ФК "ЕКОЛЕНД" на KRAKÒW CUP 2018 - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

ФК "ЕКОЛЕНД" на KRAKÒW CUP 2018

Юні футболісти ФК “ЕКОЛЕНД” вперше у складі повноцінної команди взяли участь у міжнародному турнірі KRAKÒW CUP 2018, Польща (вікова категорія U8 та U9). Загалом, за турнірну першість змагалися 18 команд, серед яких лише одна була з України. Змагання тривали впродовж двох днів та відбувалися за коловою системою.
Слід зазначити, що турнір був доволі не простим для юних еколендівців, адже вони не лише вперше взяли участь у міжнародному турнірі, грали на стадіоні запрошеної сторони, але й спільну командну підготовку розпочали за два місяці до запланованого заходу.
Незважаючи на це, команда ФК “ЕКОЛЕНД” показала дуже майстерну гру, зарекомендувавши своїх футболістів на доволі високому рівні. Особливо відзначилися під час гри – Роман Малецький, Марко Христина, Ярема Михайлецький та Січкар Михайло, котрі забили у ворота суперників чимало красивих голів. А також хорошу гру у воротах продемонстрував Назар Бурбуляк, який відбив чимало небезпечних ударів по наших воротах.
Еколендівці привезли до Львова кубок та медалі, а ще чудові враження, адже вони мали змогу насолодитися захоплюючими екскурсіями Краковом та ближче познаймитися з цим красивим містом.

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Незвичайні гості у Школі “Еколенд”

Минулого року у листопаді місяці до Школи “Еколенд” завітали дві гості. Зазвичай, ми завжди намагаємося повідомляти читатів про цікавих людей, яких запрошуємо до еколендівців. Цього

Попередня реєстрація