Школа нового формату “Еколенд”

Будівельні роботи за рахунок власних коштів, сил та засобів розпочали у жовтні 2014 року. За неповних 2 роки було завершено садочок та корпус загального користування з обладнаним харчовим блоком, медичною частиною, тренажерним і фітнес залами та навчальними кабінетами. А сучасний спортивний зал і театр — особлива гордість комплексу, як і принципове рішення застосовувати тільки найкращі екологічні матеріали. У вересні 2016 року успішно розпочав роботу новозбудований дитячий садок “ЕКОЛЕНД”.
Станом на сьогодні в приміщенні школи завершують оздоблювальні роботи, обладнують кабінети, лабораторії та готуються з 1-го вересня 2017/2018 навчального року надати можливість навчатися в унікальній початковій та основній школі 320 дітям.

Загальна площа комплексу – 6900 м. кв., прилеглої території – 1.8 га, що дозволяє максимально задовольнити потреби як інтелектуального, так і фізичного розвитку вихованців. Насичена спортивна база, проект наукового парку, відокремлені зони активного дозвілля, власний сад/город і теплиця — все, про що мріють діти та люблячі батьки.

P.S.: якщо це не все і ви маєте цікаві ідеї та пропозиції — ми відкриті до співпраці та завжди радо приймаємо небайдужих ініціативних однодумців.)
Оригінальні зображення за посиланням:
https://ecoland.ua/generalnyj-plan.pdf
https://ecoland.ua/pasport.pdf