Невигадані історії осінньої магії - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

Невигадані історії осінньої магії

Чарівні перевтілення малят у неймовірних казкових персонажів на театральній сцені в Дитячому садку “ЕКОЛЕНД” традиційно розпочинаються з Осінньої феєрії. І вустами маленьких акторів ОЖИВАЄ дивовижна МАГІЯ золотої пори. 

Осінь неспішно ступає оксамитовою доріжкою лісів і полів, даруючи деревам й кущам вбрання у трендових кольорах. Рясно заселяють грядки сезонні овочі, вражаючи всіх навколо і добрим урожаєм, і відмінним гумором. Не відстають від них й фрукти, конкуруючи між собою у конкурсі найсоковитіших та найкорисніших смаколиків для малечі.

 

 

Вітають мальовничу Осінь усі лісові мешканці й домашні улюбленці, вихваляючись один перед одним своїми здобутками. Правда, не завжди їм вдається порозумітись, бо ж не просто сміливому вовченяті второпати про що виспівує хоробрий півень, а кмітливому їжачку часом потрібен умілий перекладач, щоб розтлумачив торохтіння галасливих пернатих сусідів.

Весь казковий світ надихається багатством Осені, навіть відважні мишенята з династії Мікі навипередки поспішають допомогти своїм друзям зібрати ароматно-щедрий врожай у садах і городах. І ось вже у плетених кошиках красуються червонощокі яблука, стиглі груші, опасисті перці, хрумкі морквини, статечні баклажани та поважні гарбузи. Для пухнастих білочок веселі мишенята назбирали вдосталь горішків, щоб зима була ситою, а ведмедям приготували гарні колискові для міцного зимового сну.

А знаєте, хто найдужче чекає в гості золоту пору з привітними дощами? Ну звісно, що гриби – найзагадковіші створіння природи. Вони чималим гуртом збираються до Осені на гостину й обмінюються смішними оповідками про батярські пригоди у воді, на суші і в повітрі. Разом з грибами злітаються й їхні вірні охоронці – різнобарвно-строкаті осінні листочки.

 

 

З нетерпінням чекають осінніх дарунків і вправні майстер-шефи, які знають багато таємниць створення кулінарних шедеврів. В їхніх записниках багато авторських рецептів приготування апетитних ласощів і вони радо діляться секретами високої кухні, ось до прикладу, незмінним інгредієнтом вишуканих страв більшість славних куховарів називають ….. так, так, гарний настрій!

А яке ж свято без запальних танців і дзвінких пісень? Осінній мікс розкішних танцювальних жанрів презентували наші маленькі джентльмени та леді. Під музику осіннього вітру, у ритмі листопаду танці дітлахів зачаровували грацією й витонченістю рухів, підкреслюючи акторську майстерність юних талантів.

Магія Осені – у шарудінні листям, помаранчевих розмовах, невичерпності смаків, кольорів, у творенні щоденних маленьких чудес. Справжні чарівники – це ті, хто як і діти, зберігають дивовижний дар щиро вірити у дива! І самим їх творити!

P.S. Усі історії невигадані. Не вірите? Гайда з нами у щирий і прекрасний світ дитинства!

 

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Незвичайні гості у Школі “Еколенд”

Минулого року у листопаді місяці до Школи “Еколенд” завітали дві гості. Зазвичай, ми завжди намагаємося повідомляти читатів про цікавих людей, яких запрошуємо до еколендівців. Цього

Попередня реєстрація