Новорічний настрій в “Еколенді” - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

Новорічний настрій в “Еколенді”

Напередодні зимових канікул новорічний настрій наповнив усі куточки освітнього центру “Політехнік-Еколенд”.
На сімейному “Святі Вареників” у кращих українських традиціях розважалися і діти, і батьки, і вчителі. Конкурси, забави, веселі руханки, а ще….смачнющі варенички!
Потім в Еколенд завітав щедрий Святий Миколай і потішив діток. І дошкільнятам, і школярикам подарунки приготував! Бо були чемні, дружні, добрі, заповзяті! А еколендівці підготували для Миколая і для батьків чудові виступи.
Під час вже традиційних новорічних майстер-класів наші учні і вихованці власноруч робили святкові атрибути і подарунки, готуючись до зустрічі Нового року. Веселі розваги і смачні сюрпризи чекали на учнів груп підготовки до школи. І ті, хто завітав на суботнє дозвілля, також відчули подих свята: готували смаколики, робили цікаві новорічні саморобки, танцювали і заряджалися позитивом!
Музично-артистичне “Зимове диво” від “Домісольки” додало усім натхнення і святкового настрою. Таким кольоровим, святковим і казковим став наш Еколенд напередодні Нового року

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Незвичайні гості у Школі “Еколенд”

Минулого року у листопаді місяці до Школи “Еколенд” завітали дві гості. Зазвичай, ми завжди намагаємося повідомляти читатів про цікавих людей, яких запрошуємо до еколендівців. Цього

Попередня реєстрація