Гуртки в ЕКОЛЕНДІ – це можливість

Гуртки в ЕКОЛЕНДІ – це можливість

translation-2
опанувати щонайменше 4 мови світу
maze
вільно орієнтуватися у розумових лабіринтах
star
відшукати свій особливий талант
quaver
познайомити світ зі своїм співом, грою на музичних інструментах, акторськими здібностями й підкорити ритмікою тіла
brain
покращити свій IQ
art
створити унікальні мистецькі проєкти та заявити про себе на виставках
future
спроєктувати для себе унікальний вектор руху в майбутнє
sports
спробувати більше ніж 10 видів спорту і обрати для себе найкращий

Гуртки та студії на вибір (входять у вартість)

» Speaking English Club (3-7 років)

Speaking English Club (3-7 років) Ігрова методика допомагає перетворити вивчення англійської мови для дітей у цікаву подорож з веселими персонажами, які потрапляють у захоплюючі пригоди. Ритмічні пісні, танці, вірші, діалоги, яскраві емоції, живе спілкування допомагають малятам відчувати себе героями життєвих ситуацій, легко і невимушено розмовляючи англійською.

» Закрити

» Хореографія (3-7 років)

Хореографія (3-7 років) Танцювальне мистецтво захоплює відчуттям ритму, вмінням чути і розуміти музику та погоджувати з нею свої рухи; розвиває і тренує м’язову силу корпусу ніг, пластику рук, грацію, виразність. Заняття танцями формує правильну поставу, прищеплює основи етикету, дає уявлення про акторську майстерність. Сучасні танці об’єднують усі найпопулярніші стилі хореографії (джаз, хіп -хоп, модерн, спортивно–бальні танці, контемперарі, брейк- данс тощо) та дозволяють кожній дитині через пластику і рух відкрити свою майстерність.

» Закрити

» Студія вокалу (3-7 років)

Студія вокалу (3-7 років) Заняття вокалом розвивають музичні здібності дітей, тренують пам’ять, удосконалюють комунікативні навички. Спів на концертах, володіння можливостями голосу та акторська майстерність – потужне джерело радості, натхнення і самореалізації дитини.

» Закрити

» Шаховий клуб (4-6 років)

Шаховий клуб (4-6 років) Шахи – це одна з найбільш захоплюючих настільних ігор, цікава й дуже корисна для розвитку логіки. Саме тому починати навчання дітей грі у шахи потрібно якомога раніше. Шахи позитивно впливають на математичні здібності дітей, вчать малюків стежити за ходом своїх думок, вибудовувати стратегію та перемагати у шахових турнірах.

» Закрити

» Футбол (2,5-7 років)

Футбол (2,5-7 років) ФК “ЕКОЛЕНД” – власний футбольний клуб, який з’явився завдяки любові до дитячої непосидючості, любові до азарту, любові до командної гри, любові до м’яча, любові до руху, суперництва та перемоги. Заняття футболом з раннього віку дисциплінує, розвиває координацію дитини, вчить працювати в команді та водночас проявляти себе як особистість, зміцнює не тільки фізично, але й психологічно. ФК “Еколенд” – впевнений крок до професійного футболу і для хлопчиків, і для дівчаток.

» Закрити

» Legо-конструювання (3-7 років)

Legо-конструювання (3-7 років) Конструювання допомагає дітям здійснювати перші відкриття, досліджувати, експериментувати, творити та досхочу імпровізувати. Гра з яскравими та зручними цеглинками збагачує емоційний та чуттєвий досвід малюка, формує сенсорну культуру (розрізнення форм, кольорів, розмірів, величин тощо), сприяє розвитку основних психічних процесів (сприймання, пам’ять, увага, мислення, мовлення) та пізнавальних здібностей (допитливість, винахідливість, раціональність). Використання різних деталей для моделювання відмінно сприяє й фізичному розвитку дітлахів, удосконалює дрібну моторику, розширює активне мовлення, розвиває творчу уяву, креативне мислення, систематизує уявлення про світ предметів і людей. Будуємо, творимо, фантазуємо, експериментуємо та розширюємо межі всесвіту!

» Закрити

» Коригуюча гімнастика (3-6 років)

Коригуюча гімнастика (3-6 років) Правильна постава, рівний хребет, зміцнення різних груп м’язів, оздоровчі дихальні вправи, профілактика плоскостопості та активні руханки – заняття коригувальною гімнастикою вдосконалюють основні рухові вміння і навички у малят, чудово розвивають і укріплюють їх фізичні якості. Двічі на тиждень комплекс із спеціальних вправ та коригувальних елементів під чудовий музичний супровід допоможе Вашій дитині виховати впевненість у своїх силах, вольові якості, відповідальність, вміння працювати у команді, позитивне ставлення до себе та навколишнього світу.

