49 Comments

 1. Соломія Рудь
  07.12.2021
  Відповіcти

  До бібліотеки завезли нові книжки. Я обрала книжку “Шахи для малюків” бо займаюсь з п. Андрієм на гуртку і мрію стати учнем, який переможе в конкурсі “Кращий шахист Еколенду”

  • Ірена
   08.12.2021
   Відповіcти

   Соломійко, чудова розповідь!

 2. Рахіль Данило
  06.12.2021
  Відповіcти

  До бібліотеки завезли нові книги. Серед них особливо цікавою була книга « Як створити паперові літаки». В місті якраз оголосили конкурс орігамі. Учень Еколенду, який взяв цю книгу додому, зробив найкращий літак і переміг у конкурсі.

  • Ірена
   08.12.2021
   Відповіcти

   Данилко, бачу, що ти захоплюєшся літаками. Розповідь мене вразила ?

 3. Марія
  06.12.2021
  Відповіcти

  До бібліотеки завезли нові книги і учні ліцею «Еколенд» прийшли переглянути цікаві видання. Тут вони зустріли Марципанчика, який уважно розглядав книги. Познайомившись, учні запропонували йому взяти декілька книжок з собою і вирушити до ліцею «Еколенд», щоб підготуватися до міського конкурсу талантів. Марципанчик дуже зрадів,що зможе допомогти, а ще він ніколи не відвідував школу, а тут така пропозиція….
  Діти раді були новому гостю і залюбки слухали його поради! За кращу розповідь про магію Різва переміг учень ліцею «Еколенд»

  • Ірена
   08.12.2021
   Відповіcти

   Маріє, ти добре постаралась і розповідь вийшла чудова!

 4. Анна Мойсеєва
  06.12.2021
  Відповіcти

  Марципанчик прийшов у бібліотеку та сховав усі книги.Зайшли діти ельфи злякався і запропонував дітям конкурс.А який конкурс з читання діти погодилися. Учень ,,Еколенду,,переміг у конкурсі.

 5. Сало Юлія
  04.12.2021
  Відповіcти

  До бібліотеки привезли нові книги…Марципанчик дуже довго дивився.Шукав,шукав знайшов цікаву книгу про перемоги.Вирішив прочитати.Потім Марципанчик дізнався про конкурс.Хоче взяти участь,а як згадав про книжку про перемог побіг знову читати.День конкурсу.Марципанчик хвилювався і старався.Через день результати.Учень Еколенду переміг у конкурсі.

 6. Олег і Віка Труба
  04.12.2021
  Відповіcти

  До бібліотеки завезли нові книги…Марципанчик довго розглядав кольорові обкладинки, а потім почав читати. Цілими днями він читав про пригоди ельфів в різних краінах і вирішив, коли стане дорослим, відвідати всі ці місця. А коли в місті оголосили конкурс на краще знання планети, Марципанчик згадав все, про що читав в книгах, і зайняв перше місце! Учень «Еколенду» Марципанчик переміг у конкурсі!!!

  • Ірена
   06.12.2021
   Відповіcти

   Друзі, я у захваті від вашої історії!

 7. Ліза Молчанова
  03.12.2021
  Відповіcти

  До бібліотеки завезли нові книги. Учні цілого мікрорайону Сихів з нетерпінням чекали на книги про Гаррі Поттера. В честь нового поступлення провели конкурс на знання героїв роману. Учень Еколенду переміг у конкурсі.

 8. Олег і Віка Труба
  03.12.2021
  Відповіcти

  До бібліотеки завезли нові книги…Марципанчик довго розглядав обкладинкт, а потім почав читати. ( ми забули сказати, що Марципанчик навчався в «Еколенді»). Читав, Марципанчик, читав… і… учень «Еколенду» переміг у конкурсі !!!!!!!!!!!!!

 9. Шило Анна
  03.12.2021
  Відповіcти

  До бібліотеки завезли нові книги.І Ірина Орестівна вирішило зробити конкурс.Топто,вона придумала так,що треба кожин день у ідвент календарі,який розміщиний на першому повирсі.Появляются штрих коди,і коли ти їх,тобто штрихкоди,відкриваєш,то там написано завдання.І це завдання звісно тро треба виконати!І ці завдання повязані з одною книгою,яка є у бібліотеці.Ця книга називаєтся ЕЛЬФ ЧАРІВНИК.І звісно якщо хтось виграє у конкурсі,то отримує приз!Учень ЕКОЛЕНДУ переміг у конкурсі!

