ЕКО-прикраси для ЕКО- РІЗДВА в ЕКОЛЕНДі - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

ЕКО-прикраси для ЕКО- РІЗДВА в ЕКОЛЕНДі

✨ Різдво ✨ – особливе свято, коли за за святковим столом збирається уся родина, дорослі і діти колядують, звеличуючи народження Царя світу.

💞 Різдво – це також можливість поставити на паузу щоденні клопоти та засвідчити свою турботу 🫶 про найближчих й про тих, хто цього найбільше потребує.
Війна змінила чимало звичних традицій українців, з’явились нові звичаї, відновлюються вкрадені або забуті.
Серед незмінних цінностей, які варто примножувати – турбота про довкілля, про нашу спільну домівку Землю 🌍, про наше майбутнє.

У приготуваннях до новорічно-різдвяних свят використовується багато речей, які одразу після святкування потрапляють до смітника. В мережі освітніх закладів “ЕКОЛЕНД” (Ліцей, Школа, Дитячий Садок) вже не один рік поспіль практикуємо ♻️ повторне використання предметів для святкового декорування. Еколендівці – від наймолодшої групи в Садку і до випускників Ліцею та Школи знають, що навіть маленькі кроки екологічної свідомості є великою допомогою у порятунку планети.

Отож, ділимось ідеями еко-прикрас для різдвяної еко-ялинки в стилі zero waste, які з легкістю можна зробити власноруч разом з дітьми:

Паперові шедеври. Ножиці, кольорові олівці, фломастери, трішки уяви і неймовірні сніжинки, хатинки, зіроньки, гірлянди стануть окрасою святкового дійства.

Лісовий декор. Зі скарбнички лісів чимало цікавезного можна застосувати для оздоблення оселі – соснові шишки, сухі листки, жолуді, сухоцвіт, опалі гілочки дерев, калинове намисто і все, що знайдеться під час прогулянки на свіжому повітрі.

“Смачні” прикраси. З їстівних запасів підійде практично все! Шматочки цитрусових, солодке або солоне печиво, макарони різних форм, кавові зернятка, імбирні пряники, кольорові льодяники, марципани, карамельки, шоколадні цукерки, спеції (кориця, зірочки бадьяну, лаврові листочки). А якими неординарними можуть стати гірлянди з плодів журавлини, попкорну (а чому би і ні?) і горішків, фігурки з айсингу чи білого шоколаду.
Цими прикрасами можна ласувати протягом свят, вони можуть також стати лотами для святкових конкурсів.

Старі тканини, мішковина, футболки й навіть джинси можуть стати чудовою основою і для ялинкових прикрас, і заміною обгорткового паперу для подарунків. Еколендівці знайомі з японською технікою фурошики, яка використовує вживані тканини, крафтовий папір, старі газети для оформлення подарункових пакетів.

💫 До речі, про використані та вживані тканини, футболки – якщо знайдете вдома зайві, принесіть їх еколендівським павучкозаврам, які плетуть маскувальні сітки для наших мужніх воїнів (Більше інформації за посиланням – https://bit.ly/3BOQCYY).

Багато дивовижних оздоблень – ялиночки, фігури звіряток, хатинки – наші діти створюють з фетру, він легко адаптується до творчих задумів.

Сподіваємось, що творчість наших дітей стане і для вас прикладом й натхненням при оздобленні помешкання.

🥳 ЕКОЛЕНД – за 🎄 ЕКО-РІЗДВО!

💚 Бажаємо спокійного, світлого, теплого та екологічного Різдва у колі найрідніших!

Команда мережі освітніх закладів “ЕКОЛЕНД”

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

КОНКУРС Thinkers: два інтерв’ю з переможцями

Вже вшосте ЛІЦЕЙ “ЕКОЛЕНД” організовує та проводить інтелектуальний Конкурс “Thinkers”. Цього разу апробовано багато нововведень: від різних форматів турів до головного призу у загальному грошовому

КОНКУРС Thinkers: два інтерв’ю з переможцями

Вже вшосте ЛІЦЕЙ “ЕКОЛЕНД” організовує та проводить інтелектуальний Конкурс “Thinkers”. Цього разу апробовано багато нововведень: від різних форматів турів до головного призу у загальному грошовому

Попередня реєстрація