ТАЛАНТ... - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

ТАЛАНТ…

Ефимера дійсності, чи таємнича природна здібність кожної людини?! Одним щастить зустрітися з ним ще в дитячому віці і разом йти по життю, отримуючи задоволення  від своїх успіхів, інші ж, доволі часто, кануть у небуття, так і не дізнавшись про свої унікальні здібності…

Запрошуємо до знайомства з молодою людиною, якій одного разу пощастило зустрітися зі своїм талановитим “Я” і  щодня пізнавати його все ближче і ближче… Ім’я цього юнака поки що відоме лише вузькому колу поціновувачів оригінальних авторських прикрас: батькам, однокласникам, вчителям та друзям.

Отож, говоритимемо з Давидом Казмірчуком,  учнем 11 класу ЛІЦЕЮ “ЕКОЛЕНД”, про талант творити, яким юнак дивує оточуючих, його внутрішній світ і про його плани на майбутнє…
Давиде, познайомте нас ближче з Вашим захоплення і розкажіть чому саме Вас зацікавив дизайн прикрас?
– Я вважаю, що ювелірні вироби – це наче “душа людини”, адже обираючи їх, кожен вкладає своє значення, а ще цей вибір відображає смак покупця та його внутрішній світ. Я маю намір зробити революцію у традиційному світі біжутерії, адже більшість людей не цінують креативність, їм потрібні просто золоті перстені та підвіски, лише б з діамантами, які, зазвичай, виготовлені на ювелірних заводах. Ось тому я шукаю стильну альтернативу традиціям.

Чому Ви зацікавилися саме нетрадиційними матеріалами для прикрас?
Мої перші роботи були з дерева та смоли, тому що вони легкі в обробці, відповідно піддаються втіленню будь-якої моєї фантазії. А ще прикраси виглядають незвично, і, водночас, у такому природньому стилі. Сьогодні я продовжую працювати з цими матеріалами, але і рухаюся далі, експериментуючи зі сріблом, що дає мені змогу розширити коло поціновувачів моїх дизайнерських ідей.

Зі смоли можна створювати безліч різних скульптурних виробів та елементів декору. Чим зумовлене Ваше натхнення саме до створення прикрас: підвісок та перстенів?
Смола є цікавим еко рішенням для таких виробів і, водночас, вона дає змогу легко вітлити будь-які мої дизайнерські бачення, а ще вироби зі смоли поза усіма стилями, адже пасують до будь-якого одягу.

Чи маєте Ви постійних поціновувачів своїх мистецьких проектів? І де можна більш детально познайомитися з Вашими роботами?
Мої рідні: брати, тато, мама – на даний час найкращі мої критики, поціновувачі та свідки мого зростання, чи невдач… А щодо моїх робіт, їх не так і багато, але познайомитися з ними можна буде згодом на моїй сторінці в Instargam, а на даний час їх носять лиш я та мої знайомі.

Що Вас найбільше захоплює у творчому процесі? Звідки черпаєте ідеї?
Найцікавішим у процесі творення для мене  є  фінішна обробка виробу, саме в цей час я розумію, чи вийшло саме те що я  задумав. А ідеї приходять неочікувано, я можу сидіти й думати годинами що б таке зробити і не додуматись… А бачення може прийти навіть посеред уроку в школі, або прилетіти перед сном. І щоб не забути, я відразу ж малюю ескіз.
А як щодо планів у майбутньому? Чи маєте намір поєднати Ваше хобі з вибором майбутньої професії?
Для мене професія – це поняття відносне, я хочу займатись тим, що мені подобається і щоб було, як то кажуть “на хліб”. Звісно, якщо мені буде це подобатись й надалі, то, можливо – це й стане моєю «професією».
Іноді варто знайти у собі сили припинити бігти, на мить зупинитися і просто ретельніше придивитися до своїх дітей, до їх смаків, захоплень та світоглядів… Адже в кожному з них вирують справжні таланти, котрі покликані змінювати наш світ на краще…

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

МОЗАЇКА ЛІТА літній крафтовий табір

10 днів  19 – 30.08.2024  (9.00-17.00) для дітей 6-10 років Коли тобі 6-10 років, у тобі стільки енергії, непосидючості, ідей, бажань до усіляких активностей, витворянь

Опція “Тьюторинг” на Дистанційній формі навчання. Чому це важливо при виборі навчального закладу?

Робота тьютора з учнями, які навчаються на дистанційній формі навчання, має свої особливості. Спілкування з тьюторантами відбувається переважно в онлайн форматі, адже більшість з них

МОЗАЇКА ЛІТА літній крафтовий табір

10 днів  19 – 30.08.2024  (9.00-17.00) для дітей 6-10 років Коли тобі 6-10 років, у тобі стільки енергії, непосидючості, ідей, бажань до усіляких активностей, витворянь

Попередня реєстрація