Навчання без уроків - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

Навчання без уроків

Кожен з нас є неповторною особистістю. Мета виховного процесу полягає у розкритті цієї унікальності, самобутності й творчої індивідуальності.
Позашкілля як важлива частина загального освітнього процесу спрямоване виховати всебічно розвинену молоду людину, розкрити її здібності, створити умови для розвитку й підтримки талантів у галузі науки, техніки, мистецтва тощо.

Позашкільна система об’єднує мережу дитячих установ, гуртків, секцій, культурно-освітніх, спортивно-оздоровчих, науково-пошукових закладів та ін. Вона стимулює і розвиває різнобічні творчі особливості дітей, виховує в них інтерес до науки й техніки, літератури, мистецтва, спорту, а також створює сприятливі умови для розвитку суспільної активності та самостійності школярів.

Після уроків діти займаються різною діяльністю, що має великі переваги у виховному процесі. По-перше, така зайнятість учнів сприяє зміцненню самодисципліни, самоорганізованості, вмінню планувати свій час. По-друге, діти набувають практичних навичок необхідних для життя, формують власну думку, індивідуальне світосприйняття, розвивають свою комунікативну культуру, спілкуються в колективі однолітків. По-третє, вони можуть максимально реалізувати себе, самовизначитися соціально, професійно, особистісно.

Сьогодні освіченість людини визначається не так предметними знаннями, скільки її різностороннім розвитком як особистості, яка здатна до активної соціальної адаптації, самостійного життєвого вибору, самоосвіти та самовдосконалення.

Гуртки, студії та секції від початку заснування ЛІЦЕЮ “ЕКОЛЕНД” є важливою частиною розвитку кожного учня. Інтелектуальні, спортивні, дизайнерські, лінгвістичні – їх в нас стільки, що й важко отак відразу ж і перелічити. Коли діти й батьки вперше бачать увесь цей перелік на їх обличчях з’являється помітна розгубленість і водночас зчитується посмішка щастя. І тут постає потреба вибору, яку полегшує лише можливість щомісяця пробувати себе щоразу в чомусь новому.

Чудовою практикою позаурочного еколендівського життя стали творчі майстерки. Які вже здавна є майданчиками для суцільного креативу, польоту фантазії, здобутті нових навичок та пізнанні своїх талантів й можливостей.

То ж, якщо Ви в пошуку освітнього простору, де Ваша дитина зможе проявити себе сповна і розкрити свої приховані здібності, запрошуємо на позашкільну освіту до освітньої Планети “ЕКОЛЕНД”.

Марія БОЙКО,
тьютор
ЛІЦЕЮ “ЕКОЛЕНД”

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

КОНКУРС Thinkers: два інтерв’ю з переможцями

Вже вшосте ЛІЦЕЙ “ЕКОЛЕНД” організовує та проводить інтелектуальний Конкурс “Thinkers”. Цього разу апробовано багато нововведень: від різних форматів турів до головного призу у загальному грошовому

КОНКУРС Thinkers: два інтерв’ю з переможцями

Вже вшосте ЛІЦЕЙ “ЕКОЛЕНД” організовує та проводить інтелектуальний Конкурс “Thinkers”. Цього разу апробовано багато нововведень: від різних форматів турів до головного призу у загальному грошовому

Попередня реєстрація