Чому пришкільні табори важливі? - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

Чому пришкільні табори важливі?

Усі батьки мріють, щоб під час літніх канікул їх діти мали чудовий та насичний відпочинок, зміцнили здоров’я, покращили знання іноземної мови і з інших шкільних предметів, проводили багато часу на вулиці й обов’язково ще без мобільних телефонів. 

Як усе це поєднати?
Рішення є – це денні пришкільні літні табори! Тут і величезне тематичне різноманіття (мовні, мистецькі, шахові, футбольні, загальнопізнавальні, адаптаційні тощо). У таких кемпах часто можна підтягнути шкільні знання у цікавих форматах або круто розширити свій кругозір. А різноманітні процедури загартовування, пікніки, прогулянки та ігри на вулиці сприятимуть зміцненню дитячого імунітету. Оскільки усі дні розписані погодинно, дітям доводиться виконувати стільки різних інтелектуальних й спортивних завдань, що до мобільних телефонів вони, зазвичай, прости не мають сили й бажання (адже ще потрібно поділитися з батьками враженнями від усього побаченого й почутого 🙂

Ще однією важливою складовою будь-якого дитячого табору є нові знайомства. Саме так, формат кемпу дає змогу надбати багато цікавих друзів, відчути себе частиною нової команди, покращити комунікативні навички, розкрити свої лідерські задатки тощо. Досвід взаємодії у спільних командних проєктах не раз згодиться у майбутньому.

Чим особливі пришкільні табори в приватній школі “Еколенд”?
Ще задовго до старту шкільних канікул у Школі розпочинається пошук ідей для дитячих кемпів. Адже кожна програма має бути захоплююча, насичена іграми й забавами з присмаком змагань і польотів творчості, цікавими знайомствами, подорожами, веселими активностями і, водночас, релаксом (канікули ж все-таки)… А далі до справ беруться рецептурні маги. Саме вони підбирають унікальні інгредієнти під кожну програму, міксують оздоровчі та інші активності, присмачуючи їх екскурсіями, квестами й веселощами і завершують все wow-враженнями.

Що ж очікує кемпівців Школи “Еколенд” у СЕРПНІ?
2, а от і ні 3 фантастичні програми. Після активного насиченого навчального року, пришкільні табори Школи у червні були спрямовані на те, щоб максимально розслабити своїх кемпівців. Натомість серпневі кемпи мають за мету у легкому, ледь відчутному форматі, налаштувати дітей до розумової праці. Тут слід діяти особливо обережно, адже канікули ще тривають, водночас, 1 вересня не так вже далеко.

AMONG US IN SSS (space school shuttle)
(07-11.08)
для дітей 6-10 років
Табір, у якому улюблену дитячу гру Among Us ми трансформували у Among Us in SSS (space school shuttle) та адаптували до офлайн формату й еколендівського життя, тож 5 насичених днів діти майже повністю відпочиватимуть від діджиталізації. Як це можливо? Захоплюючий сюжет, цікаві завдання, трохи детективного слідства, дитячої непосидючості, логічних умовиводів та крутих пригод – у такому форматі можливо все.
! У програмі табору передбачено заняття з англійської мови, багато руханок, творчих майстерок, інтелектуальних квестів, ігор на вулиці, весела забава тощо.
! Заплановано 1 екскурсію.

Якщо готові, реєструйтеся, буде дуже цікаво!

ШКОЛА КРІЗЬ СКЕЛЬЦЕ ЛУПИ
(14 – 25.08)
для першокласників (5-7 років)
А ви знали, що кожна школа має багато таємниць?! У Школі “Еколенд” загадок та секретів стільки, що лише бувалий еколендівець може дати раду усьому цьому. У серпні запрошуємо до Великої гри, де поділимося усіма знаннями, скарбами та секретами. На кемпівців очікує флешмоб з головним магом Школи, кулінарне мистецтво з помічниками головного мага, забавки та руханки, веселі завдання й артпікніки, подорожі, командні батли, спортивні змагання і багато щасливих емоцій.

! У програмі табору передбачено низку спільних активностей кемпівців та Директора Школи і його найближчих помічників, заняття з англійської мови, зустріч з психологом й логопедом, а також майстер-класи, флешмоби, цікаві екскурси у світи математики, прописів, букв та складів.
! Заплановано 2 екскурсії.

Гайда до пригоди!!!

ФАНТАСТИЧНІ ІСТОТИ ТА ОКЕАНОЗНАВСТВО
(14-25.08)
для дітей 6-10 років
Ще змалечку навколо кожного з нас витали історії про дивовижних Драконів, Єдинорогів, Видимо-невидимо, Покемонів тощо. Їх розповідали батьки та бабусі й дідусі, ними захоплювалися старші братики і сестрички, про них говорили діти на вулиці. Такі оповіді завше круто розвивали уяву, шалено зацікавлювали і викликали величезне бажання дружити з цими неймовірними істотами. Не менш загадковими були й мешканці глибоких далеких океанів. Тож запрошуємо разом у захоплюючу розвідку й особливе знайомство з тими про кого завжди мріяли і туди, де ще точно не бували.

! У програмі табору передбачено знайомство дітей з декількома незвичайними вигаданими людьми і дуже популярними істотами, а також мандрівка загадковими глибинами океанів. Багато творчості, руханок, цікавих ігор, майстерок і крутий відпочинок – гарантуємо. Завершиться наш відпочинок феєричною вечіркою.
! Заплановано 2 екскурсії.

! БЕЗПЕКА. Під час повітряних тривог усі кемпівці перебуватимуть в облаштованих укриттях з двома виходами.

Наша мета – подарувати найкраще літо 2023 кожній дитині!
Адже вони найбільше цього вартують!

Реєстрація на кемпи в Адміністратора Школи та за тел. (067) 415 77 36

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

ЕКО-ПРИКРАСИ ДО ВЕЛИКОДНЯ ПО-ЕКОЛЕНДІВСЬКИ

Якими прикрасами Ви декоруєте оселю до Великодніх свят? Наші діти в Дитячому садку “ЕКОЛЕНД” знають про великоднє оздоблення чимало, адже щороку активно беруть участь у

Лабораторія професора Оксигена

Лабораторія професора Оксигена літній пришкільний табір 10 днів 17 – 28. 06. 2024 (9.00-17.00) для дітей 6-10 років Любите таємниці та секрети?! Якщо так, то

Попередня реєстрація