Про силу спільних шкільних подорожей - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

Про силу спільних шкільних подорожей

Школа – це не лише про уроки та домашні завдання. Шкільні подорожі завжди є приємним й корисним бонусом в учнівському житті. Мандрівки та екскурсії важливі складові навчального процесу, а також дуже корисні з погляду виховання. Спільні пригоди, спогади і враження зближують, налагоджують безпосередній контакт, який сприяє розумінню й підтримці дружніх стосунків між учителями та учнями.
Під час таких виїздів педагоги бачать учнів у природному оточенні, поза класною кімнатою та звичними шкільними правилами. Це дає можливість краще зрозуміти інтереси дітей, їх хобі та розвинути ближчі стосунки з кожним. Такі подорожі творять спільний для вчителів і учнів досвід та враження, що сприяє побудові єдиної платформи для спілкування й взаєморозуміння.

Школярі завжди підтримують різні формати спільного позакласного проведення часу. Адже в таких умовах діти більш розкуті, вчаться взаємодіяти разом в нових незнайомих умовах, працювати в команді, знаходити спільні рішення і йти на компроміси. А така групова діяльність може позитивно позначитися на успішності класу. Також у мандрівках добре напрацьовуються комунікативні навички, розвивається орієнтування на місцевості, формується інтерес до історії та культури, значно зростає прийняття іншої людини, іншого способу життя та поглядів на різні речі.

В ЛІЦЕЇ “ЕКОЛЕНД” спільні поїздки відбуваються часто, а стартують вже з 1 класу. Наприклад, екскурсії до місцевого парку або зоопарку, музею, місцевої ферми або садиби, на локальні підприємства тощо. Також відбуваються загальношкільні поїздки за кордон. До прикладу, впродовж останнього року еколендівці відвідали Австрію, Німеччину, Польщу, Данію, Словенію, Францію, Італію, Іспанію та Чехію. Цьогоріч в планах ґрунтовно доповнити цей перелік.
Хочете, щоб було що згадати та розповісти близьким, подорожуйте! І неважливо чи це буде поїздка в Діснейленд на атракціони (Франція), чи піша екскурсія в Центр води (м.Львів, Україна), круїз Стокгольмом або прогулянка в лісопарк. Важливо бути разом та отримувати нові враження, спільно розвиватися й відкривати для себе нові світи.

Марія БОЙКО,
класний керівник, тьютор
ЛІЦЕЮ “ЕКОЛЕНД”

5 2 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Попередня реєстрація