ПЕРША ФУТБОЛЬНА ВЕРШИНА ФК «ЕКОЛЕНД» - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

ПЕРША ФУТБОЛЬНА ВЕРШИНА ФК «ЕКОЛЕНД»

Щороку рейтинги популярності футболу та кількість його фанатів шалено зростають. А любов до цього видовищного виду спорту батьки плекають у дітей ще з доволі юного віку, що зумовлює появу значної кількості спортивних футбольних клубів.

Нещодавно на футбольній мапі Львова з`явився новий перспективний дитячий футбольний клуб «ЕКОЛЕНД», ініціатором створення якого є мережа приватних навчальних закладів з однойменною назвою.

Ідея відкрити футбольний клуб у Засновниці Навчально-виховного комплексу «Садок-Школа-Ліцей «Еколенд» Маріанни Артемович виникла під впливом захоплення багатьох школярів командним спортом та особливою увагою дітей до футболу. Професійний футболіст, тренер футзального клубу “Дніпро” (Черкаси), випускник СДЮШОР «Карпати» Назар Яцишин підтримав ідею та очолив спортивну ініціативу еколендівців.

Чим особливий новостворений Футбольний клуб “ЕКОЛЕНД”?! Перш за все тим, що тренує дітей у віці від 2,5 до 15 років, має чудову сучасну спортивну базу для вивчення тактико-технічних елементів футболу: облаштовані відкриті футбольні поля та просторі спортивні зали зі штучним покриттям. По-друге, тренування здійснюються за європейською методикою, адже під час заняття з дітьми працює одночасно 2 тренери, а ще тут з юними спортсменами передбачені індивідуальні тренування, у тому числі й щосуботи. Вагомою перевагою ФК “ЕКОЛЕНД” є локаційне розташування тренувальних комплексів, адже діти можуть відвідувати, як заняття за адресою вул. Скрипника, 11 (Сихів), так і  спортивний комплекс за адресою вул. Плугова, 12 (р-н вул. Грінченка).

Майбутнє в у футбольного клубу «ЕКОЛЕНД» виглядає дуже перспективним, про що свідчить підписаний договір про співпрацю з Дитячо-юнацькою футбольною школою львівських “Карпат”. Згідно домовленостей прописаних у цьому документі, вихованці ФК “ЕКОЛЕНД” продовжуватимуть навчання та футбольну кар’єру уже в спецкласах одного з найкращих футбольних закладів (входить ТОР-4 України).

Представники тренерського штабу ДЮФШ «Карпати» спільно з еколендівцями братимуть участь у тренувальному процесі, надаватимуть консультативну та іншу допомогу з метою якнайкращої підготовки юних дарувань для «зелено-білих». Заняття відбуватимуться за новітніми методиками провідних футбольних клубів Європи, побудованими на ігровому сприйнятті процесу тренування. І все це передбачає цікаве і яскраве майбутнє як для ФК «ЕКОЛЕНД», так і для провідної команди Західної України.

Так ось, саме на футбольних майданчиках Ліцею «ЕКОЛЕНД» на Сихові 15 вересня за підтримки ПрАТ “Холдингова компанія “Еко-Дім” і солодкого спонсора хлібопекарської компанії «Галицька здоба» відбувалося справжнє свято футболу – турнір “ECOLEND CUP 2018” за участю чотирьох команд: ФК «ЕКОЛЕНД», ДЮФШ «Карпати», ФК «Динамо» (Львів) та МФК «Інтер-Юніор», сформованих з дітлахів 2011 та 2012 років народження, підтримати яких прийшли батьки, численні гості, а також керівництво ДЮФШ «Карпати» та Ліцею «Еколенд». З початком змагань присутніх вітали Голова правління ПрАТ «Холдингова компанія «Еко-Дім» Володимир Артемович, Директор Ліцею “Еколенд” Оксана Іпакян, а також Директор ДЮФШ «Карпати»  Ігор Савицький, а серед почесних гостей заходу були легендарний футболіст львівських “Карпат” Степан Юрчишин та спортивний Директор ФК «Карпати» Олег Бойчишин. А щодо підсумків турніру «ECOLAND CUP 2018» – переможцями стали господарі змагань – ФК «ЕКОЛЕНД», срібними призерами – вихованці філії ДЮФШ «Карпати», бронза дісталася МФК «Інтер-Юніор» і четвертими фінішували юні львівські динамівці.

Організатори подбали й про індивідуальні нагороди в чотирьох номінаціях зокрема: «Найкращий воротар», «Найкращий захисник» та «Найкращий бомбардир».  А «Найкращим гравцем» турніру визнано Дем`яна Шведа, сина екс-гравця львівських «Карпат» Василя Шведа.

А ще усіх учасників та гостей очікували веселі конкурси, активні спортивні руханки, креативні фотозони, смачні какао-перерви та приємні несподіванки.

Тепер у планах керівництва ФК «ЕКОЛЕНД» нові старти як у всеукраїнських змаганнях, так і в міжнародних турнірах. Адже футбол – це  просто космос!P.S. Телефони реєстрації на тренування в Футбольному клубі «ЕКОЛЕНД»:
(067) 650-57-64 (вул. Скрипника, 11)
(067) 653-06-68 (вул. Плугова, 12).
Сайт ФК “ЕКОЛЕНД”

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Незвичайні гості у Школі “Еколенд”

Минулого року у листопаді місяці до Школи “Еколенд” завітали дві гості. Зазвичай, ми завжди намагаємося повідомляти читатів про цікавих людей, яких запрошуємо до еколендівців. Цього

Попередня реєстрація