Різдвяна ярмарка - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

Різдвяна ярмарка

Величезне добре серце — одна з головних особливостей усіх мешканців планети Еколенд. Ще восени ми запустили масштабний ВолотерХаб: благодійні ярмарки, різноманітні майстер-класи, виставки й аукціони, метою яких було залучити максимальну кількість людей для допомоги діткам, які цього так потребують. 
Перший промінчик надії ми надіслали 8-річній Олі Думній – 21.922 грн, зібрані під час традиційної Гарбузової ярмарки, еколендівці перерахували на термінову операцію з видалення злоякісної пухлини у Франції.
Центральною подією волонтерської ініціативи стала Ярмарка новорічних прикрас та благодійний Різдвяний аукціон.
До ярмарки ліцеїсти підготували по-справжньому казкові вибори, які чудово передавали святковий настрій. Склалося враження, що коридори школи вмить перетворилися на приймальню святого Миколая. З-поміж новорічних фарб, сором’язливо виглядував пухнастий гризун, що також забажав бути корисним у добрій справі. Для поціновувачів яскравих спогадів, функціонував благодійний фотовернісаж “Подаруй дитині радість”, де кожен міг придбати світлини динамічного життя “ЕКОЛЕНДУ“. На Різдвяному аукціоні розігрувались найоригінальніші новорічні вибори, смачнючі пироги від кухарів ліцею, та головним лотом був футбольний м’яч з підписом легендарного тренера Мирона Маркевича.


Завдяки активності батьків, творчому натхненню учнів та вчителів вдалося зібрати 45492 грн. Виручені кошти ми передали на лікування Данила Приступи, якому лікарі діагностували пухлину головного мозку. До цієї суми згодом додалися 9930 грн. зібрані з-поміж педагогів закладу.
Ми щиро віримо, що наші спільні зусилля допоможуть діткам одужати й рости усім на радість! Наразі слідкуємо за процесом лікування, щоб при першій необхідності швидко відреагувати на потреби.
А ВолонтерХаб продовжує свої ініціативи і зовсім скоро Ви дізнаєтесь й про інші добрі справи мешканців плани Еколенд, адже разом творити добро дуже просто.

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

МОЗАЇКА ЛІТА літній крафтовий табір

10 днів  19 – 30.08.2024  (9.00-17.00) для дітей 6-10 років Коли тобі 6-10 років, у тобі стільки енергії, непосидючості, ідей, бажань до усіляких активностей, витворянь

Опція “Тьюторинг” на Дистанційній формі навчання. Чому це важливо при виборі навчального закладу?

Робота тьютора з учнями, які навчаються на дистанційній формі навчання, має свої особливості. Спілкування з тьюторантами відбувається переважно в онлайн форматі, адже більшість з них

МОЗАЇКА ЛІТА літній крафтовий табір

10 днів  19 – 30.08.2024  (9.00-17.00) для дітей 6-10 років Коли тобі 6-10 років, у тобі стільки енергії, непосидючості, ідей, бажань до усіляких активностей, витворянь

Попередня реєстрація