Чи ми робимо правильний вибір й приймаємо добрі рішення – завжди показує час! - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

Чи ми робимо правильний вибір й приймаємо добрі рішення – завжди показує час!

Він усьому дає назву, робить чіткі акценти та підсумовує.

Цьогоріч наш син Олександр закінчив перший клас у Школі «Еколенд», що по вул. Плуговій у Львові. І я залюбки ділюся власними спостереженнями та висновками, досвідом адаптації до навчального процесу, враженнями від проходження освітньої програми.

Зізнаюся відверто, ми вагалися чи варто віддавати сина до школи у шість років й прискіпливо підійшли до вибору навчального закладу; розглядали декілька варіантів. Серед основних очікувань були: фахові педагоги, котрі б допомагали сину розвивати його вміння й таланти, доброзичлива атмосфера, корисне харчування, зручна локація та наявність у закладі власного укриття, сучасне обладнання в класах, можливість позаурочно відвідувати гуртки.

Після проходження співбесіди в Еколенді, Саша отримав високу оцінку своїх знань та навиків, а ми – відповіді на запитання.
Школа “Еколенд” відповідала нашим очікуванням та вимогам.

Найперше, тут дуже затишно – просторі класи з великими вікнами, що забезпечують природне освітлення, наявність власного пришкільного подвір’я та майданчика, облаштоване укриття, спортивний зал і оригінальний актовий – у формі кулі, для проведення свят й інших активностей.

Ми обрали школу повного дня, що забезпечувала виконання домашніх завдань після уроків у супроводі тьютора. То зручна опція й значно полегшує учням життя: після школи вони можуть займатися власними справами, бавитися та гуляти. Окрім цього, за своїми уподобаннями син відвідував гуртки (три з них входять у вартість навчання): шахи, шашки, заняття lego та АРТ.

Перший навчальний рік Олександра минув як один день: яскраво, пізнавально і весело.
Нам пощастило з першою вчителькою Ольгою Миколаївною Попович, яка стала для Саші авторитетом, сприяла розвитку його талантів та вмінь, створювала можливості набувати новий неоціненний досвід: не лише шкільно-навчальний, а й життєвий.

А тьютор Зоряна Василівна допомагала з виконанням домашнього завдання та проведенням корисного дозвілля.

Власне педагоги зуміли організувати освітній процес так, що адаптація до школи в сина відбулася абсолютно легко й без проблем. Було чітко структуроване навантаження, зроблено акцент на поглибленому вивченні обраних нами напрямків – інформатики та логічного мислення.

Інтегровані уроки, супровід психолога, смачна кухня, 3разове харчування та меню на вибір – безумовні плюси навчання в Еколенді.
Син усім вже встиг розповісти, що найсмачніше борщ вміють готувати мама вдома й кухарі у Школі “Еколенд”. А паста «Болоньєзе» й тушкована печінка там, де він навчається – взагалі поза конкуренцією й не зрівняється ні з чим.

Легкості в адаптації та соціалізації дітей додають й щоденні прогулянки на перервах і в післяобідній час. Учні багато часу проводять на свіжому повітрі, бавляться в рухливі ігри, влаштовують змагання.

Окрім цього, робота в Еколенді побудована таким дивовижним чином, що всі вчителі та фахівці школи залучені до виховання й мотивації дітей до навчання.

Впродовж року я втішено спостерігала, як щоранку привітно дітей на рецепції зустрічали адміністратори школи, як зацікавлено та турботливо спілкувалися з учнями директор і заступники директора, направду, щиро переймаючись шкільним життям своїх вихованців.

Тематичні вечірки й майстер-класи тут – то, якщо чесно, улюблена тема нашого сина. Впродовж року Олександр навчився виготовляти свічечки, і святкові віночки, і вербові букети, і мило, і тематичні прикраси до Різдва та Великодня. Заохочений підтримкою вчителів, із сяючими очима й усмішкою він щоразу ділився своїми новими досягненнями.

Син вже в першому класі вперше взяв участь в шаховому турнірі, здобув друге місце у всеукраїнській олімпіаді з української мови, був активним учасником в шевченківських читаннях, соціальних й благодійних проєктах, відвідав із класом в екскурсіях чимало нових визначних місць.

Сучасні вечірки, конкурси, активності та змагання, які проводили аніматори, допомагали діткам соціалізуватися, товаришувати, веселитися – колекціонувати спогади про безтурботне дитинство.

Навчання і свято – такими двома словами я б назвала перший рік Олександра в Школі «Еколенд». І то ідеально для дітей його віку: коли треба не лише вчитися, а й тішитися дитинству, знаходити перших друзів і навіть перші дитячі симпатії. Наповнюватися добром та любов’ю до світу. Не боятися бути собою і працювати в команді. Творити та рости.

У літо ми увійшли сповнені приємними враженнями про завершений перший шкільний рік Олександра.

Вірю, що подальша мандрівка шкільними роками буде такою ж продуктивною і класною. А шлях – легким. А поряд – добрі друзі, турботливі вчителі.

Всім діткам бажаю незабутніх літніх канікул, щоб у вересні з новими силами повернутися за шкільні парти. А вчителям – легкості в усьому та невичерпного натхнення залишатися провідниками у Світ Знань.

Тетяна НОВАЦЬКА-ТІТАРЕНКО,
мама Олександра (1-Б клас),
Школа «Еколенд»

5 4 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

МОЗАЇКА ЛІТА літній крафтовий табір

10 днів  19 – 30.08.2024  (9.00-17.00) для дітей 6-10 років Коли тобі 6-10 років, у тобі стільки енергії, непосидючості, ідей, бажань до усіляких активностей, витворянь

Опція “Тьюторинг” на Дистанційній формі навчання. Чому це важливо при виборі навчального закладу?

Робота тьютора з учнями, які навчаються на дистанційній формі навчання, має свої особливості. Спілкування з тьюторантами відбувається переважно в онлайн форматі, адже більшість з них

МОЗАЇКА ЛІТА літній крафтовий табір

10 днів  19 – 30.08.2024  (9.00-17.00) для дітей 6-10 років Коли тобі 6-10 років, у тобі стільки енергії, непосидючості, ідей, бажань до усіляких активностей, витворянь

Попередня реєстрація