Львівська академічна гімназія – майстер-клас від Петра Сипняка в рамках конкурсу Еколенду “Я люблю своє місто”

19 вересня львівський художник Петро Сипняк провів майстер-клас для учнів Львівської академічної гімназії.
Захід проходив у межах співпраці ЗСШ «Політехнік-Еколенд» та Львівської академічної гімназії та під егідою започаткованого у серпні цього року конкурсу дитячої творчості «Я люблю своє місто».
Учні Львівської академічної гімназії активно долучилися до участі у ІІ турі конкурсу під час майстер-класу відомого художника. Вони відтворили власне бачення рідного міста за допомогою техніки малювання вугільним олівцем. Львівський трамвай, провулки, площа Ринок, парасольки – усе це як прояв духу рідного міста знайшло відображення у малюнках юних гімназистів. Можливість подати свої роботи для участі у виставці та поборотися за призові місця спонукала дітей натхненно і заповзято працювати.
З цікавістю дивилися і слухали школярі презентацію представника «Політехнік-Еколенд» про проведення І туру конкурсу, активними учасниками якого переважно були дошкільнята-еколендівці. Про те, як важливо робити рідне місто кращим. Про те, що вже цікавого і корисного з’явилося у Львові. Про те, які надзвичайні ідеї для міст пропонує зарубіжний досвід. А справжніми подарунками для учасників майстер-класу стали власноруч створені Петром Сипняком наприкінці заходу невеликі репродукції на тему Львова. Їх художник малював і дарував кожному з присутніх, хто забажав.
Нагадуємо, що весною минулого року почав працювати унікальний освітній проект, який створено за участі «Політехнік-Еколенд», Львівської академічної гімназії та НУ «Львівська політехніка». Це дозволило запровадити так звану модель безперервної освіти. Співпраця триває.

Leave A Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *