Valentine's Day party

Чудові конкурси, весела музика, гарні смаколики, позитивні емоції все це отримали сьогодні наші еколендівці під час тематичної вечірки “Під знаком Купідона”.Школярі мали прекрасну нагоду помандрувати країною любові, поблукати вулицями великого щастя із цікавими конкурсами, танцями, поетичними змаганнями та солоденьким пригощенням.

Родзинкою нашого свята було стрічкове неонове шоу, яке приємно вразило школярів. Адже довкола стрічки літали, створюючи незабутню космічну атмосферу. А ще із цих стрічок діти влаштували справжній салют та стрибали в стрічковий замет!


“Я дуже радий, що був на такій вечірці. Я тут гарно провів час із друзями, з великою радістю кидав ці яскраві стрічки. А ще мені дуже сподобалось частування”, – розповів наш учень Максим Лабінський.


Окрім такої насиченої програми, на цій вечірці обрано Містера Валентина і Міс Валентину. Вітаємо Вас Діана Бублик та Ілля Шевчук.


“Я дуже рада, що пішла на цю вечірку, що взяла участь у конкурсі і отримала титул Міс Валентина. Цей день є прекрасним, бо це день закоханих! Я часто ходжу на  вечірки, але цей день для мене завжди буде особливим”,  – розповіла наша учениця Діана Бублик.