“ГАРБУЗ PARTY” в Дитячий садок “ЕКОЛЕНД” - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

“ГАРБУЗ PARTY” в Дитячий садок “ЕКОЛЕНД”

Осіннє свято “ГАРБУЗ PARTY” у Дитячому садку “Еколенд” вдалося надзвичайно затишним, творчим, драйвовим та по-справжньому сімейним, адже до активної участі долучалися і діти, і батьки, і вихователі і, навіть, керівники закладу.


Запальні танці, веселі пісенні конкурси, творчі змагання, домашні смаколики, які з такою любов’ю приготували дбайливі матусі, бабусі та працівники садочка, чудовий  настрій та затишна родинна атмосфера – наміксували незабутнє свято для всіх і кожному.


Наші малята були в захваті, адже сьогодні вони були активною підтримкою для своїх батьків, які наполегливо змагалися між собою у різних забавках. А ще хлопчики й дівчатка  у деяких конкурсах брали участь пліч о пліч з мамою й татом. Це було так весело і так захоплююче, що ніхто й не помітив, як наше свято наближалося до завершення. 
У перервах між атракціями гості насолоджувалися вершинами кулінарного мистецтва за участю дарунків осені: гарбузів, яблук, груш, винограду тощо… Цього дня можна було поласувати і гарбузовими пирогами, і цукатами, і мафінами, і цукерками, і навіть гарбузовою піцою:)
Наша “ГАРБУЗ PARTY” ще довго буде у пам’яті всіх, адже такі прожиті разом позитивні емоції – безцінні! 

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Яскраві тематичні дні у ліцеї

З перших миттєвостей разом еколендівці почали генерувати та втілювати шалені ідеї. Зазирнувши в календар вони помітили, що наближається TEDDY BEAR DAY і вирішили не оминати

Дитячий футбольний турнір “Ecoland Cup – 2023”

Це було гучно, феєрично та крутезно! Традиційно в рамках святкування 6-ого дня народження нашого клубу відбувся футбольний турнір “Ecoland CUP 2023”! Символічно, що з-поміж суперників

ДЕНЬ ЗНАНЬ В МЕРЕЖІ “ЕКОЛЕНД”

1 вересня – початок нового навчального року і День народження мережі освітніх закладів “ЕКОЛЕНД”, до якої входять два комплекси: Ліцей і Садок на вул. М.

Яскраві тематичні дні у ліцеї

З перших миттєвостей разом еколендівці почали генерувати та втілювати шалені ідеї. Зазирнувши в календар вони помітили, що наближається TEDDY BEAR DAY і вирішили не оминати