День Всіх закоханих у Ліцеї "ЕКОЛЕНД"

Перше кохання може трапитися будь-якої миті, але одне ми знаємо точно — воно піймає Вас в школі. Ти ніби безтурботно вчишся, відвідуєш гуртки, різні події й тут – бац! – приїхали. 
Головна риса цих почуттів — щирість, тому дуже цікаво спостерігати, як вже з першого класу пробуджуються симпатії. Звісно не кожен “вловить” цю хімію, але й без неї на Планеті “ЕКОЛЕНД” серце кожного мешканця сповнене любов’ю — до батьків, педагогів та друзів. 

День святого Валентина розпочався у ліцеї саме з щирості. Старшокласники на чолі з “Big Heart” знаходили адресати усіх зібраних валентинок, тим самим даруючи посмішки та рожеві щічки всім учням.

Згодом на гуртках “Флористика” та “Craft& design” вже активно розроблялись авторські букети, щоб скоріше потішити рідних власноруч виготовленим дарунком.

Кульмінацією святкування стало VALENTINE’S PARTY, яке розпочалося з веселих скетчів про кохання від талановитих дев’ятикласників. 


І тут настав час рухатись! Спочатку під час цікавих тематичних конкурсів, а потім і під драйвові сети запрошеного гостя!

Витрачені калорії еколендівці одразу відновили за переглядом романтичного фільму, ласуючи піцою та поп-корном. 

Leave A Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *