Декілька практичних порад, як сформувати класну учнівську команду - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

Декілька практичних порад, як сформувати класну учнівську команду

Кожна дитина унікальна: у своїх талантах, в особливостях характеру, в темпераменті. Саме тому, коли в клас приходить понад десяток зовсім різних людей, дуже важливо навчити їх стати одним цілим – командою, в якій не загубиться індивідуальність кожного, але з’явиться спільна мета. Адже згуртованість учнів, вміння допомагати та підтримувати один одного в процесі навчання – запорука успішності:

  • бо в гармонійно сформованій спільноті легко спілкуватися, а отже, знаходити спільні інтереси й однодумців;
  • в колективі, де важлива повага до індивідуальності кожного учасника, є безліч можливостей розвивати таланти і допомагати кожній дитині розкритися та проявити себе;
  • а ще в такий клас, де живе взаєморозуміння й панує дружня атмосфера, хочеться приходити, тож це сприяє навчальному процесу.

Як досягти такого результату?

  • Формувати атмосферу здорової конкуренції. Дитина має прагнути бути кращою у власних досягненнях, а не шляхом поразок однокласників.
  • Організовувати спільні мандрівки, екскурсії та святкування днів народжень. За межами класу діти швидше налагоджують контакти, а нові враження роблять спільно проведений час незабутнім і цінним.
  • Залучати дітей до командних ігор та групових творчих конкурсів. Де кожен має можливість розкрити свої вміння й високо оцінити таланти однолітків.

Важливо підтримувати учнів у випадку невдач та допомагати в роботі над помилками. Щоби кожен учасник колективу розумів, що в усіх бувають злети й падіння, і, коли поряд надійне плече друга чи тьютора, долати труднощі легше. Тоді в майбутньому дитина чутиме інших та буде прислухатися до себе, поважати колег і працювати над власним розвитком.

Бути командним гравцем – одне з найцінніших вмінь, яке дитина отримує під час навчання у ЛІЦЕЇ “ЕКОЛЕНД”.

Ольга НЕНЧУК,
тьютор,
ЛІЦЕЙ “ЕКОЛЕНД”

5 1 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ірина
Ірина
3 місяців тому

В нашому рідному Еколенді чудових дітей навчають найкращі професіонали у дружній атмосфері!

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

КОНКУРС Thinkers: два інтерв’ю з переможцями

Вже вшосте ЛІЦЕЙ “ЕКОЛЕНД” організовує та проводить інтелектуальний Конкурс “Thinkers”. Цього разу апробовано багато нововведень: від різних форматів турів до головного призу у загальному грошовому

КОНКУРС Thinkers: два інтерв’ю з переможцями

Вже вшосте ЛІЦЕЙ “ЕКОЛЕНД” організовує та проводить інтелектуальний Конкурс “Thinkers”. Цього разу апробовано багато нововведень: від різних форматів турів до головного призу у загальному грошовому

Попередня реєстрація