Гуртки в ЕКОЛЕНДІ – це можливість

Гуртки в ЕКОЛЕНДІ – це можливість

translation-2
опанувати щонайменше 4 мови світу
maze
вільно орієнтуватися у розумових лабіринтах
star
відшукати свій особливий талант
quaver
познайомити світ зі своїм співом, грою на музичних інструментах, акторськими здібностями й підкорити ритмікою тіла
brain
покращити свій IQ
art
створити унікальні мистецькі проєкти та заявити про себе на виставках
future
спроєктувати для себе унікальний вектор руху в майбутнє
sports
спробувати більше ніж 10 видів спорту і обрати для себе найкращий

Поширені питання

Напрям навчання передбачає поглиблене вивчення відповідних предметів. Наприклад, для ІТ напряму це додаткові уроки математики, інформатики, логіки/мислення. В одному класі можуть бути діти, які вчаться за різними напрямами. Їх розподіляють на групи на відповідні додаткові уроки. Якщо ви вирішуєте змінити напрям навчання, то дитині не потрібно переходити в інший клас.
Якщо ви вагаєтеся щодо вибору, то ми пропонуємо у перші тижні навчання у школі спробувати різні напрями. Потім за рекомендацією основного вчителя, дитячого психолога та вчителів-предметників ви зможете визначитися з напрямом навчання. За потреби чи бажанням ви також можете змінювати напрям у майбутньому.
У початковій школі на Плуговій діти вивчають англійську з 1 класу. Додатково вивчення німецької мови передбачено для учнів лінгвістичного напряму. Англійська мова у школярів 4-5 разів на тиждень (залежно від напряму).
У нас власна кухня. Корисна, смачна, свіжоприготовлена їжа. Овочі, фрукти відповідно до сезону. Можливість попередньо обирати страви. Дієтичне меню (безлактозне) та індивідуальний підхід за потреби.
Так, програмою лояльності передбачені знижки. За умови навчання 2 і більше дітей - знижка 10% на суму оплати за другу дитину. За умови оплати всієї суми за навчальний рік - знижка 5% від суми.

Наші діти про Еколенд

НАБІР 2021-2022 В ПОЧАТКОВУ ШКОЛУ

school-bag

ШКОЛА (вул. Плугова, 12)

classroom

ЛІЦЕЙ (вул. Скрипника, 11)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Вдалий життєвий СТАРТ - запорука успіху в майбутньому!

Планета “ЕКОЛЕНД” створена з емоціями успіху та для успіху усіх маленьких й великих мешканців. Ми знаємо, як формуються великі світи, адже збудували свою унікальну Планету, де виховуємо всебічно розвинену, орієнтовану на позитив, обізнану у різних сферах практичного життя, зі своїм неповторним баченням та переконаннями нову генерацію.

МІСІЯ

Розвивати індивідуальний потенціал кожного і виховувати освічене, талановите, ініціативне, відповідальне покоління – новий формат майбутніх лідерів і професіоналів, готових до змін і викликів сучасного світу.

ВІЗІЯ

– інноваційність та креативність – творчість – працьовитість – духовність – здоровий спосіб життя і турбота про навколишнє середовище