» Закрити

» Бізнес-школа для дітей “Економіксики” (5-7 років)

Бізнес-школа для дітей “Економіксики” (5-7 років) Коли слід розпочинати говорити з дітьми про гроші? Щойно, коли діти навчилися рахувати. Виховати фінансово-грамотну, ощадливу, помірковану дитину – нелегка справа. В бізнесі-школі для дітей “ЕКОНОМІКСИКИ” дітлахи навчатимуться рахувати, зберігати, мріяти куди вкладати гроші; вивчатимуть, що таке кишенькові гроші, сімейний бюджет, доходи, витрати, економія й заощадження; у легкій, ігровій формі зрозуміють для чого потрібні гроші, як важливо бути багатим, щасливим та здоровим.

» Закрити

» Арт-студія (3-7 років)

Арт-студія (3-7 років) Яскравий світ фарб, пластиліну та аплікації чекає дітей у творчій студії під керівництвом досвідченого педагога. Живопис є одним із способів пізнання дитиною світу, емоційного самовираження, розкриття творчих здібностей. Це чудовий метод розвитку дрібної моторики, уяви, зорової пам’яті, уваги, художнього смаку.

» Закрити

Додаткові гуртки, студії, секції (оплачуються окремо)

» Черлідинг (4-7 років)

Черлідинг (4-7 років) Поєднання елементів танцю, гімнастики та акробатики. Спорт, з елементами шоу і видовищ. Емоції, краса, фізична підготовка і наполеглива праця. Виступи, змагання, командний дух. Якщо Ви хочете, щоб Ваша дівчинка з дитинства полюбила здоровий спосіб життя, активність і рух, легко взаємодіяла з однолітками та не боялася публіки, то черлідинг – найкращий вибір.

» Закрити

» Теніс (3-7 років)

Теніс (3-7 років) Великий теніс – гра відповідальних людей, яка вчить самостійності і витривалості, вмінню приймати важливі рішення і контролювати свої емоції. У дітей, які займаються тенісом, розвивається спритність, просторове і предметне орієнтування, покращується координація рухів та зір. Участь у турнірах допомагає малятам відточувати спортивну майстерність і зміцнювати віру в себе.

» Закрити

» Карате (4-7 років)

Карате (4-7 років) Карате — японське бойове мистецтво, що вчить мислити, аналізувати та діяти, вчить опановувати страх, гідно долати перешкоди та створювати гармонійні стосунки з оточуючим світом. Це система, що дає можливість вдосконалюватися, оздоровлюватися, розвивати силу, витривалість та гнучкість.

» Закрити

» Крута наука (5-7 років)

Крута наука (5-7 років) Ліцензований курс для дітей, розроблений науковцями, психологами та методистами. Крута наука – це хімія, фізика, біологія та астрономія на основі експериментів. Під час заняття окрема тема опрацьовується за допомогою експериментів, щоб діти зрозуміли, як та для чого те чи інше явище. Зазвичай протягом заняття проводиться 5-6 експериментів. Діти забезпечені як реагентами, так і захисним одягом при потребі. Все, що роблять самі, забирають з собою, щоб практикуватись вдома.

» Закрити

Індивідуальні заняття з вокалу
Індивідуальні заняття з англійської мови
Індивідуальні заняття з коригувальної гімнастики
Індивідуальні заняття з гри на фортепіано

Гуртки та студії на вибір (входять у вартість)

» Студія вокалу (6-7,8-10 років)

Студія вокалу (6-7,8-10 років)
Заняття з вокалу дають можливість розвивати в дітей музичний слух, пам’ять, почуття ритму, творчі здібності. Навчаючись мистецтву співу, діти формують правильну вокальну поставу, звукоутворення, дихання, дикцію. Співати не лише приємно, але й корисно для здоров’я дитини. Спів вдосконалює роботу дихальної, серцево – судинної та ендокринної системи.

» Закрити

» Арт студія (5-6,7-8,9-10 років)

Арт студія (5-6,7-8,9-10 років)
Зануритися у світ просторової уяви, вивчити основи сприйняття кольору, практикувати різні техніки і способи живопису. Засвоїти закони художнього процесу, як простір, перспектива, відтворення світлотіні, відтінки кольорів. Усе це можуть учні художньої студії. Живопис є одним із способів пізнання дитиною світу, емоційного самовираження, розкриття творчих здібностей. Це чудовий метод розвитку дрібної моторики, уяви, зорової пам’яті, уваги, художнього смаку.

» Закрити

» Гімнастика (5-7,8-10 років)

Гімнастика (5-7,8-10 років)
Оздоровча гімнастика має на меті покращити фізичний стан дітей та сприяти їх руховій активності. Вправи для профілактики порушень постави, розвитку гнучкості, витривалості, оздоровчі дихальні вправи, рухливі ігри покликані зняти у дітей наслідки гіподинамії, розвивати фізичні якості, забезпечувати позитивний емоційний фон. У гурток приймаються діти, які не мають медичних протипоказів.Заняття проводяться з урахуванням індивідуальних можливостей і потреб кожної дитини.

