Подорож Санти на планету “ЕКОЛЕНД”

Напередодні Різдвяних свят Санта Клаус запрягає сани, завантажує їх подарунками та разом зі своїми помічниками-ельфами вирушає з Лапландії у світову мандрівку. Відвідав Санта і планету ЕКОЛЕНД.

Щастю дітей не було меж, адже, окрім подарунків, Дідусь привіз зелену красуню – ялинку зі своєї північної резиденції. Малята разом з Сантою і його вірними помічниками творили гарний святковий настрій, прикрасивши новорічне дерево яскравими кульками та зірочками-гірляндами.

Санта Клаус з помічниками виявились найкращими і найвеселішими організаторами цікавих забавлянок та активних ігор для маленьких еколендівців.

Дівчатка та хлопчики допомогли казковому Дідусеві зібрати снігові кульки й сніжинки до його чарівного мішка, з якого потім з’являються зимові віхоли, хуртовини, заметілі.

Санта та його помічники подарували за це малятам дивовижний зорепад північного сяйва. Емоції переповнювали маленьких енерджайзерів – свято вдалось!

Ho-ho-ho Kids Santa Party стало найфеєричнішою подією на планеті Еколенд. Різдвяна казка для малят обов’язково матиме продовження, адже найкращими подарунками впродовж року є щасливі дитячі усмішки.
Санта, чекаємо тебе наступного року! До зустрічі!