Перший дитячий футбольний турнір «ECOLAND CUP 2018» - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

Перший дитячий футбольний турнір «ECOLAND CUP 2018»

Перший дитячий футбольний турнір «ECOLAND CUP 2018» впродовж усіх матчів тримав вболівальників у шаленій напрузі, адже гра постійно була сповнена небезпечних моментів, інтригуючих баталій поблизу обох воріт, запального азарту, а ще бажання володіти кубком ПЕРЕМОЖЦЯ, котрий систематично притягував до себе юних футболістів.
Кажуть, що гра вдома дається набагато легше, ніж в гостях. Проте усі суперники і FC Karpaty Lviv (ФК Карпати Львів), і Inter Futsal Club, і ФК Динамо Львів тримали еколендівців у постійній напрузі.
Супер підтримку футбольні команди відчували від емоційних глядачів. Котрі, незважаючи на погодні умови, активно вболівали та ще більше заохочували до перемоги.

Під час офіційного відкриття ФК “Еколенд”, котре також відбулося цього ж дня, між ФК «ЕКОЛЕНД» та ФК «Карпати» Львів було підписано угоду про співпрацю, а саме: про продовження навчання та футбольну карʼєру еколендівців у ДЮФШ «Карпати».
Щиро дякуємо усім партнерам турніру за підтримку: ПрАТ “Холдингова компанія Еко-Дім” за чудові можливості втілювати футбольні заходи ФК «ЕКОЛЕНД» на облаштованих нових футбольних полях. Особлива подяка, від юних футболістів та гостей, солодкому спонсору футбольного свята хлібопекарській компанії «Галицька здоба» та однойменному футзальному клубу FC Halytska Zdoba, які під час кожної перерви додавали спортсменам сил та ще більше наснаги.
За результатами гри, кубок ПЕРЕМОЖЦЯ беззаперечно здобула команда ФК «ЕКОЛЕНД», срібло дісталося ФК «Карпати», бронза МФК «Інтер-Юніор», команда ФК «Динамо» Львів фінішувала четвертою.
Також 4 найактивніших учасників гри було нагороджено у номінаціях «Найкращий гравець», «Найкращий воротар», «Найкращий захисник» та «Найкращий бомбардир».
Свято футболу вдалося!!!

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Яскраві тематичні дні у ліцеї

З перших миттєвостей разом еколендівці почали генерувати та втілювати шалені ідеї. Зазирнувши в календар вони помітили, що наближається TEDDY BEAR DAY і вирішили не оминати

Дитячий футбольний турнір “Ecoland Cup – 2023”

Це було гучно, феєрично та крутезно! Традиційно в рамках святкування 6-ого дня народження нашого клубу відбувся футбольний турнір “Ecoland CUP 2023”! Символічно, що з-поміж суперників

ДЕНЬ ЗНАНЬ В МЕРЕЖІ “ЕКОЛЕНД”

1 вересня – початок нового навчального року і День народження мережі освітніх закладів “ЕКОЛЕНД”, до якої входять два комплекси: Ліцей і Садок на вул. М.

Яскраві тематичні дні у ліцеї

З перших миттєвостей разом еколендівці почали генерувати та втілювати шалені ідеї. Зазирнувши в календар вони помітили, що наближається TEDDY BEAR DAY і вирішили не оминати