Еколенду – 4 роки! - ЕКОЛЕНД

Дитячий садок

Набір від 2 років
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

Школа / Садок

Набір 0-4 класи
вул. Плугова, 12

ЛІЦЕЙ

Набір 0-11 класи
вул. М. Гориня, 11 (Сихів)

E-LEARNING

Набір 5-11 класи
Дистанційна освіта

Еколенду – 4 роки!

Цьогоріч теплим і емоційним було свято з нагоди Дня народження «Еколенду». Не лише чудова погода створювала сонячний настрій, але й теплі слова і привітання учнів школи «Політехнік-Еколенд», батьків і партнерів з освітнього напрямку.

Чотири роки – не так вже й багато, але за цей час Еколенд увірвався в освітній простір і сьогодні вже посідає чільне місце серед початкових шкіл нашого міста

– зазначила у своєму привітанні директор Львівської академічної гімназії Леся Юхман.
Зворушливим акапельним співом, що змусив затамувати подих, вітали Еколенд талановиті гімназистки Львівської академічної гімназії сестри Паляниці. Чудову картину-аплікацію подарували Еколенду з нагоди свята учні Львівського економічного ліцею і щирі слова привітань та сподівань на подальшу плідну співпрацю пролунали від директора цього закладу Ігоря Шеремети.
Урочиста лінійка ознаменувалася ще однією важливою подією – посвятою в першокласники. А напередодні наймолодші учні Еколенду із особливою заповзятістю садили дерева – сад першокласників.

І створення саду першокласників, і посвята в першокласники вже стали доброю традицією Еколенду

– каже директор приватної початкової школи «Політехнік-Еколенд» Оксана Іпакян.

Щороку приймаючи на навчання нових маленьких школярів, ми дуже хочемо, щоб вони відчували себе частинкою родини Еколенду. Щоб не тільки успішно навчалися, але й були дружніми, дбайливими, вміли шанувати традиції і з радістю поспішали до школи.

Також в цей світлий день ми вітали педагогів з нагоди Дня вчителя. Саме завдяки їхній праці, турботі, енергійності та відданості сяють очі учнів і вихованців «Політехнік-Еколенд» і розвивається наш освітній центр.

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Незвичайні гості у Школі “Еколенд”

Минулого року у листопаді місяці до Школи “Еколенд” завітали дві гості. Зазвичай, ми завжди намагаємося повідомляти читатів про цікавих людей, яких запрошуємо до еколендівців. Цього

Попередня реєстрація