструюванням чи творчими проєктами.

Окрім базових занять, акцентуємо увагу на розвитку емоційно-психологічної, ментальної, соціальної, поведінкової та фізичної готовності дитини до школи. Саме ці навички в комплексі допоможуть майбутнім першокласникам адаптуватись до нового шкільного середовища та відкрити для себе нові можливості.
Підготовка до школи в ЕКОЛЕНДі включає також консультації логопеда і психолога, фахівців з великим досвідом роботи в дошкільній освіті.

Підготовка до школи, як надважливого етапу в житті малечі, потребує підтримки батьків та допомоги у формуванні правильного режиму дня, раціону, сну. Наскрізними лініями в усіх сферах перебування дитини повинні бути позитивна мотивація і безмежна віра в результат.

Команда Дитячого садка “ЕКОЛЕНД”

LATEST PUBLICATIONS

7 “так” у спілкуванні з дітьми

Як правильно спілкуватись з дітьми? На що звертати увагу? Як підбирати слова? Як досягати взаєморозуміння? Як поводитись у кризових ситуаціях? Помилково вважати, що комунікація з

Попередня реєстрація