Осінньо-святкова симфонія талантів

Запальними танцями, веселими піснями, енергійними забавлянками і театралізованими дійствами відсвяткували найменші мешканці планети “ЕКОЛЕНД” прихід її величності Осені.
В яких тільки кумедних персонажів не перевтілювались і хлопчики, і дівчатка! На чарівній грядці дивовижні Овочі та Фрукти водили потішні хороводи.


В дивовижну історію потрапила цибулька Чіполінка, якій разом з вірними друзями вдалось визволити Город та Сад від свавільних синьйори Помідори і принца Лимона.А ще у своїй мандрівці Овочевим царством дітлахи допомогли лісовим звіряткам зробити потрібні запаси на зиму, і Білочка, і Їжачок були неймовірно вдячні малечі.
 


За добрі справи та мужні вчинки Осінь запросила маленьких героїв на парад чарівних Хмаринок.

В казковій осінній ресторації юні Майстер-шефи готували зі щедрих дарунків Осені неймовірні делікатеси, до прикладу, запашний борщ за рецептами чілійських і японських побратимів.Гостей до осіннього столу припрошували та подавали оригінальні смаколики вишколені Кельнери, а святкову атмосферу творили запальні танцювальні мелодії троїстих Музик.


В захоплюючій історії Бременських Музикантів чого тільки не трапилось з малятами – пригоди, розбійники, веселощі, пісні, любов і, звичайно ж, дружба.
Яскраво і смачно маленькі актори показали колорит дзвінкоголосого Ярмарку зі справжнім торгом, співочими талантами, жартами та феєричними дивами.
Осінь була зачарована талантами малят, тому обіцяла повернутись на планету “ЕКОЛЕНД” разом із приятельками, щоб й інші Пори Року змогли натішитись маленькими обдаруваннями.