Підготовка до школи в Дитячому садку “Еколенд” - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

Підготовка до школи в Дитячому садку “Еколенд”

Готуючи дитину до шкільного життя, більшість батьків вважають, що показниками такої готовності є вміння читати, писати й рахувати. Насправді, ці навички важливі, однак недостатні.
Дитячий садок “ЕКОЛЕНД” пропонує на вибір різні формати підготовки до школи, з врахуванням інтенсивності та кількості занять:

  • нульовий клас – 5 днів на тиждень;
  • 3 рази в тиждень;
  • 2 рази в тиждень;
  • суботній формат.

 

Різновиди підготовки до школи відрізняються графіком навчання та наповненням занять. В усіх форматах вивчаємо букви, вчимось читати, готуємо руку до письма, формуємо математичні уявлення, багато досліджуємо й експериментуємо, розширюємо знання про навколишній світ, збагачуємо словниковий запас англійської мови й активно ним користуємось в пізнавальних іграх.

До прикладу, кількість занять англійської мови залежить від виду обраного формату. Те саме стосується додаткових розвиваючих занять – більша кількість годин дозволяє чергувати математику, письмо та читання з хореографією, LEGO-конструюванням чи творчими проєктами.

Окрім базових занять, акцентуємо увагу на розвитку емоційно-психологічної, ментальної, соціальної, поведінкової та фізичної готовності дитини до школи. Саме ці навички в комплексі допоможуть майбутнім першокласникам адаптуватись до нового шкільного середовища та відкрити для себе нові можливості.
Підготовка до школи в ЕКОЛЕНДі включає також консультації логопеда і психолога, фахівців з великим досвідом роботи в дошкільній освіті.

Підготовка до школи, як надважливого етапу в житті малечі, потребує підтримки батьків та допомоги у формуванні правильного режиму дня, раціону, сну. Наскрізними лініями в усіх сферах перебування дитини повинні бути позитивна мотивація і безмежна віра в результат.

Команда Дитячого садка “ЕКОЛЕНД”

5 2 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

ЕКО-ПРИКРАСИ ДО ВЕЛИКОДНЯ ПО-ЕКОЛЕНДІВСЬКИ

Якими прикрасами Ви декоруєте оселю до Великодніх свят? Наші діти в Дитячому садку “ЕКОЛЕНД” знають про великоднє оздоблення чимало, адже щороку активно беруть участь у

Лабораторія професора Оксигена

Лабораторія професора Оксигена літній пришкільний табір 10 днів 17 – 28. 06. 2024 (9.00-17.00) для дітей 6-10 років Любите таємниці та секрети?! Якщо так, то

Попередня реєстрація