“ГАРБУЗ PARTY” в Дитячий садок “ЕКОЛЕНД” - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

“ГАРБУЗ PARTY” в Дитячий садок “ЕКОЛЕНД”

Осіннє свято “ГАРБУЗ PARTY” у Дитячому садку “Еколенд” вдалося надзвичайно затишним, творчим, драйвовим та по-справжньому сімейним, адже до активної участі долучалися і діти, і батьки, і вихователі і, навіть, керівники закладу.


Запальні танці, веселі пісенні конкурси, творчі змагання, домашні смаколики, які з такою любов’ю приготували дбайливі матусі, бабусі та працівники садочка, чудовий  настрій та затишна родинна атмосфера – наміксували незабутнє свято для всіх і кожному.


Наші малята були в захваті, адже сьогодні вони були активною підтримкою для своїх батьків, які наполегливо змагалися між собою у різних забавках. А ще хлопчики й дівчатка  у деяких конкурсах брали участь пліч о пліч з мамою й татом. Це було так весело і так захоплююче, що ніхто й не помітив, як наше свято наближалося до завершення. 
У перервах між атракціями гості насолоджувалися вершинами кулінарного мистецтва за участю дарунків осені: гарбузів, яблук, груш, винограду тощо… Цього дня можна було поласувати і гарбузовими пирогами, і цукатами, і мафінами, і цукерками, і навіть гарбузовою піцою:)
Наша “ГАРБУЗ PARTY” ще довго буде у пам’яті всіх, адже такі прожиті разом позитивні емоції – безцінні! 

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Попередня реєстрація