  • Ірена
   06.12.2021
   Відповіcти

   Анно, цікавий задум історії.

 10. Поліна Бондаренко
  03.12.2021
  Відповіcти

  До бібліотеки завезли нові книги. Оскільки в Ліцеї «Еколенд» велика бібліотека з прекрасним вибором книг, Олег вирішив туди завітати. Учень брав участь у шкільному конкурсі, який передбачував знання в літературі зарубіжних письменників. Довго провів у бібліотеці поринаючи в нові всесвіти. Настав день змагань.Учень Еколенду переміг у конкурсі! Олег був дуже щасливий і радів перемозі.

 11. Богдан
  03.12.2021
  Відповіcти

  До бібліотеки завезли нові книги. Але для одного з учнів це нічого не значило, віне не любив читати, вважав, що це скучно. Та його попросили допомогти розставити книги в бібліотеці. Отож поки він нудився і розставляв, його увагу привернула одна книжка, вона була така приваблива, з картинками. Він відкрив її, почав пролистувати і трохи читати, та в мить опинився у Всесвіті книги. Це була захоплююча пригода. Коли вона закінчилась, то учень ніби прокинувся і в руках в нього була та книга. Але насправді він не був у чарівному всесвіті. Цей всесвіт – те, що намалювала його уява впродовж читання книги. Та це спонукало учня читати більше. І як підсумок, учень взять участь у Всеукраїнському конкурсі швидкочитання. Учень Еколенду переміг у конкурсі.

  • Ірена
   03.12.2021
   Відповіcти

   Богдане, у тебе є талант до складання розповідей!

 12. Софія Яриченко
  03.12.2021
  Відповіcти

  До бібліотеки завезли нові книги. Учні дуже зацікавились цими книжками.У школі оголосили змагання яке називається Читайко.В цьому змагані виграє той хто прочитає найшвидше. Учень Еколенду переміг у конкурсі.

 13. Фігель Тереза
  03.12.2021
  Відповіcти

  До бібліотеки звели нові книги про ведмедиків. Саме в той час у бібліотеці хлопчик читав одну з тих книжечок. Він дуже любив читати і тому не дивно що цей учень Еколенду переміг у конкурсі по найшвидшому читанню.

  • Ірена
   06.12.2021
   Відповіcти

   Терезо, дуже хороша історія. Ти постаралась!

 14. Устим Яриченко
  03.12.2021
  Відповіcти

  До бібліотеки завезли нові книги. Серед них була нова книга з Різдвяними скоромовками. Учні змагалися хто швидше розкаже скоромовку. Учень Еколенду переміг у конкурсі.

  • Ірена
   06.12.2021
   Відповіcти

   Устиме, про скоромовки ще ніхто не придумував історії! Класно вийшло!

 15. Богдан
  03.12.2021
  Відповіcти

  До бібліотеки завезли нові книги.Потім нам розповіли, що ми будемо тренуватися читати на швидкість, і потім будемо змагатися.Коли всі натренувалися, Еколенд обрав найкращіх, і вони поїхали на всеукраїнський конкурс по швидкому читанню “Швидкочитайка”. Після змагань виявилось, що Богдан заняв 1 місце, а отже, учень Еколенду переміг у конкурсі!

  • Ірена
   06.12.2021
   Відповіcти

   Богдане, ти підкинув чудову ідею для конкурсу! Можливо, ти станеш справжнім переможцем!

 16. Костик Біловус
  03.12.2021
  Відповіcти

  До бібліотеки завезли нові книги. Одна з них була про змагання у легкій атлетиці. Учні різних шкіл змагалися у тому, хто з них найшвидший. Одного з них звали Костик і він був дуже-дуже швидкий. Костик вчився у першому класі ліцею Еколенд. Він дуже любив бігати і стрибати, тому зразу записався на конкурс бігунів, як тільки про нього дізнався. Він багато тренувався і надіявся на перемогу. Суперники теж були швидкі і завзяті, але після затятих змагань, учень Еколенду все ж переміг у конкурсі.

  • Ірена
   06.12.2021
   Відповіcти

   Костику, чудова розповідь! Сподіваюсь,що ти нас потішиш, у майбутньому, справжньою перемогою!

