День Всіх закоханих у Ліцеї "ЕКОЛЕНД" - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

День Всіх закоханих у Ліцеї "ЕКОЛЕНД"

Перше кохання може трапитися будь-якої миті, але одне ми знаємо точно — воно піймає Вас в школі. Ти ніби безтурботно вчишся, відвідуєш гуртки, різні події й тут – бац! – приїхали. 
Головна риса цих почуттів — щирість, тому дуже цікаво спостерігати, як вже з першого класу пробуджуються симпатії. Звісно не кожен “вловить” цю хімію, але й без неї на Планеті “ЕКОЛЕНД” серце кожного мешканця сповнене любов’ю — до батьків, педагогів та друзів. 

День святого Валентина розпочався у ліцеї саме з щирості. Старшокласники на чолі з “Big Heart” знаходили адресати усіх зібраних валентинок, тим самим даруючи посмішки та рожеві щічки всім учням.

Згодом на гуртках “Флористика” та “Craft& design” вже активно розроблялись авторські букети, щоб скоріше потішити рідних власноруч виготовленим дарунком.

Кульмінацією святкування стало VALENTINE’S PARTY, яке розпочалося з веселих скетчів про кохання від талановитих дев’ятикласників. 


І тут настав час рухатись! Спочатку під час цікавих тематичних конкурсів, а потім і під драйвові сети запрошеного гостя!

Витрачені калорії еколендівці одразу відновили за переглядом романтичного фільму, ласуючи піцою та поп-корном. 

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

ЕКО-ПРИКРАСИ ДО ВЕЛИКОДНЯ ПО-ЕКОЛЕНДІВСЬКИ

Якими прикрасами Ви декоруєте оселю до Великодніх свят? Наші діти в Дитячому садку “ЕКОЛЕНД” знають про великоднє оздоблення чимало, адже щороку активно беруть участь у

Лабораторія професора Оксигена

Лабораторія професора Оксигена літній пришкільний табір 10 днів 17 – 28. 06. 2024 (9.00-17.00) для дітей 6-10 років Любите таємниці та секрети?! Якщо так, то

Попередня реєстрація