Діти, мобільні телефони та школа - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

Діти, мобільні телефони та школа

Цьогоріч усі школи Львова очікують зміни, які зачіпають таке дискусійне питання, як користування мобільними телефонами. Ми отримуємо багато дзвінків від колег із цього приводу та з радістю ділимося досвідом, адже вже 7 років мережа освітніх закладів ЕКОЛЕНД успішно проводить навчання без мобільних телефонів.

Йдучи на уроки, учні залишають телефони у спеціальних скриньках або кейсах, які закриваються на ключ. У випадку, якщо гаджет необхідний для роботи на уроці (завдання з використанням доповненої реальності, різноманітні програми для мобільних телефонів), класний керівник або тьютор роздає пристрої школярам. Після уроку телефони повертаються знову під ключ.

Мобільні пристрої виробили своєрідну залежність – бути завжди на зв’язку. І йдеться не тільки про дітей і підлітків, а й про дорослих. Зважаючи на те, що ми живемо і навчаємося в умовах війни, педагоги ліцею з розумінням ставляться до тривог батьків, а тому за необхідності, на перерві чи після уроків, тато/мама можуть зателефонувати до тьютора і з’ясувати усе, що цікавить. Молодші еколендівці використовують smart watch, як спосіб залишатись на зв’язку, не порушуючи шкільних правил.
Чи буває так, що учень приходить до школи з кількома телефонами й один з них використовує для розваг? Трапляється й таке. Але, зазвичай, дуже швидко побачить, що обдурює сам себе, втрачаючи знання, які вартують більше, ніж кілька хвилин в телефоні.

Як бути у випадку, якщо розпочалась повітряна тривога? Учні негайно спускаються в укриття. Після того, як усі перебувають у безпечному місці, класні керівники або тьютори повідомляють про це батьків і роздають телефони дітям, щоб кожен з них міг бути на зв’язку з найближчими людьми. До речі, в укритті передбачені місця, де учні можуть зарядити гаджети, а на випадок відсутності електроенергії маємо потужний генератор.

Коли учні виконали навчальні завдання чи йдуть додому, тьютори повертають телефони й повідомляють батьків про те, що дитина виходить зі школи. То ж, як бачите, не так все складно.

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

7 помилок в адаптації до дитячого садка

Всі батьки стикаються з безліччю питань, коли приймають рішення, що їхній малечі час до садка: З якого віку варто відвідувати садок? Як привчати дитину до

Яскраві тематичні дні у ліцеї

З перших миттєвостей разом еколендівці почали генерувати та втілювати шалені ідеї. Зазирнувши в календар вони помітили, що наближається TEDDY BEAR DAY і вирішили не оминати

Дитячий футбольний турнір “Ecoland Cup – 2023”

Це було гучно, феєрично та крутезно! Традиційно в рамках святкування 6-ого дня народження нашого клубу відбувся футбольний турнір “Ecoland CUP 2023”! Символічно, що з-поміж суперників

7 помилок в адаптації до дитячого садка

Всі батьки стикаються з безліччю питань, коли приймають рішення, що їхній малечі час до садка: З якого віку варто відвідувати садок? Як привчати дитину до