Таємницю апетиту малят Дитячого садочка “ЕКОЛЕНД” розгадано

‼️Увага! Розголошувати забороняється!
Привіт, сьогодні поділюся з вами однією з великих загадок нашої Планети “ЕКОЛЕНД”. А саме, як ми ведемо перемовини з поганим апетитом наших вихованців. Отож, беріть нотатники та готуйтесь записувати….

У діток Дитячому садочка “ЕКОЛЕНД” завжди чудовий апетит. У чому ж секрет? Стартуємо з настрою та натхненної дружньої атмосфери. Будь-які активності ми розпочинаємо з налаштування на позитив та продуктивний результат. А в класній згуртованій групі – це зробити доволі легко й просто (лише перед цим слід докласти трішки зусиль, щоб сформувати дійсно міцну команду).

А ми продовжуємо…. Погодьтеся, щоб виникло бажання гарно поїсти, потрібно “нагуляти” і “напрацювати” апетит. Заряджаючі позитивом ранкові зустрічі, захоплюючі заняття, запальні руханки, активні прогулянки, творчі гуртки й спортивні секції, креативні майстерки та безліч цікавих заходів впродовж дня вимагають стільки енергії, що смачні сніданки, перекуси, обіди, підвечірки та вечері ніби самі просять їх спожити😉.

Мандруємо далі… Тепер про наш город. Це таке чарівне місце, на якому ростуть бурячки і морквинки, петрушка і кріп, рукола і цибулька, а, іноді, й бур’яни. Останні наші малюки активно виполюють. Бо за всією городиною наглядають маленькі еколендівські фермери. Восени вихованці з величезною гордістю збирають врожай та відносять його на кухню, де майстри своєї справи готують смачні шедеври. А зеленину малята щодня збирають собі до обіднього столу, хто що бажає, адже вони її вирощують саме для цього. Ось чому наші дітки їдять петрушку і кріп у перших стравах із задоволенням.

А що ж малюки роблять взимку? Мабуть, очікують літа… Не зовсім, тобто літа очікують, але тим часом самі вирощують на підвіконниках мікрогрін, яким з насолодою смакують впродовж усієї холодної пори. Ми ж, наставники-педагоги, лише наглядаємо та усе контролюємо. Бо тут дуже важливо дотримуватися технології.

На цьому секрети не закінчуються, адже є ще один, дуже важливий. Малят слід частіше залучати не тільки до вирощування, а й до приготування їжі. На цей випадок, у нашому Дитячому садочку “ЕКОЛЕНД” є велике різноманіття кулінарних майстер-класів. Ми разом готуємо корисні бургери, вітамінні салатики, випікаємо запашне печиво тощо. Бо їжа, яку приготував сам є найсмачнішою!

З любов’ю до вас та усіх діток…
Ірина Тимчишин,
вихователька
Дитячого садка “ЕКОЛЕНД”

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі