Майстер-клас від Академічної гімназії

“Єдність – це сила… коли є робота в команді та співпраця, можна досягти чудових результатів” – саме так стверджував юний американський поет Метті Штепанек.

На своєму досвіді, багаторічної співпраці з Львівською академічною гімназією, ми переконалися, що робота у форматі “school to school” дає навіть найуспішнішим лідерам можливість навчитися здійснювати позитивні зміни, а також отримувати нові ідеї. Учні, у свою чергу, отримують незамінний досвід, об’єднуються навколо спільних інтересів та набагато простіше адаптуються до змін.

От і наші третьокласники мали змогу дізнатися про науку фізику, яку вивчатимуть у старших класах. У межах проєкту «Платформи ідей Нової української школи» учні Львівської академічної гімназії прийняли участь у конкурсі «Запроси фізику до себе …» та провели нашим школярам цікавий та пізнавальний урок, шляхом залучення їх до навчання через власні дослідження, розвитку позитивного ставлення до навколишнього світу, створення  передумов для формування важливих життєвих компетентностей та стимулювання в учнів природної допитливості і творчого потенціалу.