Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

Перший дитячий футбольний турнір «ECOLAND CUP 2018»

Перший дитячий футбольний турнір «ECOLAND CUP 2018» впродовж усіх матчів тримав вболівальників у шаленій напрузі, адже гра постійно була сповнена небезпечних моментів, інтригуючих баталій поблизу обох воріт, запального азарту, а ще бажання володіти кубком ПЕРЕМОЖЦЯ, котрий систематично притягував до себе юних футболістів.
Кажуть, що гра вдома дається набагато легше, ніж в гостях. Проте усі суперники і FC Karpaty Lviv (ФК Карпати Львів), і Inter Futsal Club, і ФК Динамо Львів тримали еколендівців у постійній напрузі.
Супер підтримку футбольні команди відчували від емоційних глядачів. Котрі, незважаючи на погодні умови, активно вболівали та ще більше заохочували до перемоги.

Під час офіційного відкриття ФК “Еколенд”, котре також відбулося цього ж дня, між ФК «ЕКОЛЕНД» та ФК «Карпати» Львів було підписано угоду про співпрацю, а саме: про продовження навчання та футбольну карʼєру еколендівців у ДЮФШ «Карпати».
Щиро дякуємо усім партнерам турніру за підтримку: ПрАТ “Холдингова компанія Еко-Дім” за чудові можливості втілювати футбольні заходи ФК «ЕКОЛЕНД» на облаштованих нових футбольних полях. Особлива подяка, від юних футболістів та гостей, солодкому спонсору футбольного свята хлібопекарській компанії «Галицька здоба» та однойменному футзальному клубу FC Halytska Zdoba, які під час кожної перерви додавали спортсменам сил та ще більше наснаги.
За результатами гри, кубок ПЕРЕМОЖЦЯ беззаперечно здобула команда ФК «ЕКОЛЕНД», срібло дісталося ФК «Карпати», бронза МФК «Інтер-Юніор», команда ФК «Динамо» Львів фінішувала четвертою.
Також 4 найактивніших учасників гри було нагороджено у номінаціях «Найкращий гравець», «Найкращий воротар», «Найкращий захисник» та «Найкращий бомбардир».
Свято футболу вдалося!!!

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ

З якого віку варто розпочинати вивчення іноземної мови? Як мотивувати дитину до навчання без примусу? Що таке білінгвальні заняття? Скільки часу потрібно, щоб дитина почала

Навчання без уроків

Кожен з нас є неповторною особистістю. Мета виховного процесу полягає у розкритті цієї унікальності, самобутності й творчої індивідуальності. Позашкілля як важлива частина загального освітнього процесу

АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ

З якого віку варто розпочинати вивчення іноземної мови? Як мотивувати дитину до навчання без примусу? Що таке білінгвальні заняття? Скільки часу потрібно, щоб дитина почала