5 кольорів активного навчання - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

5 кольорів активного навчання

Кольоротерапія – це не лише практичний інструмент у валізці психолога, але й ще один чудовий спосіб створити веселковий, емоційний, насичений навчальний тиждень.

5 днів барвистого різноманіття:
💛 жовтий/оранжевий Понеділок
💙 синій/блакитний Вівторок
💚 зелена/салатова Середа
❤️ червоний/рожевий/бордовий Четвер
⚪ біла П’ятниця

Так, п’ятниця у нас була біла, а не чорна😜, як це буває щороку в останній день повного робочого тижня листопада. Адже завершальне неонове шоу стрічок потребує білизни для ефекту “вау”.

Цю вечірку ще довго пам’ятатимуть усі її учасники: драйвова музика з етномотивами, стрічки, які підсвічуються у напівтемряві, смачне пригощення, веселощі та чудовий настрій. Яскраве довершення кольорового тижня.

Тож, для чого ми усе це собі вигадали, навчалися б просто, та й усе?!

Еколендівці усі гуртом практикувалися власноруч творити настрій дня, цей вплив кольорів ніхто не скасовував. Ділилися емоціями відчуттів в одязі того чи іншого забарвлення. Спостерігали за мотивацією до дії як діток, так педагогів. Трішки коригували стан свого здоров’я, бо колір – то такий інструмент, який на фізичне здоров’я має теж дуже потужну силу. Натворили багато яскравих світлин і все у супроводі уроків, тьюторіалів, смачних майстер-класів, улюблених гуртків, під повітряну тривогу тощо.

Але все ж, мети досягли і кольоровий тиждень був мега позитивним.

Ваша Школа “Еколенд”

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

ЕКО-ПРИКРАСИ ДО ВЕЛИКОДНЯ ПО-ЕКОЛЕНДІВСЬКИ

Якими прикрасами Ви декоруєте оселю до Великодніх свят? Наші діти в Дитячому садку “ЕКОЛЕНД” знають про великоднє оздоблення чимало, адже щороку активно беруть участь у

Лабораторія професора Оксигена

Лабораторія професора Оксигена літній пришкільний табір 10 днів 17 – 28. 06. 2024 (9.00-17.00) для дітей 6-10 років Любите таємниці та секрети?! Якщо так, то

Попередня реєстрація