Ще один важливий крок у вихованні - спільне вивчення іноземної мови - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

Ще один важливий крок у вихованні – спільне вивчення іноземної мови

Впевнена, що всі батьки докладають максимум зусиль для розширення світогляду своїх дітей: дарують цікаві книги; відвідують разом музеї, парки, картинні галереї, виставки, форуми; влаштовують пізнавальні екскурсії різними куточками світу тощо.

Серед цікавих методів та підходів загального розвитку малюків варто звернути увагу на спільне вивчення іноземних мов. І тут, перш за все, саме ви, як мама чи тато, можете допомогти створити основу й систематично покращувати знання своєї дитини у цій сфері. Звісно, будуть й такі, які безапеляційно скажуть: “А якщо я не знаю жодної мови, чим в такому випадку допоможу сину/дочці?” Насправді, вам усе під силу, а ще це зовсім нескладно, єдине в чому варто докласти зусиль – це знайти трохи часу.

Сьогодні в мережі “Інтернет” функціонує безліч онлайн-ресурсів, які є своєрідним допоміжним засобом для вивчення мови. Це і мультфільми, й ігри, розвивальні інтерактивні матеріали та багато іншого. Все можна підібрати індивідуально, з урахуванням віку, рівня знань та потреб.

Звичайно, для деяких тем батькам треба трохи більше часу, але суть в тому, що це реально й здійснено. Навіть при повному незнанні мови можна допомогти власній дитині здобути необхідні в житті знання, а ще самому/самій розпочати її вивчати.

Сайтів, які вас скерують в правильному напрямку у вивченні мови разом з дитиною – десятки, сотні, а може й тисячі. Ось, до прикладу, декілька, якими користуюся особисто я, як вчитель, для урізноманітнення уроків:

 • FluentU – інтерактивні відео. Тут можна також натиснути на слово і дізнатись його значення;
 • PBS Kids – креативні ігри, пісні та відео англійською;
 • Storynory.com – історії англійською мовою для дітей;
 • BookBox – це YouTube-канал з мультфільмами іноземною мовою;
 • KidsTV – телересурс з програмами для вивчення мови;
 • Super Simple Songs – сайт для дітей, на якому можна слухати пісні англійською мовою;
 • Learningresources.com – інфоресурс, що допомагає у вивченні мови з дітьми у всіх випадках життя;
 • Kids-pages.com – дитячі картинки, розмальовки та пазли іноземною мовою для вивчення мови за допомогою зорової пам’яті.

Отож, що варто знати батькам, які бажають вже змалечку розвинути у дитині вміння легко орієнтуватись в іноземній мові:

 1. Не змушуйте малюка силою вивчати слова. Адже тоді все сприйматиметься як примусовість і не дасть бажаного результату;
 2. Вивчайте слова усюди, де тільки можете: на кухні, дорогою до садочка/школи, під час розваг тощо;
 3. Задекоруйте свою будівлю, в першу чергу для себе, листівками з назвами предметів іноземною мовою і, при нагоді, називайте їх дитині, коли вона ними користується.
 4. Розпочинайте вивчати мову з простих слів та нескладних речень, які ви використовуєте у повсякденному житті: стіл, яблуко, хочу їсти, дай води тощо. Згодом це увійде у звичку дитини та вона все частіше буде їх використовувати та сприймати на слух.

А головне пам’ятайте: вчити мову граючись набагато легше й ефективніше, ніж сухими вимаганнями.
Успіхів Вам, а ми, вчителі ЕКОЛЕНДу, завжди готові вас підтримати як офлайн, так й онлайн.

Оксана Блонська,
вчителька англійської мови
ЛІЦЕЮ “ЕКОЛЕНД”

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

ЕКО-ПРИКРАСИ ДО ВЕЛИКОДНЯ ПО-ЕКОЛЕНДІВСЬКИ

Якими прикрасами Ви декоруєте оселю до Великодніх свят? Наші діти в Дитячому садку “ЕКОЛЕНД” знають про великоднє оздоблення чимало, адже щороку активно беруть участь у

Лабораторія професора Оксигена

Лабораторія професора Оксигена літній пришкільний табір 10 днів 17 – 28. 06. 2024 (9.00-17.00) для дітей 6-10 років Любите таємниці та секрети?! Якщо так, то

Попередня реєстрація