Різдвяна ярмарка

Величезне добре серце — одна з головних особливостей усіх мешканців планети Еколенд. Ще восени ми запустили масштабний ВолотерХаб: благодійні ярмарки, різноманітні майстер-класи, виставки й аукціони, метою яких було залучити максимальну кількість людей для допомоги діткам, які цього так потребують. 
Перший промінчик надії ми надіслали 8-річній Олі Думній – 21.922 грн, зібрані під час традиційної Гарбузової ярмарки, еколендівці перерахували на термінову операцію з видалення злоякісної пухлини у Франції.
Центральною подією волонтерської ініціативи стала Ярмарка новорічних прикрас та благодійний Різдвяний аукціон.
До ярмарки ліцеїсти підготували по-справжньому казкові вибори, які чудово передавали святковий настрій. Склалося враження, що коридори школи вмить перетворилися на приймальню святого Миколая. З-поміж новорічних фарб, сором’язливо виглядував пухнастий гризун, що також забажав бути корисним у добрій справі. Для поціновувачів яскравих спогадів, функціонував благодійний фотовернісаж “Подаруй дитині радість”, де кожен міг придбати світлини динамічного життя “ЕКОЛЕНДУ“. 
 


На Різдвяному аукціоні розігрувались найоригінальніші новорічні вибори, смачнючі пироги від кухарів ліцею, та головним лотом був футбольний м’яч з підписом легендарного тренера Мирона Маркевича.


Завдяки активності батьків, творчому натхненню учнів та вчителів вдалося зібрати 45492 грн. Виручені кошти ми передали на лікування Данила Приступи, якому лікарі діагностували пухлину головного мозку. До цієї суми згодом додалися 9930 грн. зібрані з-поміж педагогів закладу.
Ми щиро віримо, що наші спільні зусилля допоможуть діткам одужати й рости усім на радість! Наразі слідкуємо за процесом лікування, щоб при першій необхідності швидко відреагувати на потреби.
А ВолонтерХаб продовжує свої ініціативи і зовсім скоро Ви дізнаєтесь й про інші добрі справи мешканців плани Еколенд, адже разом творити добро дуже просто.