АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ

З якого віку варто розпочинати вивчення іноземної мови?
Як мотивувати дитину до навчання без примусу?
Що таке білінгвальні заняття?
Скільки часу потрібно, щоб дитина почала розмовляти англійською?

В Дитячому Садку “ЕКОЛЕНД” англійська мова – щодня на заняттях. Ми користуємось нею так само як і рідною мовою за будь-якої нагоди.
Впевнені, що не має особливого значення вік малечі, – важливіша мотивація до навчання. Тоді білінгвальні, тобто двомовні заняття, дозволяють на повну зануритись у мовне середовище.

Якщо у веселій грі з динозаврами чи посіпаками дітлахи чують фрази двома мовами, вони легко і швидко починають відтворювати їх самостійно.
Ми охоче залучаємо маленьких винахідників до власної гри та створення захопливих історій. Найкращий спосіб для цього – перевтілення в казкових героїв та театральні сценки.

Діти самі можуть обирати персонажа з улюбленого мультфільму чи з книжки. До прикладу, на одному з білінгвальних занять ми усі були пілотами надзвукового пасажирського лайнера, отримували спеціальну посвідку на водіння літаком, вивчали за яких погодних умов літальні апарати здійснюють виліт, а за яких рейс відміняється.
Чи вдалось дітям одразу запам’ятати всі тематичні слова? Відповідь очевидна. Але ми продовжуємо використання лексики про негоду, опади, настрій у звичних побутових ситуаціях і коли повертаємось до теми польотів, наприклад, у космічних просторах, наші малята без зусиль і з розумінням вживають потрібні вислови.

Мова без примусу – це коли ми йдемо на прогулянку, стрибаємо по калюжах і при цьому англійською рахуємо їхню кількість. Або на руханці співаємо ритмічну пісню, одразу запам’ятовуючи правильну вимову. Або вчимо зайченят і ведмедиків чистити зубки.
Ще одним способом вивчення мови є використання так званих словникових карток, на яких є лише зображення предмету. При цьому не поспішаємо перекладати іншомовний термін, адже якщо на картці зображено лисичку, то малята дуже швидко схоплюють її назву власне англійською.

Заохочуємо також малят у певні години в садку спілкуватись виключно іноземною мовою: з друзями, з усіма педагогами і навіть з шеф-кухарем, який готує для наших дітей поживні смаколики.

Мова легше вивчається, коли вона стає для дитини постійним супутником на прогулянці, вдома, в розвагах, на заняттях і під час перегляду мультиків.

Do you want to study English with us?

Команда Дитячого садка “ЕКОЛЕНД”

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Яскраві тематичні дні у ліцеї

З перших миттєвостей разом еколендівці почали генерувати та втілювати шалені ідеї. Зазирнувши в календар вони помітили, що наближається TEDDY BEAR DAY і вирішили не оминати

Дитячий футбольний турнір “Ecoland Cup – 2023”

Це було гучно, феєрично та крутезно! Традиційно в рамках святкування 6-ого дня народження нашого клубу відбувся футбольний турнір “Ecoland CUP 2023”! Символічно, що з-поміж суперників

ДЕНЬ ЗНАНЬ В МЕРЕЖІ “ЕКОЛЕНД”

1 вересня – початок нового навчального року і День народження мережі освітніх закладів “ЕКОЛЕНД”, до якої входять два комплекси: Ліцей і Садок на вул. М.

Яскраві тематичні дні у ліцеї

З перших миттєвостей разом еколендівці почали генерувати та втілювати шалені ідеї. Зазирнувши в календар вони помітили, що наближається TEDDY BEAR DAY і вирішили не оминати