Як Школа вирішує екопроблеми Землі - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

Як Школа вирішує екопроблеми Землі

У Школі “Еколенд” ми часто говоримо з учнями про еко. І завше наші розмови, роздуми та ідеї знаходять своє продовження у мистецьких майстерках з апсайклінгу, висіванні мікрогріну, навчанні правильного сортування сміття, екопроєктах та екотьюторіалах тощо.

    За минулий навчальний рік нам вдалося зробити багато. Перш за все, привернути увагу дітей та батьків до проблем екології, сформувати думку про важливість сортування побутових відходів, залучити цілі родини до творчих екопроєктів та поширити цікаві ідеї у соціумі через екоКонкурси.

   А ще були екотьюторіали про правильне сортування сміття, зі створення краси з використаних пластикових та картонних речей, мистецькі ідеї з природної сировини тощо.

 Наші щоденні прогулянки на вулиці вже давно стали дослідницькими та з елементами спостереження за навколишнім середовищем. У природи стільки всього цікавого: кмітливі еколендівці майже завжди повертаються до класів з повними кишенями гілочок, камінчиків, листя – усе стає в нагоді на творчих екомайстер-класах.

  Програма Літнього кемпу “Вартові планети” була яскравим доповненням екокурсу Школи “Еколенд”. Екскурси в екопроблеми планети “Земля”,  мозкові штурми для пошуку ідей їх вирішення, hand made поробки, мандрівки, рецепти простих страв зі здорового харчування, які легко можуть приготувати учні молодшої школи, пікніки та досліди – нам вдалося втілити навіть більше, ніж ми запланували. Тож продовжимо виховувати кмітливе екосвідоме покоління й у такому форматі.

  Та це далеко неповний перелік ініціатив, які ми втілили з еколендівцями. Еко, у нашому розумінні – це не лише про екологію природи – це також про екологію свідомості, думок та дій. Про вміння заглянути в очі своїм страхам, про хюге та гармонію стосунків, любов і розуміння себе на всіх рівнях.

  Нам є над чим ще працювати і ми рухаємося далі. Адже події 2022 сприяли появі ще більшої кількості ековикликів.

 

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Попередня реєстрація