Гідність. Свобода. Гідні бути вільними. - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

Гідність. Свобода. Гідні бути вільними.

У Школа нового формату “Еколенд” відбувся урочистий вечір. Почесними гостями заходу були п. Володимир (заступник начальника штабу), п. Расім (головний сержант взводу) та п. Христина Біляковська (тайм-редактор відділу репортерів видання Газета “Експрес” – Україна. Вечір розпочали учні Школа “Політехнік-Еколенд”, які декламували українську поезію, виконували чудові українські пісні та розповідали про події ще такого близького листопада 2013 року… А далі, наші гості ділилися своїми емоціями та спогадами про пережиті хвилини, години, дні, місяці тут поруч, на нашому українському Сході… Адже і п. Володимир, і п. Расім були серед перших військовослужбовців, хто брав активну участь в АТО. Саме там вони втрачали своїх друзів та колег, недосипали безлічі ночей, часто голодували сидячи в окопах, незліченну кількість разів заплющували очі з думкою лише про те, щоб знову побачити сонце та своїх рідних….
На завершення п. Христина поділилася зі школярами спогадами про події Євромайдану, адже вона була у 2013 році серед активістів Львівського Євромайдану. А ще вона нагородила учнів-переможців конкурсу есе на тему ГІДНОСТІ.

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Незвичайні гості у Школі “Еколенд”

Минулого року у листопаді місяці до Школи “Еколенд” завітали дві гості. Зазвичай, ми завжди намагаємося повідомляти читатів про цікавих людей, яких запрошуємо до еколендівців. Цього

Попередня реєстрація