Незвичайні гості у Школі "Еколенд" - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

Незвичайні гості у Школі “Еколенд”

Минулого року у листопаді місяці до Школи “Еколенд” завітали дві гості. Зазвичай, ми завжди намагаємося повідомляти читатів про цікавих людей, яких запрошуємо до еколендівців. Цього разу була інформаційна тиша. Чому ж? По-перше, наші гості не зовсім люди, а почуття. По-друге, їх присутність у нашій Школі дала поштовх унікальному проєкту. А переможці отримали свої нагороди лише у лютому місяці.

Хто ж вони?
Знайомтеся – Вдячність та Любов. Неймовірно шановані та дуже близькі еколендівцям пані. За ці 4 місяці діти настільки з ними заприятелювали, що тепер навіть не уявляють, як можна було їх не помічати раніше.

Тож, як все було?
Розпочалося як завжди, ну майже… Одного осіннього ранку почуття з`явилися у приміщенні рецепції нашої Школи. Вони з радістю відгукнулися на запрошення еколендівців. Хоча, хто саме їх просив завітати якось і не зауважили. Тож надіялися, що будуть помічені та за короткий час вже мандруватимуть зі своїми цікавими історіями класними кімнатами. Та дарма, чекати трішки довелося…

За деякий час двері відчинилися і до гостей визирнули допитливі личка учнів 0 класу. Був прохолодний сонячний день і діти саме мандрували на прогулянку. Їм так сподобалися Вдячність та Любов, що вони із задоволенням запросили їх до гурту. Ось так все й стартувало… Почуття дуже полюбилися дошколярикам, тож від тоді годі було й думати про шкільне життя і не тільки без них.

Вдячність та Любов гостилися у Школі впродовж тривалого часу. Вони навідувалися до кожного класу, тішилися, коли їх обговорювали й малювали на тьюторіалах. Так, це були надзвичайні моменти, адже діти з радістю підтримували дискусії таких важливих тем як: добро, щастя, толерантність, ввічливість, компліменти тощо. Окрім цього, у деяких класах щодня, а в інших щомісяця підсумовували досягнення кожного учня у номінаціях “Міс і Містер Вдячність” та “Міс і Містер Любов”. І слід було гарно постаратися, щоб піднятися у рейтингу серед однокласників.

“Як чудово, що ми знайшли таку гарну Школу, де Вдячність та Любов живе у серцях кожного учня,” – тішилися почуття.

І хоч сьогодні ці пані продовжили свою мандрівку світом, еколендівці завжди відчувають їх присутність.

Вдячність – це подяка за все, що людина має у своєму житті: матеріальне і нематеріальне. Відчуття цінності того, що нас оточує.

Дуже важливо розуміти це, адже вдячні люди рідше страждають на безсоння, є більш оптимістичними, відчувають задоволення від життя.

Любов – почуття, без якого немислиме наше життя. Вона допомагає вижити у будь-яких життєвих колізіях та успішно долати труднощі.

Тож проживаймо кожен свій день з Вдячністю та Любов`ю в серцях!

5 1 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

КОНКУРС Thinkers: два інтерв’ю з переможцями

Вже вшосте ЛІЦЕЙ “ЕКОЛЕНД” організовує та проводить інтелектуальний Конкурс “Thinkers”. Цього разу апробовано багато нововведень: від різних форматів турів до головного призу у загальному грошовому

КОНКУРС Thinkers: два інтерв’ю з переможцями

Вже вшосте ЛІЦЕЙ “ЕКОЛЕНД” організовує та проводить інтелектуальний Конкурс “Thinkers”. Цього разу апробовано багато нововведень: від різних форматів турів до головного призу у загальному грошовому

Попередня реєстрація