Семінар-тренінг з іншомовної освіти - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

Семінар-тренінг з іншомовної освіти

З 26 по 28 лютого у ЛІЦЕЇ «ЕКОЛЕНД» відбувся семінар-тренінг з іншомовної освіти «Сучасні інноваційні методики та використання інформаційних технологій при вивченні англійської, німецької та польської мов в закладах освіти Львова». Захід був організований асоціацією «Відроджені гімназії України» і для фахового інтенсиву зібрав педагогів з усієї України.
Розпочалася зустріч із презентації діяльності кафедри іноземних мов ЛІЦЕЮ «ЕКОЛЕНД» та знайомства з інноваційними методиками викладання педагогів-еколендівців. У перший день детально про власні практики з гостями ділилися вчителі англійської мови А. Колосовська та С. Волощак.Ефективність цих новаторських підходів учасники семінару мали змогу споглядати під час англомовної вистави “The Polar Express” у постановці учнів других класів. Театральне дійство завершилася справжнісіньким Євробаченням, адже зі сцени лунали пісні сербською, французькою та англійською мовами.


У другий день зустрічі вчителі кафедри іноземних мов обмінялися своїми практичними напрацюваннями й обговорили останні інноваційні методики та ефективність їх використання.
Загалом, освітяни поспілкувалися на такі теми: «Розвиток навичок письма у вивченні англійської мови», «Активація творчих навичок на уроках англійської мови», «Актуальність фонетичної практики у молодшій групі», «Використання інноваційних технологій на уроках німецької мови», «Ігрові методи засвоєння лексики у молодшій школі» та «Digital English у початковій школі».Звісно, що усі доповіді про новітні методики були надзвичайно цікавими й актуальними, та все ж, набагато краще особисто переконатися в їх ефективності. Деякі з них педагоги мали змогу проаналізувати на уроках Л. Капраль, В.Тимощук, М. Литвин, О. Балінської та О. Білецької.Відкриті заняття продовжилися й на третій день тренінгу, однак вже у молодшій школі. Свої напрацювання демонстрували Б. Калічак, М. Саврун, А. Підгородецька, М. Руснак та Н. Бірман.Під час вручення сертифікатів звучали слова подяки команді ЛІЦЕЮ «ЕКОЛЕНД» та організаторам за цінні знання та практики, що якісно допоможуть покращити рівень іноземних мов у багатьох школах України.

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

КОНКУРС Thinkers: два інтерв’ю з переможцями

Вже вшосте ЛІЦЕЙ “ЕКОЛЕНД” організовує та проводить інтелектуальний Конкурс “Thinkers”. Цього разу апробовано багато нововведень: від різних форматів турів до головного призу у загальному грошовому

КОНКУРС Thinkers: два інтерв’ю з переможцями

Вже вшосте ЛІЦЕЙ “ЕКОЛЕНД” організовує та проводить інтелектуальний Конкурс “Thinkers”. Цього разу апробовано багато нововведень: від різних форматів турів до головного призу у загальному грошовому

Попередня реєстрація