"Побачити серцем!" Зимовий візит на Планету Маленького принца - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

"Побачити серцем!" Зимовий візит на Планету Маленького принца

8 лютого Ліцей “ЕКОЛЕНД” радо запрошував всіх пошукачів простору майбутнього на День відкритих дверей. Навіть у похмурий суботній ранок охочих “побачити серцем” дев’яту планету під назвою “ЕКОЛЕНД” зібралося вдосталь! 


У просторій залі розпочалося детальне знайомство, де керівники ліцею розповідали про місію та переваги школи, її специфіку та вимоги до зарахування. 

Тим часом, найменші гості вже вчилися математичним викрутасам за допомогою LEGO, а дехто навіть потрапив на хімічні досліди!

Побачене дуже закортіло намалювати.

На рік старші дітлахи теж не гаяли часу, та програмували справжніх роботів, попередньо освоївши інструктаж англійською мовою.


Від спокуси мати власного робота не змогли утриматися навіть дорослі, коли завітали до нашої IT-lab під час екскурсії закладом. 

Батькам вдалося дізнатися майже все, зазирнувши у найвіддаленіші куточки Планети Маленького принца. 


В одному з цих куточків, на них чекав справжній сюрприз — старші учні вже активно готували цитрусове печиво у кулінарній лабораторії. 

Приємно було споглядати яскраві емоції гостей впродовж зустрічі, адже незалежно від їхнього віку, наш простір з порогу дарує позитивний заряд енергії, тому сюди важко не повернутися. 

Дорогі друзі, цього року набір у 1-11 класи вже стартував! 
Тому, якщо з різних причин Вам не вдалося завітати до нас 8 лютого, завжди є можливість потрапити на персональну екскурсію, попередньо зареєструвавшись за телефоном (067)746-58-04.

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

ЕКО-ПРИКРАСИ ДО ВЕЛИКОДНЯ ПО-ЕКОЛЕНДІВСЬКИ

Якими прикрасами Ви декоруєте оселю до Великодніх свят? Наші діти в Дитячому садку “ЕКОЛЕНД” знають про великоднє оздоблення чимало, адже щороку активно беруть участь у

Лабораторія професора Оксигена

Лабораторія професора Оксигена літній пришкільний табір 10 днів 17 – 28. 06. 2024 (9.00-17.00) для дітей 6-10 років Любите таємниці та секрети?! Якщо так, то

Попередня реєстрація