» Закрити

» Змішані єдиноборства (5-10 років)

Змішані єдиноборства (5-10 років)
Змішані єдиноборства — саме той вид спорту, який тренує витривалість, силу та відмінну фізичну форму. Професійні бійці навчатимуть прийомам та основам самозахисту тих, хто відчуває в собі цю силу та бажання. Змішані єдиноборства – це поєднання дисципліни, чіткості, навантаження і видимого результату. Бо саме тут спортсмен отримує більше свободи і простору дії, розкриває потенціал завдяки великій кількості прийомів

» Закрити

» Футбол (5-6,7-8,9-10 років)

Футбол (5-6,7-8,9-10 років)
Чим корисний дитячий футбол? Заняття з м’ячем покращують реакцію дитини, формуючи і зміцнюючи її. В процесі гри тренуються відразу декількох груп м’язів, а також загальна витривалість організму. Футбол – це командна гра. Граючи, дитина стає ближче до колективу, налагоджує товариські відносини, покращує навички спілкування. Під час навчань учні засвоюють ази футболу, навчаються техніці і тактиці гри, вміння боротися за поставлені цілі і задачі, які тренери вимагають від них.

» Закрити

» Брейк-данс (6-7,8-10 років)

Брейк-данс (6-7,8-10 років)
Свобода руху, почуття ритму, імпровізація, впевненість в собі, оволодіння трюками і техніками – усе це брейк-данс. Цей вид танцю виконується з елементами трюкової частини, гімнастики, тому фізична підготовка має важливе значення. Вуличний танець для дітей і підлітків – справжніх b-boys & b-girls.

» Закрити

» Шахи (5-6,7-8,9-10 років)

Шахи (5-6,7-8,9-10 років)
Шахи – чудовий метод, який розвиває логічне, стратегічне мислення, уміння приймати рішення, відслідковувати та прогнозувати наслідки своїх дій. Гра в шахи розвиває пам’ять та інтуїцію. Під час цієї гри в мозку активуються обидві півкулі, що позитивно впливає на розумові здібності дитини. Якщо ви бажаєте навчити дитину думати, запам’ятовувати, узагальнювати, передбачати наслідки своїх дій, приймати рішення, а також розвивати винахідливість, цілеспрямованість, наполегливість і терпіння, то час навчатися грі у шахи!

» Закрити

» Робототехніка (8-10 років)

Робототехніка (8-10 років)
На заняттях у студії діти із задоволенням навчаються і створюють свій власний світ – від автоматизованої іграшки до складного робота. Знайомляться з основами робототехніки, мають можливість будувати рухомі моделі, втілюють в життя свої задуми. Кінцевий результат – роботи з широким спектром можливостей: дистанційне управління, орієнтація на місцевості, пересування, розпізнавання звуків і кольорів, розрахунок відстані та ін.
Учні поглиблюють знання з математики, програмування, вчаться аналізувати, шукати шляхи розв’язку проблемних ситуацій, працювати в команді, розвивають творчі, конструкторські та комунікативні здібності.

» Закрити

» Lego студія (5-8 років)

Lego студія (5-8 років)
Основний принцип – «Навчанні за допомогою гри». Легке знайомство дошкільнят зі світом математики, логіки, творчого та мовного розвитку, соціально-емоційних взаємин. Розвиток дрібної моторики, логічного мислення, уяви, комунікативних здібностей. Програми для школярів – це захоплююче практичне навчання, яке допомагає учням отримати знання з основних предметів технічного і природничо-наукового напряму: інформатики, математики, технології. Діти вчаться самостійно шукати способи розв’язування задач,працювати в команді, домовлятися та об’єднувати зусилля для вирішення завдань.

» Закрити

» Комп’ютерний геній (7-8,9-10 років)

Комп’ютерний геній (7-8,9-10 років)
Учні 1-2 кл. отримують теоретичні знання з основ інформатики та набувають практичних навичок: роботи за ПК з ОС MS Windows; використання мережі Інтернет для розв’язування практичних задач; створення та обробки зображень засобами графічних редакторів; реалізації проєктів у середовищі програмування Scratch.
Учні 3-4 класів додатково розвивають вміння працювати в команді за допомогою офісних програм; створювати анімаційні зображення засобами онлайн-сервісів; монтувати власні слайд-шоу.

» Закрити

» Арифметика грошей (8-10 років)

Арифметика грошей (8-10 років)
Інноваційний навчальний проєкт для дітей, мета якого – підвищити рівень їх фінансової грамотності. Заняття покликані дати дітям базові знання в сфері особистих фінансів; навчити їх правильно розпоряджатися кишеньковими грошима; сформувати уявлення про сімейний бюджет та особисте фінансове планування; познайомити з фінансовими інструментами та їх можливостями.
«Фінансова грамотність» відкриває дітям закони фінансового світу за допомогою ігор та реальних проектів. Цікаві завдання, приклади з бізнесу та життя. Можливість зрозуміти, що фінанси та бізнес – це потрібно та зовсім не складно.

