Пластиліновий майстер-клас від школи мистецтв “ЕКО-АРТ”

5 жовтня відбувся перший із серії жовтневих майстер-класів для дітей від початкової школи “Політехнік-Еколенд”. Він був проведений у торгово-розважальному центрі “King Kross Leopolis” і називався “Чарівний пластилін”.
Під керівництвом Зоряни Смик, керівника Еколендівської школи мистецтв Еко-Арт, з цікавістю і старанністю створювали малюнки за допомогою пластиліну як зовсім маленькі, так і старші діти. Із задоволенням допомагали їм і батьки.
І ось вже на аркушах паперу з’явилися кольорові і яскраві метелики, квіти, рибки, машинки. Особливо активні учасники не зупинялися на одній аплікації. “Ми будемо робити багато малюнків. Метелика – для тата, квітку – для мами. І ще щось для себе” – заявили брати Маркіян і Нестор, які були присутні від початку до самого кінця майстер-класу.
Нагадаємо, що ще протягом жовтня щосуботи триватимуть безкоштовні майстер-класи для дітей від “Політехнік-Еколенд” у ТРЦ “King Kross Leopolis” з 12.00 до 14.00:
12 жовтня – дитячий міні-концерт та музичний майстер-клас (театр дитячої пісні «Дзвіночок», вокально-естрадна студія «До-Мі-Соль-Ка»)
19 жовтня – колаж не тему «Барви Осені» (школа мистецтв ЕКО-АРТ)
26 жовтня – «Мій настрій» (міні-тренінг для дітей і консультація для батьків. Дитячий психолог.)