ІНФРАСТРУКТУРА ДИТЯЧОГО САДКА “ЕКОЛЕНД”

ІНФРАСТРУКТУРА ДИТЯЧОГО САДКА “ЕКОЛЕНД”

home

Безпечний простір

Закрита територія з пропускною системою, розташована поблизу лісопарку, відеоспостереження, охорона. Зелені насадження, овочеві грядки. 8 еко-альтанок, 8 ігрових майданчиків з гумовим покриттям.
food

Власна їдальня

Сучасна кухня та харчоблок з професійним обладнанням (пароконвектомат, електрогриль). Корисне та збалансоване 5-ти разове харчування для дітей. Безлактозне і безглютенове меню. Щоденний контроль якості їжі.
presentation

Оснащені приміщення

Простора і світла будівля площею понад 3 тис. кв м, 8 окремих приміщень для груп з дітьми різного віку, кожна площею 150 м кв. із затишними зонами для навчання, відпочинку і сну, прийому їжі, дозвілля та ігор. Навчальні кімнати для 0-класів з інтерактивними дошками.
abstract

Місце для розвитку та дозвілля

Театр / кінотеатр на 200 місць. Комфортні кімнати для творчих і спортивних занять, музична й арт-студії, сенсорна зона. Приміщення для реабілітаційних вправ і фізичного комфорту. Універсальна зала для свят та івентів. Відкритий стадіон зі штучним покриттям та п'ятьма біговими доріжками, два тенісних корти з поліуретановим покриттям.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЕКСКУРСІЮ

Наші діти про Еколенд

Вдалий життєвий СТАРТ - запорука успіху в майбутньому!

Планета “ЕКОЛЕНД” створена з емоціями успіху та для успіху усіх маленьких й великих мешканців. Ми знаємо, як формуються великі світи, адже збудували свою унікальну Планету, де виховуємо всебічно розвинену, орієнтовану на позитив, обізнану у різних сферах практичного життя, зі своїм неповторним баченням та переконаннями нову генерацію.

МІСІЯ

Розвивати індивідуальний потенціал кожного і виховувати освічене, талановите, ініціативне, відповідальне покоління – новий формат майбутніх лідерів і професіоналів, готових до змін і викликів сучасного світу.

ВІЗІЯ

– інноваційність та креативність – творчість – працьовитість – духовність – здоровий спосіб життя і турбота про навколишнє середовище

ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ

fine-arts

Гуртки (групові та індивідуальні заняття)

emotion

Психолог (групові та індивідуальні заняття, онлайн)

chat

Логопед (групові та індивідуальні заняття, онлайн)

tent

Організація екскурсій

mother

Програма “Мама і я”

tutor

Суботнє дозвілля

holiday

Клуб вихідного дня

birthday-cake

Організація дитячих свят