» Закрити

» Комп’ютерна графіка та дизайн (8-10 років)

Комп’ютерна графіка та дизайн (8-10 років)
В процесі навчання учні отримують вміння і навички
– сканування графічних зображень з твердих носіїв та їх векторизація (трасування);
– конструювання, створення та реалізація графічних алгоритмів засобами графічних редакторів;
– створення та редагування растрових, векторних та тривимірних зображень;
-обробки цифрових фотографій та форматування векторних рисунків;
– використання графічних редакторів PhotoShop, CorelDraw та 3D Studio MAX;
– перетворення форматів графічних файлів та створення простих анімаційних зображень.

» Закрити

» Happy English (5-6,6-7,7-8,9-10 років)

Happy English (5-6,6-7,7-8,9-10 років)
У студії англійської мови діти, граючись, малюючи, співаючи, танцюючи та просто отримуючи задоволення, вивчають багато англійських слів, словосполучень, речень. Фонетичні ігри, віршики, міні-діалоги розвивають мовлення та вимову. Вивчення граматичних конструкцій та розвиток письма відбувається за методом від найпростішого до найскладнішого. Виконання завдань на аудіювання допомагає краще сприймати мову на слух. Відвідуючи студію англійської мови, дитина може не тільки вивчати новий вокабуляр чи граматику, а й ознайомитись з культурою Великої Британії та США, адже під час навчання проводиться чимало різних тематичних заходів.

» Закрити

» Moja Polska (8-10 років)

Moja Polska (8-10 років)
Навчання у студії польської мови – це практичне опанування учнями мовленнєвих умінь на рівні, достатньому для здійснення іншомовного спілкування. Робота з дітьми здійснюється в таких напрямках: аудіювання, слухання і розуміння прочитаного, говоріння, читання, письмо. Програма передбачає розгляд тем: Польща і поляки, польська абетка і її особливості, дім і родина, тварини, пори року, місяці, числа та ін. Методика викладання скерована на те, щоб учні не лише запам’ятовували лексику та синтаксичні конструкції, але вміли їх пов’язати з реальними ситуаціями і використовували у спілкуванні.

» Закрити

» Студія кулінарії (5-7,8-10 років)

Студія кулінарії (5-7,8-10 років)
Маленькі кухарі знайомляться зі стравами української кухні, вивчають техніку приготування різних страв, цікаві способи оформлення і подачі. Практикують правила поведінки за столом, гігієни приготування їжі, безпечного поводження з гострими предметами, уміння користуватись потрібним обладнанням. Студія кулінарії розвиває бажання дитини самостійно готувати страви, її пізнавальний інтерес, творчу уяву та уміння доводити почату справу до кінця. Зацікавленість процесом, задоволення від результату своєї праці та можливість насолоджуватися власноруч приготовленими смаколиками в колі друзів додають мотивації та гарного настрою.

» Закрити

» Студія “Стиль” (6-10 років)

Студія “Стиль” (6-10 років)
“Стиль”- це студія, де дівчатка перетворюються на впевнених у собі красунь, маленьких леді, які володіють мистецтвом дизайну та стилістики. Тут вони вчаться створювати різноманітні речі своїми руками, слідкувати за модою та творити свій власний стиль. Тут розвивають свою творчу уяву, художній смак, креативне мислення. Вчаться працювати з різноманітними матеріалами, інструментами, опановують різні способи роботи з папером, тканиною тощо.

» Закрити

Додаткові гуртки, студії, секції (оплачуються окремо)

» Черлідинг (5-10 років)

Черлідинг (5-10 років)
Поєднання елементів танцю, гімнастики та акробатики. Спорт, з елементами шоу і видовищ. Емоції, краса, фізична підготовка і наполеглива праця. Виступи, змагання, командний дух. Якщо Ви хочете, щоб Ваша дівчинка з дитинства полюбила здоровий спосіб життя, активність і рух, легко взаємодіяла з однолітками та не боялася публіки, то черлідинг – найкращий вибір.

» Закрити

» Карате (5-7,8-10 років)

Карате (5-7,8-10 років)
Карате — японське бойове мистецтво, що вчить мислити, аналізувати та діяти, вчить опановувати страх, гідно долати перешкоди та створювати гармонійні стосунки з оточуючим світом. Це система, що дає можливість вдосконалюватися, оздоровлюватися, розвивати силу, витривалість та гнучкість.

» Закрити

» Бойовий гопак (5-7,8-10 років)

Бойовий гопак (5-7,8-10 років)
Бойовий гопак – це комплексна система гармонійного розвитку, засіб духовного та тілесного вишколу, що заснований на елементах воїнської культури січового братства, збережених у народних танцях і прадавніх традиціях запорозького козацтва.

