Майстер-клас від Академічної гімназії - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

Майстер-клас від Академічної гімназії

“Єдність – це сила… коли є робота в команді та співпраця, можна досягти чудових результатів” – саме так стверджував юний американський поет Метті Штепанек.

На своєму досвіді, багаторічної співпраці з Львівською академічною гімназією, ми переконалися, що робота у форматі “school to school” дає навіть найуспішнішим лідерам можливість навчитися здійснювати позитивні зміни, а також отримувати нові ідеї. Учні, у свою чергу, отримують незамінний досвід, об’єднуються навколо спільних інтересів та набагато простіше адаптуються до змін.

От і наші третьокласники мали змогу дізнатися про науку фізику, яку вивчатимуть у старших класах. У межах проєкту «Платформи ідей Нової української школи» учні Львівської академічної гімназії прийняли участь у конкурсі «Запроси фізику до себе …» та провели нашим школярам цікавий та пізнавальний урок, шляхом залучення їх до навчання через власні дослідження, розвитку позитивного ставлення до навколишнього світу, створення  передумов для формування важливих життєвих компетентностей та стимулювання в учнів природної допитливості і творчого потенціалу.

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

ЕКО-ПРИКРАСИ ДО ВЕЛИКОДНЯ ПО-ЕКОЛЕНДІВСЬКИ

Якими прикрасами Ви декоруєте оселю до Великодніх свят? Наші діти в Дитячому садку “ЕКОЛЕНД” знають про великоднє оздоблення чимало, адже щороку активно беруть участь у

Лабораторія професора Оксигена

Лабораторія професора Оксигена літній пришкільний табір 10 днів 17 – 28. 06. 2024 (9.00-17.00) для дітей 6-10 років Любите таємниці та секрети?! Якщо так, то

Попередня реєстрація