Про серпневі пригоди на планеті "Еколенд" - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

Про серпневі пригоди на планеті “Еколенд”

Сьогодні у ліцеї активно лунає веселий гомін і коридорами пролітає буремне життя. Та спершу хочемо пригадати наші серпневі “Summer Camp” і розповісти як це було. Два надяскравих літніх табори, де зібралися справжні шукачі емоцій.

Почнемо зі старших. Учні 2-5 класів вирушили у навколосвітню подорож. Лише за два тижні вони відвідали цікавинки України, Польщі, Італії, Іспанії, Англії, Шотландії, Норвегії, Китаю та Індії! Новий день – нова країна – нові знання – нові вміння. Мандри розпочалися з України, де діти віртуально блукали й пізнавали різні професії. “Вдома” школярі змайстрували собі патріотичний браслет й поїхали до Італії — країни зі своїми красотами й звичаями. Вже там вони виробляли венеціанські маски, щоб зірково вирізнятися на карнавалі. Встигли школярі й заїхати в гості до піцайоло, який навчив готувати й смакувати істинну італійську піцу.

І в такому шаленому колообігу подій наша історія набирала обертів. Індія навчала техніки мехенді й добре грати в шахи, Польща мистецтва бібулкарства, а Китай керувати роботами та малювати ієрогліфи. Своєю чергою Норвегія познайомила дослідників з підводним світом, Іспанія начепурила до вечірки, а британські країни прийняли втомлених туристів на Бейкер-стріт, де пригостили чаєм та зіграли разом в інтелектуальні ігри.

Школярам постійно щастило і їм завжди траплялися сюрпризи: ляльковий театр, дослідний центр, галерея, цікавий квест, футбольні тренування. Просто шалена палітра емоцій. Кульмінацією пригоди стала запальна вечірка з басейном, смаколиками, забавами й прохолодними напоями. Погодьтеся, таке досягнення варто відсвяткувати! Формат подорожі дозволив початківцям відчути різнобарвність нашої планети, пробудив бажання вивчати іноземні мови, читати історію, нестримно мандрувати з батьками.

Що ж в цей час відбувалося в адаптаційному таборі? Завдання перед малюками було непросте — стати супергероєм! Простіше кажучи, опанувати найголовніші навички еколендівця. У перший тиждень невгамовні “прокачали” 5 таких суперсил — кмітливість, хоробрість, ввічливість, щедрість та вміння дружити. Цьому результату посприяли полювання за знаннями, майстерки, психологічні хвилинки, артпригоди, шоу талантів, ігри розуму, спортивні активнощі. Наступний етап був не менш насиченим. За підтримки своїх педагогів та координаторів по всесвіту, майбутні першокласники засвоїли винахідливість, відповідальність, гідність, старанність і терплячість. В цьому їм допомогли тьюторіали, танцювальний флешмоб, квест, творчі заняття, час подвигів та інтерактивні уроки. Наостанок відбулося урочисте нагородження, яке також не обійшлося без тематичної “party” 🙂

Експертне планування розкладу дня дозволило малечі легко й весело навчатися і бавитися з користю. Цей табір перетворився у десять днів інтенсиву, які стали чудовою підготовкою до шкільного шляху. Тепер ми з насолодою спостерігаємо за першими кроками й “подвигами” нових супергероїв планети “Еколенд”.

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Незвичайні гості у Школі “Еколенд”

Минулого року у листопаді місяці до Школи “Еколенд” завітали дві гості. Зазвичай, ми завжди намагаємося повідомляти читатів про цікавих людей, яких запрошуємо до еколендівців. Цього

Попередня реєстрація