» Закрити

» Танцювальна студія “DiaDance” (3-5 років)

Танцювальна студія “DiaDance” (3-5 років)
Хореографія, класичний танець, сучасні постановки, цікаві танцювальні проєкти, виступи та концерти. Захопливий світ танцю для тих, хто робить у ньому свої перші кроки та для юних танцівників, які прагнуть удосконалюватися.
Легкість рухів, яка дарує легкість спілкування. Фізичний розвиток, гнучкість, витривалість. Свобода мислення, дарована танцем. Краса та емоції.

» Закрити

» Крута наука (6-10 років)

Крута наука (6-10 років)
Ліцензований курс для дітей, розроблений науковцями, психологами та методистами. Крута наука – це хімія, фізика, біологія та астрономія на основі експериментів. Під час заняття окрема тема опрацьовується за допомогою експериментів, щоб діти зрозуміли, як та для чого те чи інше явище. Зазвичай протягом заняття проводиться 5-6 експериментів. Діти забезпечені як реагентами, так і захисним одягом при потребі. Все, що роблять самі, забирають з собою, щоб практикуватись вдома.

» Закрити

Інтелектуальні

» Англійська мова (1-4 кл)

Англійська мова (1-4 кл) Вивчити англійську для вільного спілкування можна легко у незвичайний спосіб! Рольові ігри, інсценізації уривків фільмів та мультиків, вивчення пісень і справжнє талант-шоу допоможуть учням розвинути пам’ять, вимову, комунікативні вміння, акторську майстерність, художнє мислення.

» Закрити

» Мовні клуби (англійська, німецька, польська) (5-11 кл)

Мовні клуби (англійська, німецька, польська) (5-11 кл) Без регулярних занять втрачаються будь-які навички, особливо це стосується вивчення мов. Засвоєння граматики та цікавого лексичного матеріалу, читання творів мовою оригіналу, спілкування з носіями мови допоможуть вам з користю провести час й володіти англійською не на словах, а в дії!

» Закрити

» Польська мова(1-4 кл)

Польська мова(1-4 кл) Польська мова – така близька і, на перший погляд, зрозуміла. Але вивчити її бездоганно не завадить, щоб оминути підступні рифи мовних зворотів у бізнесових справах у майбутньому та вільно почувати себе в сусідній країні вже сьогодні! На дітей чекають: пригоди та квести весела граматика, віртуальні подорожі Польщею, знайомство з культурою та звичаями. Ми використовуємо: сучасний комплексний підхід, інтенсивну мовну практику, нові та нестандартні способи вивчення мови, відео та аудіо матеріали.

» Закрити

» Німецька мова (1-7 кл)

Німецька мова (1-7 кл) Вивчити німецьку та ще й зробити це весело – цілком можливо! На заняттях учнів залучають до творчо-пізнавального процесу з перших хвилин. Викладання граматичного матеріалу поєднується з його опрацюванням у конкретних комунікативних ситуаціях, цікава інформація про культуру різних народів збагачує світогляд учнів та заохочує до дискусій. Тематичні ігри, кінолекторії, оригінальні завдання полегшують вивчення цієї складної, на перший погляд, мови. Чому саме німецька? Тому що це: мова ділового спілкування у Європі, нею розмовляє понад 100 мільйонів людей у світі. Зрештою, ви дізнаєтесь, що означає “Vierundzwanzigstundenglück”.

» Закрити

» Французька мова (1-5 кл)

Французька мова (1-5 кл) Вивчення іноземної мови впливає на інтелектуальний розвиток дитини, її адаптацію у суспільстві та самореалізацію. Ігри, образотворче мистецтво, пісні та оповідання французькою допомагають розвивати її різнобічність, мотивувати уяву та бажання навчатись. Наше навчання зосереджується передусім на вмінні та бажанні спілкуватися. У веселій та дружній атмосфері діти швидко прогресують як в усному, так і в писемному мовленні.

» Закрити

» Фінансова грамотність (1-2 кл)

Фінансова грамотність (1-2 кл) Коли варто починати говорити з дітьми про гроші? Як тільки вони навчилися рахувати! На заняттях гуртка фінансової грамотності ми навчимо рахувати, зберігати, правильно вкладати гроші. Дізнаємось, що таке кишенькові гроші, сімейний бюджет, доходи, витрати, диверсифікація капіталу. Курс ґрунтується на кращих сучасних методичних розробках науковців та практичних рекомендаціях “акул” бізнесу.

» Закрити

» Мислення (1-3 кл)

Мислення (1-3 кл) Навчитись аналізувати, знаходити закономірності, систематизувати поняття і явища, узагальнювати і виділяти конкретне, робити умовиводи, розвинути математичну логіку допоможе вам гурток Мислення. Цікаві питання, жартівливі завдання, головоломки, ігри з моделювання, різноманітні логічні завдання сприятимуть розвитку математичних здібностей, мислення, просторової уяви, вмінню формулювати й обґрунтовувати думку, навчать самостійно приймати рішення і досягати поставлених цілей.