 17. Давид Романовський
  03.12.2021
  Відповіcти

  До бібліотеки завезли нові книги, і Давид з Дмитром поспішили їх прочитати. Вони взяли історію про «Кіт да Вінчі». В саме цей час пані Надія оголосила конкурс «Найкращий читач» . Усі учні дуже старались отримати перемогу , але тільки один учень Еколенду переміг у конкурсі.
  Здогадайтесь хто?

  • Ірена
   06.12.2021
   Відповіcти

   Заінтригував ти мене, Давиде?

 18. Катя Іскандарова
  03.12.2021
  Відповіcти

  В бібліотеку завезли нові книги. Їх було так багато, що бібліотекар попросив учнів 3 а класу допомогти поскладати їх по полицях. Один учень випадково впустив велику книгу про Львів. Вона впала і відкрилась на 488 сторінці. Там була гарна фотографія площі Ринок. Тоді учні разом придумали провести конкурс про Львів. Вони повинні були допомогти ельфику Марципанчику знаннями про історію Львова і добратися до відомих місць. В конкурсі брали участь школярі різних шкіл Львова. Учень Еколенду переміг у конкурсі.

  • Ірена
   06.12.2021
   Відповіcти

   Катрусе, цікава історія! І Марципанчика згадала ?

 19. Яремчук
  03.12.2021
  Відповіcти

  До бібліотеки завезли нові книги.А зауч придумала конкурс до нової книги вона називається маленький ельф.І вона запропонувала усім молодчим класам прочитати цю книгу і потім розповісти про що там ідеця.А той хто виграє получить подарунок! Учень еколенду переміг у конкурсі!!!!!!!!

 20. Меліна
  03.12.2021
  Відповіcти

  У бібліотеці нова книга під назвою «ЕКОБУК»Ірина Орестівна наш креативний завуч придумала цікавий конкурс хто придумає кращу назву книзі для ліцею ЕКОЛЕНД і учень ліцею ЕКОЛЕНД виграв конкурс Вигадай назву

 21. Катя Іскандарова
  03.12.2021
  Відповіcти

  До бібліотеки завезли нові книги. Їх було так багато, що бібліотекар попросив учнів 3а класу допомогти розкласти їх по полицях. У одного з учнів випадково впала велика книга про Львів і відкрилась на 488 сторінці. Там було гарне фото площі Ринок у Львові. Тоді учні разом придумали провести цікавий конкурс про Львів. Учні повинні були допомогти ельфу Марципанчику знаннями цікавих фактів про Львів і як добратися до відомих місць. Конкурс провели між учнями різних шкіл Львова і учень Еколенду переміг у конкурсі.

  • Ірена
   03.12.2021
   Відповіcти

   Блискуче, Катрусе! Як тобі гарно вдалося все поєднати у цій розповіді. Ще й Марципанчика згадала ? А мені підкинула чудову ідею конкурсу?

 22. Ілля Перебийнос
  03.12.2021
  Відповіcти

  До бібліотеки завезли нові книги.
  Вчителі зробили конкурс хто швидче прочитає
  КНИГУ.Учень Еколенду переміг у конкурсі Колосок

  • Ірена
   03.12.2021
   Відповіcти

   Бачу, ти дуже старався, але десь загубився зв’язок між конкурсами. Спробуй трошки прикрасити свою розповідь:)

   • Ілля Перебийнос
    03.12.2021
    Відповіcти

    До бібліотеки завезли нові книги про космос щоб учні більше дізналися про наш всесвіт. Наші учні відразу почали читати їх! У Львові якраз проводили конкурс на найкращий малюнок “Життя в космосі”. Всі дітки дуже старалися, але учень Еколенду переміг у конкурсі і отримав перше місце.

 23. Сенчишин Олег
  03.12.2021
  Відповіcти

  До бібліотеки завезли нові книжки для конкурсу. Учень ліцею ЕКОЛЕНД виграв у конкурсі

  • Ірена
   03.12.2021
   Відповіcти

   Олеже, спробуй додати своїй розповіді фарб:)

 24. Вікторія Бойко
  03.12.2021
  Відповіcти

  До бібліотеки завезли нові книжки і учень 5Б класу (Віталій) прочитав 113 сторінок книги за 1 голину на Львівському конкурсі, і перемеміг. Учень ліцею «Еколенд» переміг в конкурсі!!хаха

  • Ірена
   03.12.2021
   Відповіcти

   Початок розповіді , Вікторіє, дуже мене заінтригував! Прочитати 113 сторінок за 1 годину?, оце так уміння, таке не під силу навіть найвправнішому ельфу.

Leave A Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.