Звітні концерти з вокалу і танців - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

Звітні концерти з вокалу і танців

У Дитячий садок “Еколенд” відбувся звітний концерт гуртків “Dance Land” та “Music Time”. Маленькі танцівники під ритмічну музику вправно демонстрували,  що таке любов до танців.Заняття в гуртку “Dance Land” для хлопчиків і дівчаток стартували з вересня, але талановиті еколендівці за такий нетривалий проміжок часу стали справжнім танцювальним колективом. У звітному концерті талановиті підкорювачі танцювального паркету презентували чимало хореографічних номерів, які виконали учасники трьох вікових груп.Старанні вихованці гуртка з вокалу “Music Time” презентували репертуар пісень на різну тематику. Маленьким солістам під теплі оплески матусь і татусів вдалось занурити весь зал в атмосферу родинного затишку та святкового дійства.

До концертної програми на головній сцені ЕКОЛЕНДу долучились і батьки та отримали незабутні враження, взявши участь в емоційному танцювальному флешмобі.

Мистецькі виступи юних артистів засвідчили їхню майстерність у підкоренні світу танців і вокалу, продемонстрували різнобарвний калейдоскоп цікавих хореографічних номерів, запальних ритмів, яскравих колоритних костюмів, вокальних дарунків під бурхливі овації присутніх. Завершився звітний концерт нагородженням маленьких талантів і побажанням їм творчих злетів!
До нових вокальних і танцювальних зустрічей!

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

ЕКО-ПРИКРАСИ ДО ВЕЛИКОДНЯ ПО-ЕКОЛЕНДІВСЬКИ

Якими прикрасами Ви декоруєте оселю до Великодніх свят? Наші діти в Дитячому садку “ЕКОЛЕНД” знають про великоднє оздоблення чимало, адже щороку активно беруть участь у

Лабораторія професора Оксигена

Лабораторія професора Оксигена літній пришкільний табір 10 днів 17 – 28. 06. 2024 (9.00-17.00) для дітей 6-10 років Любите таємниці та секрети?! Якщо так, то

Попередня реєстрація