Переваги пришкільного табору - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

Переваги пришкільного табору

Пора літніх канікул… Час, коли навчання вже закінчилось, але батьки ще не йдуть у відпустки. І тут виникає дилема “що робити з дитиною”? Добре, коли поруч є кому припильнувати, нагодувати та забавити, або ж можна відвезти до бабусі у село. А, якщо дитина не хоче їхати, їй там нецікаво… Що тоді?! На допомогу приходить школа. Тут точно знають як задіяти непосиду та так, щоб було цікаво й корисно і, звісно, без гаджетів.

Пришкільний табір, можливо, в когось це словосполучення викликає такі асоціації, що все відбуватиметься як звично у школі, знову щось будуть вчити, рахувати, писати, читати, а синочку/донечці потрібно відпочити від навчання.

Давайте спробуємо разом заглянути за куліси цієї події і остаточно розвіяти усі міфи та здогадки.

Отож, як же ж там у тому пришкільному таборі?

  1. Зверніть увагу на те, що табір, зазвичай, має назву або тему дня і всі заходи планують відповідно до цього. Таким чином для дитини щодень буде насичений новою інформацією, тематичними майстерками, активними іграми, тренінгами, екскурсіями тощо. Всі заходи взаємодоповнюють один одного так, що кемпівець непомітно для себе потрапляє з одного виду діяльності до іншого.
  2. Англійська мова. Як же без неї? Тут також усе відбувається тематично і це абсолютно не формат уроку, а, швидше, speaking club, в якому дитина знайомиться з новими темами й поповнює свій словниковий лексикон.
  3. Ігри, руханки, йога, фітнес тощо – у літньому таборі без цього ніяк. Діти – це маленькі енерджайзери, яких потрібно трішки розряджати, підзаряджати чимось поживним та смачненьким, а нестримний потік драйву спрямовувати у належному напрямку.
  4. Майстер-класи, квести, презентації, леп-буки, екскурсії, подорожі в ІТ-технології та ін. – все, що розвиває дитину, її творчий та інтелектуальний потенціали слід злегка гармонійно об’єднати.
  5. Харчування у кемпі повного дня – must have! Зазвичай – триразове, збалансоване, поживне, із сезонними фруктами і ягодами + фантастичні кулінарні майстер-класи, де діти із задоволенням готують корисні гамбургери, смачненькі мафіни, поживні піци тощо.
  6. Режим. Програма кожного табору підпорядковується певному режиму. Це теж позитивний фактор, адже дає змогу підтримувати дисципліну та організованість учасників табору впродовж дня.
  7. Увесь час кемпівець в колі однолітків і не лише з друзями свого класу. Діти знайомляться між собою, спілкуються, взаємодіють. Так, вони в школі, але не на навчанні, а в цікавому різноманітному дозвіллі.
  8. До речі, пришкільний табір – це ще й чудовий легкий адаптер між інтенсивним шкільним життям та повноцінними канікулами і між канікулами та поверненням до шкільного життя.
  9. І, звісно ж, не забувайте, що канікули – тривають. Дитині потрібно дати відпочити, перезавантажитися, вітамінізуватися та загартуватися, адже новий навчальний рік вже готує цікаві пригоди.

Що переконали?! То ж мерщій реєструйте дитя до пришкільного табору!

Зореслава Гук,
заступниця директора,
керівниця тьюторів
Школи “ЕКОЛЕНД”

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Попередня реєстрація