Пізнаємо світ через подорожі: нові країни до туристичної колекції еколендівців - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

Пізнаємо світ через подорожі: нові країни до туристичної колекції еколендівців

“Краків нас зустрів теплою і яскравою осінню. Вражаючий величністю Вавельский замок, височів над широкою Віслою і зачаровував своїми монументальними спорудами. Дракон Смог, розтуливши пащеку, під спалахи фотоапараті роздував полум’я на радість туристів. Навколо гомонів багатомовний натовп. Все наче в казці. Дитина – в захваті і, незважаючи на втому, топала за екскурсоводом ні на крок не відстаючи та, затамувавши подих, ловила неймовірні історії про королів і принцес”. Ось так розпочинається розповідь п.Любові Гетьман (вчительки англійської мови, мами юного еколендівця), яка разом з групою подорожувала цими осінніми канікулами туром “Краків-Закопане-Велічка”. І тут, напевно, буде зайвим ще щось дописувати чи вигадувати, адже враження, які здобули наші мандрівники від 4 денної насиченої відпочинкової програми просто перевершують будь-які шкали позитивних емоцій.

Отож, за словами п. Любові подорож продовжилася площею Ринок, де всі мали змогу насолодитися нічною підсвіткою суконних рядів, Маріїнського костелу та ратуші.
“Наступного дня еколендівці відпочивали в Енерджіландії – продовжує п. Любов. Що тут казати, викид адреналіну і шалені емоції не могла зіпсувати навіть злива, яка почалась десь по обіді. Звісно, що ці гірки дитина ще довго не забуде, до того ж весь парк був прикрашений тематичними скульптурами до свята Halloween, що відповідно додавало гостроти вражень.

Сонячним ранком понеділка ми вирушили в Закопане. Дорогою милувалися гірськими пейзажами, які щедро забарвила осінь, а попереду чекали гарячі мінеральні джерела. Прогулявшись вуличками Закопане, перепробували майже всі місцеві смаколики. В басейнах плескались досхочу, а потім знов плескались, ще б трохи і повідростали б хвостики, як у русалок.

Під завершення відвідали відому соляну шахту Велічка. І це правда, вона дійсно дуже велика. Більше 300 сходинок вниз, безліч коридорів, проходів й камер (так називаються пустоти з яких видобували сіль) і всюди сіль. Вона чорна і сіра, біла і жовта, рожева і прозора. Тут легко відчути казку. Гноми ніби працюють зовсім поруч: збільшують зали, роблять ходи і тунелі. Блискучі скульптури королів та святих прикрашають зали та храми. Все навколо з солі: люстри і стеля, стіни і підлога, підземні озера і річки (в цих водах, мабуть, більше неможливо розчинити жодного кристалику солі).

Вражень дійсно багато і всі позитивні. Це чудово, що ЕКОЛЕНД проводить такі спільні сімейні тури, під час яких відволікаєшся та перезавантажуєшся. Так важливо хоча б на 4 дні звільнитись від відчуття можливої загрози та небезпеки. Дякую всім, хто організував і мандрував поруч, а ще працював, щоб ця подорож була щасливою та чудесною”.

“І діти, і дорослі залишились у захваті. Сестра сказала, що, коли будуть організовуватися наступні подорожі, то щоб я обов’язково повідомляла – зізналася п. Ірина Король, мами Нарін, учениці Школи “Еколенд”. І керівник групи, і водії були чудові. Все було організовано так, щоб нам було комфортно. В Кракові ми були до цієї подорожі, а от Енерджіландія, Закопане і Велічка – це відкриття для нас. Енерджеленд забезпечив адреналіном й сильними емоціями. Закопане подарувало відпочинок та релаксацію. Соляні копальні Велічки – це минуле й цікаві історії. Цей відпочинок поєднав все 😊”.

Гадаємо, що у цих розповідях неважко відчитати хоча б частинку настрою та вражень, які надбали наші еколендівці під час осінніх канікул. То ж ми продовжуватимемо практикувати такі міжнародні тури, а ви не вагаючись приєднуйтеся, адже подорожі відкривають стільки, скільки жодна книга чи онлайн пошуковик вам не розповість.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Незвичайні гості у Школі “Еколенд”

Минулого року у листопаді місяці до Школи “Еколенд” завітали дві гості. Зазвичай, ми завжди намагаємося повідомляти читатів про цікавих людей, яких запрошуємо до еколендівців. Цього

Попередня реєстрація