Дитячий садок

Набір дітей від 2 років
вул. Михайла Гориня, 11

Школа / Cадок

Набір у садок, 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір у 0-11 класи
вул. Михайла Гориня, 11

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

5 кольорів активного навчання

Кольоротерапія – це не лише практичний інструмент у валізці психолога, але й ще один чудовий спосіб створити веселковий, емоційний, насичений навчальний тиждень.

5 днів барвистого різноманіття:
💛 жовтий/оранжевий Понеділок
💙 синій/блакитний Вівторок
💚 зелена/салатова Середа
❤️ червоний/рожевий/бордовий Четвер
⚪ біла П’ятниця

Так, п’ятниця у нас була біла, а не чорна😜, як це буває щороку в останній день повного робочого тижня листопада. Адже завершальне неонове шоу стрічок потребує білизни для ефекту “вау”.

Цю вечірку ще довго пам’ятатимуть усі її учасники: драйвова музика з етномотивами, стрічки, які підсвічуються у напівтемряві, смачне пригощення, веселощі та чудовий настрій. Яскраве довершення кольорового тижня.

Тож, для чого ми усе це собі вигадали, навчалися б просто, та й усе?!

Еколендівці усі гуртом практикувалися власноруч творити настрій дня, цей вплив кольорів ніхто не скасовував. Ділилися емоціями відчуттів в одязі того чи іншого забарвлення. Спостерігали за мотивацією до дії як діток, так педагогів. Трішки коригували стан свого здоров’я, бо колір – то такий інструмент, який на фізичне здоров’я має теж дуже потужну силу. Натворили багато яскравих світлин і все у супроводі уроків, тьюторіалів, смачних майстер-класів, улюблених гуртків, під повітряну тривогу тощо.

Але все ж, мети досягли і кольоровий тиждень був мега позитивним.

Ваша Школа “Еколенд”

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