» Закрити

» Основи комп’ютерних технологій (1-4 кл)

Основи комп’ютерних технологій (1-4 кл) Бути своїм у сучасному цифровому світі допоможе гурток вивчення основ ІТ. Починаючи з фундаментальних основ, вивчення азів програмування, алгоритмічних мов, засад цифрової графіки, хмарних технологій ми легко дійдемо до вершин цієї складної, на перший погляд, науки.

» Закрити

» 2d game&animation (3-11 кл)

2d game&animation (3-11 кл) Створення ігор – це один із найбільш захопливих інструментів для навчання, засвоєння широкого кола навичок та вмінь. У своїй роботі ми використовуємо платформу Construct 2, яка 2 має потужну систему подій. Особливістю Construct 2 є так звані «поведінки» – заздалегідь заготовлений набір (шаблон) властивостей об’єкту. Поведінки потрібні для прискорення процесу розробки гри, коли користувач не задає всі властивості сам в листі подій, а просто користується необхідним шаблоном.

» Закрити

» LEGO land (1-4 кл)

LEGO land (1-4 кл) Світ Lego яскравий та різноманітний! Крок за кроком з маленьких деталей учень будує свою мрію і, водночас, навчається, розвиває просторову уяву, логіку, вміння планувати та досягати мети. Навчання за допомогою цеглинок Lego спонукає дітей вирішувати нестандартні завдання, діяти як експериментатори, прогнозувати майбутній результат. Граючи Lego сьогодні, діти в майбутньому більше цікавляться конструюванням, математикою, фізикою і технологіями.

» Закрити

Крута наука (1-5 кл)

Спортивні

» Футбол(1-11 кл)

Футбол(1-11 кл) Ми допоможемо здійснити мрію Вашої дитини – стати зіркою великого футболу! Футбольний клуб працює за іспанською методикою. Тренування відбуваються у цікавій, доступній для дітей формі. Основний акцент робиться як на фізичне виховання, так і на розвиток тактичних і технічних навичок. Діти навчаться вести і передавати м’яч, проводити результативні удари, вивчать захисні дії, такі як опіка, відбір сам на сам, розподіл зон у полі. Футбол – командна гра, яка навчить дитину спілкуватись і взаємодіяти з однолітками, вибирати надійних партнерів не лише в спорті, а й у житті.

» Закрити

» Коригуюча гімнастика(1-4 кл)

Коригуюча гімнастика(1-4 кл) Запорукою міцного здоров’я, стрункої фігури, сильного імунітету, є гімнастика. Заняття гімнастикою розвиває у дітей відчуття рівноваги, гнучкість, координацію рухів, фізичну витривалість. Коригуюча гімнастика дає можливість покращити поставу, зір, дихання, позбутись сколіозу. Індивідуальний підхід до кожного учня, комплекси профілактично-корекційних гімнастичних вправ сприяють корекції при ортопедичних порушеннях нижніх кінцівок, м’язової системи, дають можливість не тільки розвиватись фізично, а й формують впевненість у власних силах і піднімають самооцінку дитини.

» Закрити

» Сучасні танці(1-11 кл)

Сучасні танці(1-11 кл) Студія сучасного танцю – це справжня школа стилю, пластики та емоцій. У нашій студії ви познайомитесь з елементами хіп-хопу, контемпу, джазу, джаз-фанку, брейку та інших напрямів, які дозволять вільно почувати себе зіркою на будь-якому танцполі. Регулярні заняття сучасними танцями покращать вашу фізичну форму, координацію рухів та подарують потужний заряд енергії.

» Закрити

» Шахи (1-11 кл)

Шахи (1-11 кл) Шахи – це не просто гра, а цілий світ інтелектуального дозвілля. Чому важливо вчити грати в шахи ще в дитинстві? На це є багато причин: по-перше, у дітей мозок дуже допитливий, і вони з легкістю освоюють все, що їм цікаво; по-друге, як і тіло, мозок все ще розвивається, і будь-яка нова інформація засвоюється набагато легше; по-третє, гра в шахи розвиває логічне мислення, яке допоможе дитині надалі краще засвоювати шкільний матеріал, правильно структурувати знання і розуміти більш складні предмети. Гра в шахи неймовірно корисна, і багатогранність її впливу на дитину дуже важко переоцінити.

» Закрити

» Настільний теніс (3-11 кл)

Настільний теніс (3-11 кл) Настільний теніс – одна з найбільш популярних і доступних розваг для дорослих і дітей. Мабуть, кожен хоча б раз в житті брав ракетку в руки і сподівався, що маленький м’ячик зупиниться на стороні опонента? А щоб бути упевненим, що перемога точно буде на вашому боці тенісного стола – приходьте на наші тренування! Настільний теніс розвиває реакцію, концентрацію, спритність, пластику і координацію рухів, зміцнює серцево-судинну та дихальну системи, розвиває м’язи ніг, підвищує витривалість, сприяє розвитку дрібної моторики, тренує кисті і руки. А ще, постійна концентрація на м’ячі – це хороша профілактика зору для всіх, хто постійно працює за комп’ютером.

