Інтелектуальний конкурс "Thinkers"

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

Інтелектуальний Конкурс мережі освітніх закладів "ЕКОЛЕНД"

На вулиці був 2018 рік. Зовсім юний ЛІЦЕЙ “ЕКОЛЕНД” завершував навчати своїх перших учнів-сміливців. Руху в освітньому закладі було стільки, що встигай фіксувати камерою, але все одно чогось не вистачало. І як часто трапляється, саме в такому активі й народжуються круті ідеї. Тож сам час сприяв старту еколендівського Конкурсу “Thinkers”. 

Чому саме “Thinkers”?

Тут є декілька аргументів. Перш за все, Thinkers – це інтелектуальна карткова гра, яка вчить думати, розвиває логічне та критичне мислення, кмітливість, уважність та уяву, тобто вона про все: школу, довкілля, життя в цілому. Такий формат надзвичайно близький нашій мережі освітніх закладів. 

По-друге, вчителі-еколендівці – автори та співавтори логічних завдань Thinkers. А ще педагоги ці ігри постійно використовують для урізноманітнення вивчення шкільних предметів, проведення тьюторіалів, організації часодозвілля груп продовженого дня та ін. До речі, в ЕКОЛЕНДі ігри Thinkers розвивають діток з віку Дитячого садочка (від 4 років). 

По-третє, підготуватися до Конкурсу доволі легко, потрібно лише натренувати мозок. А це можливо завдяки щоденній грі. І тут друкований картковий формат ігор Thinkers у поміч. Все легко й просто: запитання з однієї сторони картки (залишаєш собі час на роздуми), якщо ж виникають труднощі просто перегортаєш картку і отримуєш відповідь. А потім, обов`язково, обмірковуєш чому ж вона така. Тут важливо зрозуміти для себе увесь логічний ланцюжок.

Вчетверте, Конкурс Thinkers був запланований для школярів, та, насправді має ще одну приховану місію – він тримає в постійному тонусі й мозок дорослих, адже в колі сім`ї готуватися до інтелектуального змагання ще цікавіше та й користь для всіх просто неоціненна.

НАШІ ПАРТНЕРИ

Конкурс зростає…

Травень. Конкурс відбувся у форматі офлайн: конкурсанти реєструвалися та у визначений час приїжджали до ЛІЦЕЮ, де й розв’язували завдання відповідно до свого шкільного віку: 2-4 класи, 5-7 класи, 8-11 класи. Питання були різної складності і вирішити їх потрібно було у певний обмежений час. Для участі у Конкурсі зареєструвалися 200 учнів. Абсолютна більшість зареєстрованих учасників – учні шкіл м. Львова. Крім них – команди зі шкіл Львівської області.

Жовтень. У ЛІЦЕЇ “ЕКОЛЕНД” відбувається вдруге інтелектуальний Конкурс “Thinkers”. Формат залишається офлайн, тобто у приміщенні закладу. І знову реєстраційні форми фіксують 200 учасників з м. Львова та Львівської області.

Порухав проведення Конкурсу в онлайн керунок. Організатори розуміли, що не варто обмежувати доступ до Конкурсу лише офлайн форматом. Тож ЛІЦЕЙ вперше робить спробу провести інтегрований формат (офлайн для мешканців м. Львова і Львівської області та онлайн для учнів з усієї України). Таким чином Конкурс “Thinkers” припиняє бути локальним, а зростає до всеукраїнського масштабу. Змінюються і правила проведення, з’являється 2 тури (перший змішаний: офлайн та онлайн і другий – офлайн). Зростає і кількість учасників до 300 дітей. Серед них 25 учнів з інших областей України.

Всесвітня пандемія вносить в життя свої корективи, тож організаційний комітет приймає рішення проводити перший тур Конкурсу у форматі онлайн, а другий – офлайн з дотриманням усіх карантинних норм. Отже, Конкурсу бути!

Незважаючи на складні часи та карантини, інтелектуальний Конкурс відбувається офлайн. До Конкурсу зареєструвалося 60 учасників.

Інтелектуальний Конкурс Thinkers бере паузу.

Конкурс Thinkers оновлюється, допрацьовується і відновлюється. Запрошуємо до гри!

Спробуй себе у Thinkers!

Медіа

Попередня реєстрація