Конструюємо майбутнє

Найулюбленішим заняттям будь-якої дитини є гра, в процесі якої вона пізнає навколишній світ. 
Граючись, малята повністю занурюються в процес, комфортно себе почувають, стають цілеспрямованими, беруть на себе відповідальність, розвивають власні ідеї, активно взаємодіють між собою і у такий спосіб навчаються.

Педагоги Дитячого садка “Еколенд” на інтегрованих заняттях активно залучають маленьких дослідників до цікавої гри та захоплюючого навчання через безмежний світ LEGO.
Конструювання допомагає дітям здійснювати перші відкриття, досліджувати, експериментувати, творити та досхочу імпровізувати. 

LEGO можна використовувати у різних вікових групах, варіюючи при цьому складність завдань відповідно до потреб дітей. Гра з яскравими та зручними цеглинками збагачує емоційний та чуттєвий досвід малюка, формує сенсорну культуру (розрізнення форм, кольорів, розмірів, величин тощо), сприяє розвитку основних психічних процесів (сприймання, пам’ять, увага, мислення, мовлення) та пізнавальних здібностей (допитливість, винахідливість, раціональність).

Використання різних деталей для моделювання відмінно сприяє й фізичному розвитку дітлахів, удосконалює дрібну моторику, розширює активне мовлення, розвиває творчу уяву, креативне мислення, систематизує уявлення про світ предметів і людей. 
LEGO відкриває перед малятами прекрасний навколишній світ – від викладеного промінчика сонечка, краплинки дощу до розміщення вулиць з світлофорами, автомобілями, пішоходами у збудованому місті чи віртуозно облаштованого торгового центру з незвичними атракціонами. А скільки багато цікавих варіантів машин, тварин, рослин, улюблених казкових героїв можна організувати! Навіть мамину усмішку та квіти для найріднішої легко здизайнувати на полотні конструктора.  

LEGO створює чудову атмосферу для творчості та знайомства з різними сферами, професіями, адже малюк може побувати у ролі архітектора дивовижних споруд, дослідника джунглів, підкорювача океанів, керманича гвинтокрила, знавця сімейства динозаврів або творця власної галактики з чудернацькими жителями.

Дитячий Садок “Еколенд” пропонує маленьким енерджайзерам стати вправними будівничими майбутнього та втілювати неймовірні творчі ідеї. 
Запрошуємо на гурток LEGO – ігровий розвивальний простір для чомусиків 3-6 років. Будуємо, творимо, фантазуємо, експериментуємо та розширюємо межі всесвіту! 
Розклад занять:
Вівторок 
3-4 р.  15.50 – 16.25
4-5 р.  16.30 – 17.05
5-6 р.  17.05 – 17.50
         
Четвер   
3-4 р.  15.50 – 16.25
4-5 р.  16.30 – 17.05
5-6 р.  17.05 – 17.50              

За детальнішою інформацією звертайтесь за адресою: 
вул. Скрипника, 11
тел. 0672772204