Емоції кольорово-фруктового тижня Школи “Еколенд” - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

Емоції кольорово-фруктового тижня Школи “Еколенд”

Приватна школа – це не лише про навчання та виховання, школа – це, перш за все, про життя. В час змін пір року, коли до школи слід прокидатися, а на вулиці ще темно. Коли тепла куртка перебирається з глибокого кута гардеробної на гапличок щоденного одягу. Саме час підтримали своє ментальне здоров`я і не лише. Недарма ж і Всесвітній день ментального здоров’я відзначають у жовтні.

Проаналізувавши усі настрої, у Школі “Еколенд” взялися до справи та активного впровадження КОЛЬОРОВОГО ФРУКТОВОГО ТИЖНЯ. 4 дні=4 кольори та фрукти відповідного забарвлення, а 5-й = веселковий (з програмою-родзинкою).

Отож, понеділок стартував у ЗЕЛЕНИХ тонах. Адже цей колір символізує радість, достаток, свободу, здоров’я. Оскільки тиждень ще й фруктовий, то ж цього дня еклендівці посилено смакували зеленими яблуками, ківі та зеленим виноградом. Більше того, за задумом, ці фрукти були присутні у кожному уроці. Так на “Математиці” учні додавали й віднімали яблука, на “Українській мові” речення урізноманітнювали виноградом, а на “Я досліджую світ” згадували про ківі. У кожному класі відбувалися класні посиденьки, під час яких діти насолоджувалися фруктами та обговорювали цікаві факти про фрукти дня.

Вівторок – ЖОВТИЙ колір, адже теплий жовтий так личить усім, а ще цього дня еколендівці насолоджувалися бананами, цитриною, грушами, хурмою та ананасами. Кожен відшукав у гардеробі яскравий жовтий одяг, який просто заполонив наш навчальний заклад теплом і сонцем. Більше того, кольоровий тиждень підтримали малюки нашого Дитячого садочка та учні програм “Підготовка до школи”.

Відтінки СИНЬОГО наповнили Школу “Еколенд” у середу. Еколендівці цього дня із задоволенням смакували синім виноградом, сливами та лохинкою.

Та й фруктова тематика не залишила обабіч уроки. Тож сливово-виноградні теми були саме на часі.

Так ми добралися до ЧЕРВОНОГО й ПОМАРАНЧЕВОГО четверга. Стільки багрянцю у нас трапляється не так вже й часто в один день. А мандаринки, апельсинки та червоні яблучка були навіть дуже до тематики й кольору дня. Тож усі тішилися й вітамінізувалися смачними пригощеннями природи. І, звісно, обговорювали їх на всіх уроках та посиденьках.

П`ятниця була наповнена суцільних загадок та різнобарвності. Як це барвистий день? А просто, до Школи можна в одязі будь-якого веселкового кольору. Тематика веселки була актуальною на уроках “Читання”, “Математики”, “Я досліджую світ”, “Української мови” і навіть “Англійської мови”.

А завершився цей емоційно-піднесений, супервітамінний тиждень феєричною “Pajama Party”. Дякуємо усім ідейникам та натхненникам за чудовий осінній вайб та вітамінну підтримку здоров`я.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Що приховує в собі STEM освіта ЛІЦЕЮ “ЕКОЛЕНД”?

Інтегроване навчання, здатність критично мислити, навички командної роботи – сьогодні це не тільки теорія, але й практика, адже все перелічене вище передбачає STEAM-освіта. 21 століття

Кошти з осінніх ярмарків та допомога ЗСУ

Шановні еколендівці, звітуємо про використані кошти з наших осінніх благодійних ярмарків! Тоді ми згуртувалися, організували й провели 3 масштабні заходи, зібравши рекордні 327.955 грн для