» Закрити

» Великий теніс (1-11 кл)

Великий теніс (1-11 кл) Великий теніс – спорт для інтелектуалів і прекрасна можливість позбутись негативних думок. Великий теніс – індивідуальний вид спорту, тому юні тенісисти швидше стають самостійними, мають добру реакцію, вчаться блискавично приймати важливі рішення, контролювати ситуацію. Діти, які займаються тенісом, завжди активні, життєрадісні і менше хворіють. Заняття великим тенісом корисні для дітей, у яких є проблеми з зором, адже під час гри вони концентрують увагу на м’ячі, тренуючи таким чином м’язи очей.

» Закрити

» Карате (1-11 кл)

Карате (1-11 кл) Карате — японське бойове мистецтво, що вчить мислити, аналізувати та діяти, вчить опановувати страх, гідно долати перешкоди та створювати гармонійні стосунки з навколишнім світом. Це система, що дає можливість вдосконалюватися, оздоровлюватися, розвивати силу, витривалість та гнучкість. Наша програма органічно поєднує фізичну, психологічну, інтелектуальну, спортивну та патріотичну складові розвитку. Це шлях наполегливих тренувань, який веде до вдосконалення тіла, розуму та духовного розвитку.

» Закрити

» Художня гімнастика(1-4 кл)

Художня гімнастика(1-4 кл) Запорукою міцного здоров’я, стрункої фігури, сильного імунітету, вольового характеру є один із найбільш популярних і динамічних видів спорту – художня гімнастика. Заняття гімнастикою розвивають у дітей відчуття рівноваги, гнучкість, координацію рухів, фізичну витривалість. Індивідуальний підхід до кожного учня, опанування базових і профільних елементів дають можливість не тільки розвиватись фізично, а й сприяють формуванню впевненості у власних силах та підіймають самооцінку дитини.

» Закрити

Творчі

» Живопис (1-11 кл)

Живопис (1-11 кл) Студія Живопису відкриє для учнів чарівний світ мистецтва, познайомить з різними жанрами та техніками, відкриє широку палітру можливостей для втілення художніх мрій. На наших заняттях ви опануєте навички сучасного живопису, дізнаєтесь, що таке класична і формальна композиція, навчитесь гармонійно поєднувати кольори, відтворювати навколишній світ за допомогою художніх засобів, напрацюєте свій власний неповторний мистецький стиль.

» Закрити

» Скульптура (1-11 кл)

Скульптура (1-11 кл) Доторкнутись до мистецтва… Саме так! І не лише доторкнутись, а власними руками створити шедевр допоможе наш гурток. Справжня магія починається, коли у ваших руках слухняний пластилін чи глина перетворюється у квітку, кота, Маленького Принца або й щось абстрактне. І тільки вам відома його таємниця! На заняттях учні опанують секрети композиції, поняття форми, об’єму, розвинуть просторове бачення та зорову пам’ять, моторику рук, навчаться емоційно сприймати навколишній світ.

» Закрити

» Craft&design (1-5 кл)

Craft&design (1-5 кл) Проявити креативність, бачити дивовижне у буденному, творити прекрасне власними руками, опанувати різноманітні техніки декоративного мистецтва і зробити свій простір індивідуальним – це так просто! На заняттях гуртка учні ознайомляться з різними видами творчості, історією їх виникнення, технікою виконання: бісероплетіння, вишивка, шиття, в’язання, інкрустація, розпис тканин, квілінг, ікебана, скрапбукінг, декупаж – доповнять скарбничку умінь, а речі, якими ви користуєтесь щодня, стануть не лише функціональними, а й вишуканими.

» Закрити

» Флористика (5-11 кл)

Флористика (5-11 кл) Флористичний дизайн – один з видів візуального мистецтва, який опанують наші учні. За допомогою квітів, овочів та фруктів, іншого природного матеріалу ми навчимо створювати оригінальні композиції, а також зрозуміємо, правила поєднання текстур, кольорів і, звичайно, квітковий етикет.

» Закрити

» Майстерня кулінарії (5-11 кл)

Майстерня кулінарії (5-11 кл) Усі люблять смачно поїсти. А смачно і головне корисно готувати навчать у “Майстерні кулінарії”. Правила поведінки на кухні, первинна та термічна обробка продуктів, корисні й шкідливі продукти, особливості національної кухні і найпопулярніші страви світу, секрети приготування вишуканих десертів та проста і корисна їжа на щодень – усе це на кухні Ліцею “Еколенд”.

