Різдвяні зустрічі - сімейне свято Школи "Еколенд" - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

Різдвяні зустрічі – сімейне свято Школи "Еколенд"

Різдво – свято світле і веселе, але перш за все – сімейне. Тому, в переддень свята школа “Еколенд” зібрала всю свою велику родину на традиційну “Різдвяну зустріч”. І яке ж Різдво без традиційних страв, пригощали своїх гостей ми вареничками і пампухами.

Розпочалося свято з красивої колядки, яку разом з дітьми виконала Ілона Боросовська. На дітей чекали загадки і символічні подарунки за правильні відповіді, а от дорослим довелося постаратися. Спочатку на них чекав конкурс на знання начинок для вареників, а потім, біг в мішках. Перемогла дружба, що не дивно в такий світлий день.

Всі залишилися в захваті від пампухів, вареників та інших смаколиків, приготованих школою. Та вареники були не тільки смачними, а й корисними. Адже за допомогою спеціальних начинок у варениках можна передбачити, що чекає на тебе в майбутньому році. Як виявилося чекає нас багато хорошого, а незгоди будуть обходити стороною.

Свято пройшло в дружній затишній атмосфері і в такій атмосфері ми і проведемо наступний рік. Бажаємо всім Щасливого нового року!

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Незвичайні гості у Школі “Еколенд”

Минулого року у листопаді місяці до Школи “Еколенд” завітали дві гості. Зазвичай, ми завжди намагаємося повідомляти читатів про цікавих людей, яких запрошуємо до еколендівців. Цього

Попередня реєстрація