Звітні концерти з вокалу і танців - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

Звітні концерти з вокалу і танців

У Дитячий садок “Еколенд” відбувся звітний концерт гуртків “Dance Land” та “Music Time”. Маленькі танцівники під ритмічну музику вправно демонстрували,  що таке любов до танців.Заняття в гуртку “Dance Land” для хлопчиків і дівчаток стартували з вересня, але талановиті еколендівці за такий нетривалий проміжок часу стали справжнім танцювальним колективом. У звітному концерті талановиті підкорювачі танцювального паркету презентували чимало хореографічних номерів, які виконали учасники трьох вікових груп.Старанні вихованці гуртка з вокалу “Music Time” презентували репертуар пісень на різну тематику. Маленьким солістам під теплі оплески матусь і татусів вдалось занурити весь зал в атмосферу родинного затишку та святкового дійства.

До концертної програми на головній сцені ЕКОЛЕНДу долучились і батьки та отримали незабутні враження, взявши участь в емоційному танцювальному флешмобі.

Мистецькі виступи юних артистів засвідчили їхню майстерність у підкоренні світу танців і вокалу, продемонстрували різнобарвний калейдоскоп цікавих хореографічних номерів, запальних ритмів, яскравих колоритних костюмів, вокальних дарунків під бурхливі овації присутніх. Завершився звітний концерт нагородженням маленьких талантів і побажанням їм творчих злетів!
До нових вокальних і танцювальних зустрічей!

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Що приховує в собі STEM освіта ЛІЦЕЮ “ЕКОЛЕНД”?

Інтегроване навчання, здатність критично мислити, навички командної роботи – сьогодні це не тільки теорія, але й практика, адже все перелічене вище передбачає STEAM-освіта. 21 століття

Кошти з осінніх ярмарків та допомога ЗСУ

Шановні еколендівці, звітуємо про використані кошти з наших осінніх благодійних ярмарків! Тоді ми згуртувалися, організували й провели 3 масштабні заходи, зібравши рекордні 327.955 грн для