Що таке літня втрата знань і чи потрібно про це хвилюватися? - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

Що таке літня втрата знань і чи потрібно про це хвилюватися?

Літо – це, безперечно, найкраща пора року для всіх учнів. Під час літніх канікул завжди є можливість багато відпочивати, мандрувати й насолоджуватися чудовими краєвидами. Але ці три місяці ґрунтовно впливають на знання та навички, які вчителі активно відшліфовували протягом усього навчального року. Коли восени школярі повертаються за парти, більшість з них має значно нижчий рівень успішності, у порівнянні з травнем.

Світові дослідження стверджують, що учні 3-5 класів втрачають 20% навичок читання, отриманих за останній навчальний рік і 27% знань з математики. А педагогам потрібен майже увесь перший місяць, щоб нагадати опрацьоване торік.

Також багато експертів, які вивчали «covid slide», підрахували, що внаслідок пандемії та дистанційного навчання в учнів залишається тільки 70% знань з читання і 50% з математики. Проаналізуємо тривалість літніх канікул у різних країнах: у Великобританії, Нідерландах, Німеччині вони тривають 6 тижнів; Латвії, Португалії та Албанії – 13 тижнів, США – 12 тижнів, а найкоротшими канікулами у цілому світі може похвалитися Південна Корея – один місяць. На мою думку, діти легко могли б навчатись ще один тиждень у червні та один у серпні. У червні попрацювали б над закріпленням знань та навичок, а у кінці серпня – над відновленням забутого. Цьогоріч у ЛІЦЕЇ «ЕКОЛЕНД» ми продовжили навчання протягом червня для охочих і побачили, що таких було багато. А також протягом червня та серпня проводимо цікаві тематичні табори, які крім розваг мають ще й цікаві пленерні уроки й тематичні екскурсії. Вже традиційно щороку у серпні триває двотижнева програма занять “Refresh your mind”. Своєю чергою для майбутніх першокласників в цей час стартують адаптаційні табори, на яких вони знайомляться з новими друзями, вчителями й навчальним середовищем. Тепер декілька моїх порад та рекомендацій для всіх учнів, щоб не розгубити знання за літо:

  1. Читайте, читайте і ще раз читайте! Нехай це буде художня, мотиваційна чи наукова література. Це не тільки принесе задоволення, але стане ефективним способом зберегти розум
    активним або дізнатись про щось нове.
  2. Слухайте подкасти! Подкасти – чудовий спосіб для отримання нової інформації. Їх є велика кількість: від розважальних художніх історій до інтерв’ю, дебатів і багато іншого. Найкраще в подкастах – це те, що ви можете слухати їх на прогулянці, в транспорті й в водночас навчатися.
  3. Отримайте підтримку у професіоналів. Якщо відчуваєте, що потрібно оновити знання під час літніх канікул, тоді записуйтесь у наш репетиторський центр. Наявність репетитора – це один із ефективних інструментів підвищити впевненість у своїх силах. Тим більше, що школярі мають змогу задавати вчителям будь-які запитання і навчатись у зручному для себе темпі.

Що ж усе просто! Та, якщо Ваш син/донька краще пригадує/засвоює інформацію в колективі, чекаємо Вас за адресою м. Львів, вул. Скрипника, 11 на наших програмах.

Оксана Пенцак,
директорка
ЛІЦЕЮ “ЕКОЛЕНД”

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

ЕКО-ПРИКРАСИ ДО ВЕЛИКОДНЯ ПО-ЕКОЛЕНДІВСЬКИ

Якими прикрасами Ви декоруєте оселю до Великодніх свят? Наші діти в Дитячому садку “ЕКОЛЕНД” знають про великоднє оздоблення чимало, адже щороку активно беруть участь у

Лабораторія професора Оксигена

Лабораторія професора Оксигена літній пришкільний табір 10 днів 17 – 28. 06. 2024 (9.00-17.00) для дітей 6-10 років Любите таємниці та секрети?! Якщо так, то

Попередня реєстрація