«Гарбуз Party» - родинне свято ЛІЦЕЮ «ЕКОЛЕНД» - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

«Гарбуз Party» – родинне свято ЛІЦЕЮ «ЕКОЛЕНД»

Гарбуз Party – це особливе, тепле свято ЛІЦЕЮ «ЕКОЛЕНД», яке сповнене родинного затишку та фантастичного баштанного смаку.


Воно поєднує в собі традиції української та світової гастрономії з сучасними кулінарними трендами.


Сьогодні гарбузові вже понад 5000 років. З тих часів багато народів світу використовують на кухні всі його частини: м’якоть смакують смаженою, печеною, вареною і сушеною; насіння споживають як ліки, а з гарбузових шкірок до цього часу дехто робить миски. Наші еколендівці застосували цю ягоду у своїх неповторних стравах не менш креативно: гарбузові тістечка, пана-коти, чізкейки, кексики, варення, напої, зупи та безліч інших різноманіть. А ще гарбузи були елементами декору в творчих оформленнях святкових столів. 


Свято розпочалося різноманітними розвагами, під час яких учні дізналися безліч цікавинок про самого гарбуза: звідки він до нас приїхав, як його вирощують, що можна з нього створити тощо. Згодом, на шкільному подвір’ї урочисто стартувала святкова ярмарка. А вже тут учні з усіх класів та їх батьки змагалися за цікаві нагороди у різних номінаціях. Окрім неймовірного асортименту страв з гарбуза, кожен відвідувач міг зробити цікаве фото з юнаком-гарбузиком, придбати повітряну кульку із зображенням гарбуза, чи оригінальну гарбузову прикрасу та потішити себе холодними зимовими вечорами фантастичним гарбузовим варенням. А судді тим часом обирали переможців…За результатами голосування:

  • у номінації «Найкращий декор столу» – перемогли команди учнів та батьків 5-Б та 2-Б класів;
  • у номінації «Найсмачніша страва» – команда учнів та батьків 7-А класу;
  • у номінації «Найоригінальніша назва» – команда учнів та батьків 10-А.Найбільше ж еколендиків від продажу, адже у цей день основною валютою ярмарки були виключно «Еколендики», зібрала команда 5-Б класу, за що отримали цінну нагороду інтелектуальну гру-стартап “Бізнес по-львівськи”.


Цьогорічне “ГАРБУЗ PARTY” ще довго залишатиметься смачним гарбузово-сонячним спогадом для жителів всієї Планети «ЕКОЛЕНД»!


ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

ЕКО-ПРИКРАСИ ДО ВЕЛИКОДНЯ ПО-ЕКОЛЕНДІВСЬКИ

Якими прикрасами Ви декоруєте оселю до Великодніх свят? Наші діти в Дитячому садку “ЕКОЛЕНД” знають про великоднє оздоблення чимало, адже щороку активно беруть участь у

Лабораторія професора Оксигена

Лабораторія професора Оксигена літній пришкільний табір 10 днів 17 – 28. 06. 2024 (9.00-17.00) для дітей 6-10 років Любите таємниці та секрети?! Якщо так, то

Попередня реєстрація