АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ - ЕКОЛЕНД

Kindergarten

Set from 2 years
St. M. Horynya, 11

School

Set 0-4 classes
St. Pluhova, 12

LYCEUM

Set 0-11 classes
St. M. Horynya, 11

E-LEARNING

Set 5-11 classes
Distance education

АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ

З якого віку варто розпочинати вивчення іноземної мови?
Як мотивувати дитину до навчання без примусу?
Що таке білінгвальні заняття?
Скільки часу потрібно, щоб дитина почала розмовляти англійською?

В Дитячому Садку “ЕКОЛЕНД” англійська мова – щодня на заняттях. Ми користуємось нею так само як і рідною мовою за будь-якої нагоди.
Впевнені, що не має особливого значення вік малечі, – важливіша мотивація до навчання. Тоді білінгвальні, тобто двомовні заняття, дозволяють на повну зануритись у мовне середовище.

Якщо у веселій грі з динозаврами чи посіпаками дітлахи чують фрази двома мовами, вони легко і швидко починають відтворювати їх самостійно.
Ми охоче залучаємо маленьких винахідників до власної гри та створення захопливих історій. Найкращий спосіб для цього – перевтілення в казкових героїв та театральні сценки.

Діти самі можуть обирати персонажа з улюбленого мультфільму чи з книжки. До прикладу, на одному з білінгвальних занять ми усі були пілотами надзвукового пасажирського лайнера, отримували спеціальну посвідку на водіння літаком, вивчали за яких погодних умов літальні апарати здійснюють виліт, а за яких рейс відміняється.
Чи вдалось дітям одразу запам’ятати всі тематичні слова? Відповідь очевидна. Але ми продовжуємо використання лексики про негоду, опади, настрій у звичних побутових ситуаціях і коли повертаємось до теми польотів, наприклад, у космічних просторах, наші малята без зусиль і з розумінням вживають потрібні вислови.

Мова без примусу – це коли ми йдемо на прогулянку, стрибаємо по калюжах і при цьому англійською рахуємо їхню кількість. Або на руханці співаємо ритмічну пісню, одразу запам’ятовуючи правильну вимову. Або вчимо зайченят і ведмедиків чистити зубки.
Ще одним способом вивчення мови є використання так званих словникових карток, на яких є лише зображення предмету. При цьому не поспішаємо перекладати іншомовний термін, адже якщо на картці зображено лисичку, то малята дуже швидко схоплюють її назву власне англійською.

Заохочуємо також малят у певні години в садку спілкуватись виключно іноземною мовою: з друзями, з усіма педагогами і навіть з шеф-кухарем, який готує для наших дітей поживні смаколики.

Мова легше вивчається, коли вона стає для дитини постійним супутником на прогулянці, вдома, в розвагах, на заняттях і під час перегляду мультиків.

Do you want to study English with us?

Команда Дитячого садка “ЕКОЛЕНД”

LATEST PUBLICATIONS

7 “так” у спілкуванні з дітьми

Як правильно спілкуватись з дітьми? На що звертати увагу? Як підбирати слова? Як досягати взаєморозуміння? Як поводитись у кризових ситуаціях? Помилково вважати, що комунікація з

Попередня реєстрація