Підготовка в Еколенді - це

tenth-prize
Понад 10 років досвіду у сфері дошкільної та шкільної освіти
check-list
Можливість вибору формату підготовки (1 раз в тиждень (суботня), 2 рази в тиждень, 3 рази в тиждень, підготовка повного дня
(0 клас), підготовка в онлайн форматі)
teacher
Кваліфіковані педагоги, які розуміють потреби майбутніх школярів
agreement
Авторські програми та комплексний характер занять
blocks
Цікаві доповнюючі заняття для розвитку дітей (досліди, експерименти, дикція, логіка, дрібна моторика, хореографія, LEGO-конструювання та ін.)
conversation
Консультація психолога і логопеда

Поширені питання

Наповнення навчальної програми залежить від обраного формату підготовки. Базові заняття - дитяча грамота, букварик /читайлик, логіка і математика, англійська мова передбачені для всіх видів підготовки до школи. Доповнюючими заняттями (залежно від формату) є мовлення і дикція, малювання / ліплення / аплікація, світ природи і довкілля, LEGO-конструювання, хореографія / дитячий фітнес / йога тощо.
Зазвичай в групах навчається від 8 до 16 дітей.
Формати підготовки відрізняються між собою кількістю днів на тиждень та наповненням навчальної програми.
Заняття з англійської мови передбачені кожним форматом підготовки. Локація - Плугова, 12: для суботньої підготовки - 1 заняття/тиждень, для 2-3 разової - 2 заняття/тиждень, для 0 класу (підготовки повного дня) - 3 заняття/тиждень. Локація М. Гориня, 11: для суботньої підготовки - 1 заняття/тиждень, для 2-3 разової - 2 заняття/тиждень, для 0 класу (підготовки повного дня) - 4 заняття/тиждень.

Наші діти про Еколенд

РЕЄСТРУЙСЯ НА ПРОМО ЗАНЯТТЯ