Навчання без уроків - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

Навчання без уроків

Кожен з нас є неповторною особистістю. Мета виховного процесу полягає у розкритті цієї унікальності, самобутності й творчої індивідуальності.
Позашкілля як важлива частина загального освітнього процесу спрямоване виховати всебічно розвинену молоду людину, розкрити її здібності, створити умови для розвитку й підтримки талантів у галузі науки, техніки, мистецтва тощо.

Позашкільна система об’єднує мережу дитячих установ, гуртків, секцій, культурно-освітніх, спортивно-оздоровчих, науково-пошукових закладів та ін. Вона стимулює і розвиває різнобічні творчі особливості дітей, виховує в них інтерес до науки й техніки, літератури, мистецтва, спорту, а також створює сприятливі умови для розвитку суспільної активності та самостійності школярів.

Після уроків діти займаються різною діяльністю, що має великі переваги у виховному процесі. По-перше, така зайнятість учнів сприяє зміцненню самодисципліни, самоорганізованості, вмінню планувати свій час. По-друге, діти набувають практичних навичок необхідних для життя, формують власну думку, індивідуальне світосприйняття, розвивають свою комунікативну культуру, спілкуються в колективі однолітків. По-третє, вони можуть максимально реалізувати себе, самовизначитися соціально, професійно, особистісно.

Сьогодні освіченість людини визначається не так предметними знаннями, скільки її різностороннім розвитком як особистості, яка здатна до активної соціальної адаптації, самостійного життєвого вибору, самоосвіти та самовдосконалення.

Гуртки, студії та секції від початку заснування ЛІЦЕЮ “ЕКОЛЕНД” є важливою частиною розвитку кожного учня. Інтелектуальні, спортивні, дизайнерські, лінгвістичні – їх в нас стільки, що й важко отак відразу ж і перелічити. Коли діти й батьки вперше бачать увесь цей перелік на їх обличчях з’являється помітна розгубленість і водночас зчитується посмішка щастя. І тут постає потреба вибору, яку полегшує лише можливість щомісяця пробувати себе щоразу в чомусь новому.

Чудовою практикою позаурочного еколендівського життя стали творчі майстерки. Які вже здавна є майданчиками для суцільного креативу, польоту фантазії, здобутті нових навичок та пізнанні своїх талантів й можливостей.

То ж, якщо Ви в пошуку освітнього простору, де Ваша дитина зможе проявити себе сповна і розкрити свої приховані здібності, запрошуємо на позашкільну освіту до освітньої Планети “ЕКОЛЕНД”.

Марія БОЙКО,
тьютор
ЛІЦЕЮ “ЕКОЛЕНД”

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Яскраві тематичні дні у ліцеї

З перших миттєвостей разом еколендівці почали генерувати та втілювати шалені ідеї. Зазирнувши в календар вони помітили, що наближається TEDDY BEAR DAY і вирішили не оминати

Дитячий футбольний турнір “Ecoland Cup – 2023”

Це було гучно, феєрично та крутезно! Традиційно в рамках святкування 6-ого дня народження нашого клубу відбувся футбольний турнір “Ecoland CUP 2023”! Символічно, що з-поміж суперників

ДЕНЬ ЗНАНЬ В МЕРЕЖІ “ЕКОЛЕНД”

1 вересня – початок нового навчального року і День народження мережі освітніх закладів “ЕКОЛЕНД”, до якої входять два комплекси: Ліцей і Садок на вул. М.

Яскраві тематичні дні у ліцеї

З перших миттєвостей разом еколендівці почали генерувати та втілювати шалені ідеї. Зазирнувши в календар вони помітили, що наближається TEDDY BEAR DAY і вирішили не оминати