» Закрити

» Power craft (5-11 кл)

Power craft (5-11 кл) Гурток для справжніх чоловіків та наполегливих дівчат! Обробка дерева, робота з металом, пластиком чи склом приваблюють тих, хто хоче навчитись створювати своїми руками гарні практичні речі. На заняттях учні довідаються про специфіку матеріалу, послідовність технологічних операцій, познайомляться з призначенням та будовою інструментів, які використовуються для роботи, вивчать правила техніки безпеки. Отримані знання учні використають на практиці: випилювання, різьба, шліфування, випалювання, лакування допоможуть створити учням неповторні вироби, адже наша майстерня обладнана найкращими інструментами.

» Закрити

» Акторська майстерність (1-11 кл)

Акторська майстерність (1-11 кл) Опанувати мистецтво перевтілення й імпровізації, навчитись керувати своїми емоціями, засвоїти інструменти самопрезентації, не боятись сцени і глядачів – навички та вміння, які дає наша театральна студія, стануть у пригоді кожному учневі у повсякденному житті. Заняття відбуваються у формі ігрових завдань, різноманітних тренінгів, мініпостановок, вистав.

» Закрити

» Вокал(1-11 кл)

Вокал(1-11 кл) Мрієте співати, стати естрадною зіркою чи просто навчитись володіти своїм голосом і правильно подавати звук? Тоді приєднуйтесь до наших занять у студії вокалу! Кожне заняття – це цікаві вправи з постановки голосу, інтонування, веселі розспіви та робота над диханням, а також вивчення пісень. Участь у концертах, конкурсах та фестивалях стануть гідним результатом занять у вокальній студії.

» Закрити

» Гітара

Гітара Гра на музичному інструменті відкриває двері в інший світ. Гра на гітарі – зачіпає найпотаємніші струни вашої душі і робить цей світ іншим! Навчитись грати на гітарі легко і весело допоможуть наші заняття. Практичні уроки поєднуються з необхідною теорією. Ви опануєте основні прийоми звукоутворення та звуковидобування, навчитесь читати табулатури, вивчите акорди і баре, познайомитесь зі стилями гри відомих гітаристів та створите свій власний.

» Закрити

» Фортепіано

Фортепіано Фортепіано – найкращий інструмент для того, щоб почати займатись музикою! Навчаючись грі на фортепіано ви розвиваєте слух, вчитесь основам композиції та імпровізації, знайомитесь зі світовою класикою та творами сучасних композиторів. Але найголовніше – гра на фортепіано активізує розумову діяльність, покращує координацію рухів, знімає втому і стрес, а ще це чудовий спосіб самовираження!

» Закрити

Поширені питання

Напрям навчання передбачає поглиблене вивчення відповідних предметів. Наприклад, для ІТ напряму це додаткові уроки математики, інформатики, логіки/мислення. В одному класі можуть бути діти, які вчаться за різними напрямами. Їх розподіляють на групи на відповідні додаткові уроки. Якщо ви вирішуєте змінити напрям навчання, то дитині не потрібно переходити в інший клас.
Якщо ви вагаєтеся щодо вибору, то ми пропонуємо у перші тижні навчання у школі спробувати різні напрями. Потім за рекомендацією основного вчителя, дитячого психолога та вчителів-предметників ви зможете визначитися з напрямом навчання. За потреби чи бажанням ви також можете змінювати напрям у майбутньому.
У початковій школі на Плуговій діти вивчають англійську з 1 класу. Додатково вивчення німецької мови передбачено для учнів лінгвістичного напряму. Англійська мова у школярів 4-5 разів на тиждень (залежно від напряму).
У нас власна кухня. Корисна, смачна, свіжоприготовлена їжа. Овочі, фрукти відповідно до сезону. Можливість попередньо обирати страви. Дієтичне меню (безлактозне) та індивідуальний підхід за потреби.
Так, програмою лояльності передбачені знижки. За умови навчання 2 і більше дітей - знижка 10% на суму оплати за другу дитину. За умови оплати всієї суми за навчальний рік - знижка 5% від суми.

Наші діти про Еколенд

НАБІР 2021-2022 В ПОЧАТКОВУ ШКОЛУ

school-bag

ШКОЛА (вул. Плугова, 12)

classroom

ЛІЦЕЙ (вул. Скрипника, 11)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Вдалий життєвий СТАРТ - запорука успіху в майбутньому!

Планета “ЕКОЛЕНД” створена з емоціями успіху та для успіху усіх маленьких й великих мешканців. Ми знаємо, як формуються великі світи, адже збудували свою унікальну Планету, де виховуємо всебічно розвинену, орієнтовану на позитив, обізнану у різних сферах практичного життя, зі своїм неповторним баченням та переконаннями нову генерацію.

МІСІЯ

Розвивати індивідуальний потенціал кожного і виховувати освічене, талановите, ініціативне, відповідальне покоління – новий формат майбутніх лідерів і професіоналів, готових до змін і викликів сучасного світу.

ВІЗІЯ

– інноваційність та креативність – творчість – працьовитість – духовність – здоровий спосіб життя і турбота про навколишнє середовище